Lista produktów marki News

Sandały chłopięce NEWS 22DZ23-4787 - szare Sandały chłopięce NEWS 22DZ23-4787 - szare

Sandały chłopięce NEWS 22DZ23-4787 - szare

Sandały chłopięce marki NEWS w szarym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na dwa rzepy z regulacją w celu lepszego dopasowania butów do stopy. Pięta lekko usztywniona. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce sportowe uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz wygodna wkładka skórzana. 

Cena 92,00 zł
Sandały chłopięce NEWS 22DZ23-4784 - niebieskie Sandały chłopięce NEWS 22DZ23-4784 - niebieskie

Sandały chłopięce NEWS 22DZ23-4784 - niebieskie

Sandały chłopięce marki NEWS w niebieskim kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na dwa rzepy z regulacją w celu lepszego dopasowania butów do stopy. Pięta lekko usztywniona. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce sportowe uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz wygodna wkładka skórzana. 

Cena 92,00 zł
Buty chłopięce LED świecące NEWS 4836 - czarno czerwone Buty chłopięce LED świecące NEWS 4836 - czarno czerwone

Buty chłopięce LED świecące NEWS 4836 - czarno czerwone

Buty sportowe chłopięce marki American Club z modną podeszwą LED święcącą na różne kolory. Buty posiadają wygodną amortyzującą piankową podeszwę. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na rzep z regulacją oraz gumeczkę na podbiciu w celu lepszego dopasowania butów do stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce LED sportowe uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz wygodna wkładka tekstylna.

Cena 107,00 zł
Buty dziewczęce LED świecące NEWS 4837 - liliowo białe Buty dziewczęce LED świecące NEWS 4837 - liliowo białe

Buty dziewczęce LED świecące NEWS 4837 - liliowo białe

Buty sportowe dziewczęce marki American Club z modną podszwą LED święcącą na różne kolory. Buty posiadają wygodną amortyzującą piankową podeszwę. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na rzep z regulacją oraz gumeczkę na podbiciu w celu lepszego dopasowania butów do stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty dziewczęce sportowe uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz wygodna wkładka tekstylna.

Cena 107,00 zł
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć