Lista produktów marki Detexpol

Jaki rozmiar pościel firmy Detexpol? Detexpol to jeden z liderów na rynku tekstyliów domowych w Polsce, dlatego posiada w ofercie wszystkie popularne na naszym rynku rozmiary - pościel Detexpol 90x120pościel Detexpol 100x135pościel Detexpol 140x200pościel Detexpol 160x200pościel Detexpol 200x220.

Pościel marki Detexpol posiada certyfikat najwyższej jakości Oeko-Tex Standard 100. Certyfikat ten gwarantuje , że surowce i materiały, z których powstają produkty są bezpieczne i gwarantują najwyższą jakość potwierdzoną badaniami. Dodatkowo Detexpol pościel dla dzieci posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka. Oznacza to, że są bezpieczne i mogą być stosowane dla dzieci od najmłodszych lat - co ma szczególne znaczenie wybierając pościel niemowlęca.

Firma Detexpol tworzy unikalne i ponadczasowe wzory już od wielu lat dbając przy tym, aby były zawsze w konkurencyjnych cenach. Od początku głównym celem marki Detexpol jest dbanie o zadowolenie i satysfakcję klientów. Dlatego projektanci na bieżąco śledzą najnowsze trendy we wzornictwie tkanin, nie zapominając oczywiście o tym, że finalne produkty powinny być perfekcyjnie wykończone. 

Detexpol to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce w kategorii bielizna pościelowa. Szczególną uwagę firma poświęca produktom opartych na licencjach. W ofercie znajdziemy bogaty asortyment z wizerunkami postaci rozpoznawalnymi na całym świecie.

Jaki rozmiar pościel firmy Detexpol? Detexpol to jeden z liderów na rynku tekstyliów domowych w Polsce, dlatego posiada w ofercie wszystkie popularne na naszym rynku rozmiary - pościel Detexpol 90x120, pościel Detexpol 100x135, pościel Detexpol 140x200pościel Detexpol 160x200pościel Detexpol 200x220.

Pościel marki Detexpol posiada certyfikat najwyższej jakości Oeko-Tex Standard 100. Certyfikat ten gwarantuje , że surowce i materiały, z których powstają produkty są bezpieczne i gwarantują najwyższą jakość potwierdzoną badaniami. Dodatkowo Detexpol pościel dla dzieci posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka. Oznacza to, że są bezpieczne i mogą być stosowane dla dzieci od najmłodszych lat - co ma szczególne znaczenie wybierając pościel niemowlęca.

Każdy kto ceni sobie piękno, wygodę i doskonałą jakość z pewnością doceni Detexpol pościel bawełniana. To dla takich osób tworzone są trendy, które pozwalają wyrazić siebie w indywidualny sposób, jednocześnie czyniąc naszą sypialnię przyjazną, funkcjonalną i piękną. Produkty marki Detexpol to nie tylko wysokiej jakości komplety pościelowe, ale także ręczniki, koce oraz produkty dla najmłodszych.

Koc bawełniany 150x200 Tłoczony 046JB Koc z frędzlami praktyczny prezent Koc z bawełny Koc frędzle Koc na plażę Koc plażowy Dete Koc bawełniany 150x200 Tłoczony 046JB Koc z frędzlami praktyczny prezent Koc z bawełny Koc frędzle Koc na plażę Koc plażowy Dete

Koc bawełniany 150x200 Tłoczony 046JB

Wzorzysty koc bawełniany 150x200, który sprawdzi się w chłodne zimowe wieczory spędzone w domu. Będzie z pewnością również doceniony na zewnątrz latem, kiedy wieczory nie zawsze są tak gorące, jak dnie. Koc sprawdzi się jako koc na plażę. Koc z frędzlami z kolekcji Fashion Collection posiada nowoczesne wzornictwo i kolorystykę, która będzie pasowała do każdego typu wnętrza. Koc tłoczony jako praktyczny prezent. 

Cena 85,00 zł
Pokazano 1-36 z 162 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć