Trekkingi Męskie Zimowe American Club HL95/23 Nadwymiar - czarne
Numer produktu w sklepie: 18524
Bardzo wygodne buty męskie softshell. Tkanina ta posiada właściwości wodoodporne, pozwalając przy tym oddychać stopie. Buty outdoorowe świetnie sprawdzą się nie tylko podczas wędrówek górskich, ale także na co dzień.
Opis
Czarne trekkingi męskie zimowe w dużej rozmiarówce marki American Club. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z dużym bieżnikiem z lekkiej pianki pokrytej gumą. Wiązane na tradycyjne sznurówki. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Wysokie buty trekkingowe uszyte są z tkaniny typu SOFTSHELL, która świetnie nadaje się do impregnacji, dzięki czemu obuwie jest wodoodporne. Obuwie softshell ponadto jest bardzo elastyczne oraz przepuszcza powietrze. Membrana TRIPLETEX posiada zaawansowane właściwości odprowadzania wilgoci. Wewnątrz obuwie ocieplane jest miękkim polarem. Buty posiadają bezpieczne odblaskowe elementy.
Wysokie trekkingi marki American Club cechuje dbałość o szczegóły oraz wysoka jakość wykonania.
Długość wkładki w poszczególnych rozmiarach:
47: 31 cm
48: 31,6 cm
49: 32,4 cm
Obuwie jest oryginalne. Wysyłamy je w opakowaniu producenta wraz ze wszystkimi metkami oraz z dołączonym paragonem lub fakturą.
Szczegóły
- Materiał
- softshell
- Wkładka
- tekstylna
- Ocieplenie
- polar
- Rozmiarówka
- standardowa
- Marka
- American Club