ZAKUPY BEZ REJESTRACJI

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 200 ZŁ

SZYBKA WYSYŁKA

Prześcieradła 70x140

Prześcieradło do łóżeczka 70x140

Dostępne u nas prześcieradła 70x140 wykonane są najwyższej jakości dzianin. Dobór odpowiedniego prześcieradła najlepiej będzie zacząć od rozmiaru jaki będzie pasował na nasz materac do łóżeczka. Przed każdym rodzicem z pewnością pojawił się problem z doborem prześcieradła do łóżeczka dziecięcego. Oczywiście nikt ...

Prześcieradło do łóżeczka 70x140

Dostępne u nas prześcieradła 70x140 wykonane są najwyższej jakości dzianin. Dobór odpowiedniego prześcieradła najlepiej będzie zacząć od rozmiaru jaki będzie pasował na nasz materac do łóżeczka. Przed każdym rodzicem z pewnością pojawił się problem z doborem prześcieradła do łóżeczka dziecięcego. Oczywiście nikt nie zastanawia się nad rodzajem prześcieradła: z gumką czy bez gumki. Prześcieradło do łóżeczka nie może się marszczyć i podwijać, gdyż może to powodować u dziecka dyskomfort podczas snu - dlatego do łóżeczka dzieciecego bezwzględnie najlepsze jest prześcieradło z gumką. Jeśli wybór rozmiaru i typu mamy za sobą to kolejnym problemem jest rodzaj tkaniny, a przecież chcemy dla naszego dziecka jak najlepiej. Najczęściej stoimy przed wyborem: prześcieradło z gumką frotte czy prześcieradło z gumką jersey.

Prześcieradło frotte 70x140 czy prześcieradło jersey 70x140 ?

Ważnym elementem podczas wyboru prześcieradła do łóżeczka jest rodzaj i kolor tkaniny, z której jest wykonane. Musimy wybrać takie, które będzie najlepsze dla dziecka. Ogromna kolorystyka bez dwóch zdań sprawi, że dopasujemy prześcieradło do koloru pościeli w łóżeczku. Więcej czasu należy poświęcić przy wyborze rodzaju tkaniny. Prześcieradło jersey 70x140 dobrze nada się jako prześcieradło letnie, natomiast prześcieradło frotte 70x140 da nam ukojenie w chłodniejszych miesiącach. Prześcieradła typu jersey wykonane są ze 100% bawełny, natomiast prześcieradła frotte często zawierają dodatki poliestru. Poliester, który znajduje się w prześcieradłach frotte nie powinien nas martwić, gdyż zawarty jest w podkładzie. Wierzchnia część prześcieradła, z którą ma kontakt delikatne ciało dziecka to wysokiej jakości bawełna.

Prześcieradło dziecięce

Dzieci podczas snu pocą się dużo bardziej niż dorosły człowiek, dlatego zdecydowanie lepszym wyborem będzie prześcieradło frotte, które oprócz swojej niezwykłej chłonności zapewni dziecku komfort snu, a my będziemy mieli przespaną noc. Możemy również wybrać interesujący nas kolor, który z pewnością będzie uzależniony od płci dziecka. Najczęstszym wyborem dla chłopca są odcienie niebieskiego, dziewczynki zdecydowanie częściej wybierają odcienie różu. Gdy chcemy przygotować się na przyjście dziecka i nie mamy pewności co do płci, polecamy wybrać któryś z bezpiecznych kolorów np. prześcieradło szare, kremowe lub białe. 

Dobrze jest zabezpieczyć materac w łóżeczku przed przemakaniem. W tym celu często pomiędzy materac, a prześcieradło zakłada się specjalne ochraniacze na materac, które również są dostępne w naszym sklepie internetowym w zakładce Ochraniacze na materac.

Prześcieradło z gumką 70x140 frotte

Zalety:

  • bardzo dobre zimą
  • chłonne – dobre dla osób które nadmiernie się pocą

Wady:

  • nierówna struktura na powierzchni

Prześcieradło z gumką 70x140 jersey

Zalety:

  • lepsze latem
  • gładka powierzchnia

Wady:

  • niższa gramatura
Więcej

PRZEŚCIERADŁA 70x140  Jest 21 produktów

Wyświetla 1 - 21 z 21 produktów
Wyświetla 1 - 21 z 21 produktów