Numer produktu w sklepie: 22661
Zmysłowy i stylowy – koc z mikrofibry 200x220 marki Cotton World w modnym odcieniu brudnego różu to propozycja dla miłośników subtelnych, ale wyrazistych akcentów we wnętrzu. Pluszowa tkanina o wysokiej gramaturze gwarantuje przyjemne ciepło i wyjątkowy komfort.
Wytłaczany wzór w paski i estetyczne obszycie na zakładkę sprawiają, że koc prezentuje się wyjątkowo elegancko. Jest odporny na mechacenie i zachowuje miękkość przez długi czas.
Duży rozmiar 200x220 cm sprawia, że idealnie nadaje się jako narzuta na szerokie łóżko lub jako koc dla dwóch osób. Certyfikat Oeko-Tex Standard 100 potwierdza bezpieczeństwo użytkowania.
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Producent odpowiedzialny za produkt
Bezpieczeństwo produktów
Producent
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Opakowanie nie służy do zabawy.
Posiada certyfikat Oeko-Tex (tekstylia są wolne od szkodliwych substancji chemicznych).
Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 (GPSR) dotyczącego ogólnego bezpieczeństwa produktów. Dbamy o to, aby produkty były bezpieczne w użytkowaniu, wolne od szkodliwych substancji, wykonane z materiałów zgodnych z normami UE i odpowiednio oznakowane. Każdy produkt posiada czytelne etykiety z informacjami o składzie, konserwacji oraz producencie lub importerze.
- Jeśli masz skłonności do alergii, sprawdź skład materiałowy produktu. Niektóre materiały lub barwniki, mogą powodować reakcje skórne.
- Zawsze przestrzegaj instrukcji prania i konserwacji podanych na metce. Nieprawidłowe pranie może uszkodzić produkt lub spowodować zmiany we właściwościach.
- Nie pozwól aby produkt znajdował się w pobliżu otwartego ognia lub innych źródeł ciepła.
Materiały syntetyczne mogą się łatwo zapalić.
W przypadku pytań lub zgłoszeń dotyczących bezpieczeństwa produktów prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.
Upewnij się, że wpisana fraza jest poprawna.
W razie wątpliwości skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.