Lista produktów marki Cotton World

Marka Cotton World istnieje na rynku wiele lat i jest wśród liderów jeśli chodzi o producentów tekstyliów takich jak pościel, koce oraz narzuty. Produkty tej marki wyróżniają się ceną - szczególnie tania pościel bawełniana, która jest bardzo dobrej jakości. Pościel Cotton World występuje we wszystkich popularnych w Polsce rozmiarach - pościel Cotton World 140x200pościel Cotton World 160x200pościel Cotton World 180x200 oraz pościel Cotton World 200x220

Materiały, z których wykonana jest pościel to przede wszystkim pościel Cotton World Satyna Bawełniana, pościel Cotton World Bawełna (100% bawełna), pościel Cotton World mikrówłókno, pościel Cotton World Miś.

Bogate wzornictwo z pewnością przypadnie do gustu każdemu klientowi. Szczególną popularnością cieszy się pościel Cotton World 3D oraz pościel Cotton World flamingi. Większość pościeli tego producenta jest dwustronna co jest mało spotykane wśród taniej pościeli.

Marka Cotton World istnieje na rynku wiele lat i jest wśród liderów jeśli chodzi o producentów tekstyliów takich jak pościel, koce oraz narzuty. Produkty tej marki wyróżniają się ceną - szczególnie tania pościel bawełniana, która jest bardzo dobrej jakości. Pościel Cotton World występuje we wszystkich popularnych w Polsce rozmiarach - pościel 140x200, pościel 160x200pościel 180x200 oraz pościel 200x220

Materiały, z których wykonana jest pościel to przede wszystkim pościel Cotton World Satyna Bawełniana, pościel Cotton World Bawełna (100% bawełna), pościel Cotton World mikrówłókno, pościel Cotton World Miś.

Bogate wzornictwo z pewnością przypadnie do gustu każdemu klientowi. Szczególną popularnością cieszy się pościel Cotton World 3D oraz pościel Cotton World flamingi. Większość pościeli tego producenta jest dwustronna co jest mało spotykane wśród taniej pościeli.

Pokazano 1-36 z 144 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć