- Nowy


Numer produktu w sklepie: 2951
POŚCIEL BAWEŁNIANA
WZÓR POŚCIELI PRZEDSTAWIA: Pies rasy Buldog Francuski (Buldożek)
Pościel z nadrukiem 3D 140x200 wykonana jest z wysokiej jakości bawełny. Dzięki nowoczesnej technologii druku wzór na pościeli jest niezwykle wyraźny i trwały, tworząc jednocześnie jednolitą strukturę z tkaniną. Kolory są żywe i nie bledną, nawet po wielu praniach. Pościel jest miła w dotyku, nadruk nie powoduje
WZÓR POŚCIELI PRZEDSTAWIA: Pies rasy Buldog Francuski (Buldożek)
Pościel z nadrukiem 3D 140x200 wykonana jest z wysokiej jakości bawełny. Dzięki nowoczesnej technologii druku wzór na pościeli jest niezwykle wyraźny i trwały, tworząc jednocześnie jednolitą strukturę z tkaniną. Kolory są żywe i nie bledną, nawet po wielu praniach. Dominującym kolorem pościeli jest: biały, czerwony, czarny i odcienie szarości. Pościel jest miła w dotyku, nadruk nie powoduje efektu szorstkości jak ma to miejsce w tanich pościelach.
Pościel stanowi świetny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Nie ważne czy jest to dziecko, czy osoba dorosła. Jeśli ktoś jest miłośnikiem psów i nie widzi świata poza swoim pupilem z pewnością będzie się cieszył gdy zrobimy mu taką niespodziankę. Pościel z kolekcji Best Friends marki Faro zapewnia najwyższą jakość oraz staranność wykonania. Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100.
Skład pościeli: 100% Bawełna
Można prać w temperaturze 40°
Poszwa na kołdrę oraz na poduszkę zapinana jest na suwak (zamek błyskawiczny)
Komplet pościeli 2-częściowy: