Wyprzedaż

List of products by brand American Club

Aktywne filtry

  • Nowy
Czarne Trekkingi Młodzieżowe Zimowe American Club RL 126/3 Wysokie buty trekkingowe Obuwie softshell Czarne Trekkingi Młodzieżowe Zimowe American Club RL 126/3 Wysokie buty trekkingowe Obuwie softshell

Trekkingi Młodzieżowe Zimowe American Club RL 126/3

Czarne trekkingi młodzieżowe marki American Club. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę gumową z dużym bieżnikiem. Zapięcie na 3 praktyczne rzepy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Wysokie buty trekkingowe uszyte są z tkaniny typu SOFTSHELL, która świetnie nadaje się do impregnacji, dzięki czemu obuwie jest wodoodporne. Obuwie softshell ponadto jest bardzo elastyczne oraz przepuszcza powietrze. Membrana TRIPLETEX posiada zaawansowane właściwości odprowadzania wilgoci. Wewnątrz obuwie ocieplane jest miękkim polarem. Buty posiadają bezpieczne odblaskowe elementy.

Cena 179,00 zł
  • Nowy
Trzewiki męskie ze skóry naturalnej American Club CY88/23 - czarne Czarne trzewiki męskie zimowe Trzewiki męskie ze skóry naturalnej American Club CY88/23 - czarne Czarne trzewiki męskie zimowe

Trzewiki męskie ze skóry naturalnej American Club CY88/23 - czarne

Czarne trzewiki męskie zimowe wykonane ze skóry naturalnej. Buty posiadają wygodną amortyzującą antypoślizgową podeszwę z dużym bieżnikiem z gumy. Wiązane na tradycyjne sznurówki oraz praktyczny zamek na boku. Wewnątrz ocieplenie z miękkiego futerka. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Srebrne detale dodają modnego charakteru.

Czarne trzewiki męskie marki American Club cechuje dbałość o szczegóły oraz wysoka jakość wykonania. 

Cena 205,00 zł
  • Nowy
Trzewiki męskie ze skóry naturalnej American Club CY90/23 - czarne Czarne trzewiki męskie zimowe Trzewiki męskie ze skóry naturalnej American Club CY90/23 - czarne Czarne trzewiki męskie zimowe

Trzewiki męskie ze skóry naturalnej American Club CY90/23 - czarne

Czarne trzewiki męskie zimowe wykonane ze skóry naturalnej. Buty posiadają wygodną amortyzującą antypoślizgową podeszwę z dużym bieżnikiem z gumy. Wiązane na tradycyjne sznurówki. Wewnątrz ocieplenie z miękkiego polaru. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Srebrne detale dodają sportowego charakteru.

Czarne trzewiki męskie marki American Club cechuje dbałość o szczegóły oraz wysoka jakość wykonania. 

Cena 199,00 zł
  • Nowy
Trekkingi na zimę męskie American Club WT55/23 - czarne Trekkingi na zimę męskie American Club WT55/23 - czarne

Trekkingi na zimę męskie American Club WT55/23 - czarne

Czarne trekkingi męskie zimowe w standardowej rozmiarówce marki American Club. Buty posiadają wygodną amortyzującą antypoślizgową podeszwę z dużym bieżnikiem z gumy. Wiązane na tradycyjne sznurówki. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Obuwie outdoorowe męskie ponadto jest bardzo elastyczne oraz przepuszcza powietrze. Wewnątrz obuwie ocieplane jest miękkim polarem. W tym modemu zastosowano membranę TRIPLETEX

Cena 199,00 zł
  • Nowy
copy of Trekkingi Męskie Zimowe American Club TU04/22 - czarne copy of Trekkingi Męskie Zimowe American Club TU04/22 - czarne

Trekkingi na zimę męskie American Club TU04/22 - czarne

Czarne trekkingi męskie zimowe w standardowej rozmiarówce marki American Club. Buty posiadają wygodną amortyzującą antypoślizgową podeszwę z dużym bieżnikiem z gumy. Wiązane na tradycyjne sznurówki. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Obuwie outdoorowe męskie ponadto jest bardzo elastyczne oraz przepuszcza powietrze. Czerwone detale dodają charakteru. Wewnątrz obuwie ocieplane jest miękkim polarem.

Cena 205,00 zł
Buty damskie softshell American Club WT129/23- black/pink Buty damskie softshell American Club WT129/23- black/pink

Buty damskie softshell American Club WT129/23- black/pink

Damskie obuwie sportowe marki American Club - kolor czarny. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z dużym bieżnikiem z lekkiej pianki oraz gumy. Praktyczna podeszwa w ciemnym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne sznurowanie oraz taśmy na sznurówki. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty damskie sportowe uszyte są z elastycznej wygodnej tkaniny SOFTSHELL.

Cena 147,00 zł
Buty młodzieżowe softshell American Club HL86/23 Buty młodzieżowe softshell American Club HL86/23

Buty młodzieżowe softshell American Club HL86/23

Młodzieżowe obuwie sportowe marki American Club - kolor czarny. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z dużym bieżnikiem z lekkiej pianki oraz gumy. Praktyczna podeszwa w ciemnym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne sznurowanie oraz taśmy na sznurówki. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty młodzieżowe sportowe uszyte są z elastycznej wygodnej tkaniny SOFTSHELL.

Cena 147,00 zł
Buty męskie softshell duże rozmiary American Club HL83/23 Buty męskie softshell duże rozmiary American Club HL83/23

Buty męskie softshell duże rozmiary American Club HL83/23

Męskie obuwie trekkingowe w dużej rozmiarówce marki American Club - kolor czarny. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z dużym bieżnikiem z lekkiej pianki oraz gumy. Praktyczna podeszwa w ciemnym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne sznurowanie z taśmami na sznurówki. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty męskie sportowe uszyte są z elastycznej wygodnej tkaniny SOFTSHELL.

Cena 155,00 zł
Buty na orlik młodzieżowe American Club FH49/23 Buty na orlik młodzieżowe American Club FH49/23

Buty na orlik młodzieżowe American Club FH49/23

Klasyczne młodzieżowe buty z podeszwą na boisko piłkarskie typu orlik. Podeszwa jest w czarnym kolorze, z antypoślizgową podeszwą.  Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku, z tyłu oraz z przodu - na języku. Buty na boisko ze sztuczną murawą idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną. 

Cena 135,00 zł
Buty z halową podeszwą halówki młodzieżowe American Club FH53/23 Buty z halową podeszwą halówki młodzieżowe American Club FH53/23

Buty z halową podeszwą halówki młodzieżowe American Club FH53/23

Klasyczne młodzieżowe buty z halową podeszwą. Podeszwa jest w jasnym kolorze, nie zostawia śladów - typu no-marking. Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku, z tyłu oraz z przodu - na języku. Halówki młodzieżowe idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną. 

Cena 135,00 zł
Buty z halową podeszwą halówki męskie American FH 44/23 -  czarne Buty z halową podeszwą halówki męskie American FH 44/23 -  czarne

Buty z halową podeszwą halówki młodzieżowe American Club FH45/23

Klasyczne młodzieżowe buty z halową podeszwą. Podeszwa jest w jasnym kolorze, nie zostawia śladów - typu no-marking. Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku, z tyłu oraz z przodu - na języku. Halówki młodzieżowe idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną. 

Cena 135,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club RL54/23 - granatowe Sportowe sandały damskie American Club RL54/23 - granatowe

Sportowe sandały damskie American Club RL54/23 - granatowe

Klasyczne sportowe sandały damskie w granatowym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 2 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 115,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club RL54/23 - szare Sportowe sandały damskie American Club RL54/23 - szare

Sportowe sandały damskie American Club RL54/23 - szare

Klasyczne sportowe sandały damskie w szarym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 2 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 115,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club HL74/23 - czarne Sportowe sandały damskie American Club HL74/23 - czarne

Sportowe sandały damskie American Club HL74/23 - czarne

Klasyczne sportowe sandały damskie w czarnym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 1,5 cm. Materiał zewnętrzny to wygodna ekoskóra, od wewnątrz podszycie z miękkiej dzianiny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 115,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club HL74/23 - szare Sportowe sandały damskie American Club HL74/23 - szare

Sportowe sandały damskie American Club HL74/23 - szare

Klasyczne sportowe sandały damskie w szarym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 1,5 cm. Materiał zewnętrzny to wygodna ekoskóra, od wewnątrz podszycie z miękkiej dzianiny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 115,00 zł
Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 51/23 Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 51/23

Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 51/23

Klasyczne chłopięce buty na orlik. Podeszwa jest w praktycznym ciemnym kolorze z podeszwą o dużej przyczepności. Obuwie jest zapinane na dwa wygodne rzepy. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku, z tyłu oraz z przodu - na języku. Turfy chłopięce na orlik idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną na powierzchni o sztucznej murawie. 

Cena 125,00 zł
Turfy męskie buty piłkarskie na orlik American Club FH 48/23 Turfy męskie buty piłkarskie na orlik American Club FH 48/23

Turfy młodzieżowe chłopięce na orlik American Club FH 49/23

Klasyczne młodzieżowe buty na orlik. Podeszwa jest w praktycznym ciemnym kolorze z podeszwą o dużej przyczepności. Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku, z tyłu oraz z przodu - na języku. Turfy chłopięce na orlik idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną na powierzchni o sztucznej murawie. 

Cena 135,00 zł
Turfy męskie buty piłkarskie na orlik American Club FH 48/23 Turfy męskie buty piłkarskie na orlik American Club FH 48/23

Turfy męskie buty piłkarskie na orlik American Club FH 48/23

Klasyczne męskie buty na orlik. Podeszwa jest w praktycznym ciemnym kolorze z podeszwą o dużej przyczepności. Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku, z tyłu oraz z przodu - na języku. Turfy męskie na orlik idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną na powierzchni o sztucznej murawie. 

Cena 135,00 zł
Pokazano 1-36 z 224 pozycji

Ta strona korzysta z plików cookies, które pomagają jej funkcjonować i śledzić sposób interakcji z nią, dzięki czemu możemy zapewnić lepszą i spersonalizowaną obsługę. Będziemy używać wszystkich plików cookies tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę, klikając Akceptuj. Jeśli klikniesz Odrzuć użyjemy tylko plików cookies niezbędnych do działania naszej strony. Poznaj szczegółowe informacje o cookies klikając Więcej informacji

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć