Dla Dziecka

Jest 414 produktów.

Aktywne filtry

 • Nowy
Buty sportowe dziewczęce American Club RL123/23 - szare Buty sportowe dziewczęce American Club RL123/23 - szare

Buty sportowe dziewczęce American Club RL123/23 - szare

Adidasy dziewczęce marki American Club w szarym kolorze. Buty posiadają wygodną, antypoślizgową podeszwę. Idealnie sprawdzą się do codziennego użytku. Buty posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na rzep z regulacją. Dodatkowo gumki ściągające na podbiciu. Dużą zaletą obuwia jest jego lekkość. Buty dziewczęce sportowe uszyte są z wygodnej tkaniny tekstylnej z wentylacją. Wewnątrz wygodna wkładka skórzana.

Cena 109,00 zł
 • Nowy
Buty sportowe dziewczęce American Club RL123/23 - czarne Buty sportowe dziewczęce American Club RL123/23 - czarne

Buty sportowe dziewczęce American Club RL123/23 - czarne

Adidasy dziewczęce marki American Club w czarnym kolorze. Buty posiadają wygodną, antypoślizgową podeszwę. Idealnie sprawdzą się do codziennego użytku. Buty posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na rzep z regulacją. Dodatkowo gumki ściągające na podbiciu. Dużą zaletą obuwia jest jego lekkość. Buty dziewczęce sportowe uszyte są z wygodnej tkaniny tekstylnej z wentylacją. Wewnątrz wygodna wkładka skórzana.

Cena 109,00 zł
 • Nowy
Baleriny dziewczęce American Club XD74/23 - białe Baleriny dziewczęce American Club XD74/23 - białe

Baleriny dziewczęce American Club XD74/23 - białe

Baleriny dziewczęce z białej ekoskóry z połyskiem marki American Club. Buty posiadają wygodną amortyzującą gumową podeszwę. Baleriny dziewczęce świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień,  jak również buty wizytowe dziewczęce. Buty posiadają pasek z regulacją na rzep. Pięta lekko usztywniona. Wewnątrz wygodna profilowana wkładka ze skóry naturalnej. Buty dziewczęce do sukienki uszyte są z wygodnej skóry ekologicznej.

Cena 89,00 zł
 • Nowy
Buty chłopięce wsuwane American Club KOM56/24 - granatowe Buty chłopięce wsuwane American Club KOM56/24 - granatowe

Buty chłopięce wsuwane American Club KOM56/24 - granatowe

Wizytowe obuwie chłopięce w granatowym kolorze. Buty komunijne chłopięce wykonane są z miękkiej ekoskóry, w dotyku przypominającej nubuk. Środek to przyjemna wkładka, dzięki której stopa nie ślizga się. Noski są lekko zaokrąglone. Czarna podeszwa wykonana z komfortowej gumy. Wsuwane półbuty chłopięce świetnie nadają się jako obuwie na komunię, jak również w późniejszym okresie jako buty chłopięce garniturowe.

Cena 69,00 zł
 • Nowy
Baleriny dziewczęce American Club XD73/23 - różowe Baleriny dziewczęce American Club XD73/23 - różowe

Baleriny dziewczęce American Club XD73/23 - różowe

Baleriny dziewczęce z różowej ekoskóry z połyskiem marki American Club. Buty posiadają wygodną amortyzującą gumową podeszwę. Baleriny dziewczęce świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień,  jak również buty wizytowe dziewczęce. Buty posiadają pasek z regulacją na rzep. Pięta lekko usztywniona. Wewnątrz wygodna profilowana wkładka ze skóry naturalnej. Buty dziewczęce do sukienki uszyte są z wygodnej skóry ekologicznej.

Cena 95,00 zł
 • Nowy
Buty chłopięce wsuwane American Club KOM56/24 - czarne Buty chłopięce wsuwane American Club KOM56/24 - czarne

Buty chłopięce wsuwane American Club KOM56/24 - czarne

Wizytowe obuwie chłopięce w czarnym kolorze. Buty komunijne chłopięce wykonane są z miękkiej ekoskóry, w dotyku przypominającej nubuk. Środek to przyjemna wkładka, dzięki której stopa nie ślizga się. Noski są lekko zaokrąglone. Podeszwa wykonana z komfortowej gumy. Wsuwane półbuty chłopięce świetnie nadają się jako obuwie na komunię, jak również w późniejszym okresie jako buty chłopięce garniturowe.

Cena 69,00 zł
 • Nowy
Buty dziewczęce LED świecące American Club ES 132/23 - granatowe Buty dziewczęce LED świecące American Club ES 132/23 - granatowe

Buty dziewczęce LED świecące American Club ES 132/23 - granatowe

Buty sportowe dziewczęce marki American Club ze świecącą podeszwą LED. Buty posiadają wygodną amortyzującą piankową podeszwę. Idealnie sprawdzą się do codziennego użytku. Posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na rzep z regulacją oraz elastyczne sznurówki na podbiciu w celu lepszego dopasowania butów do stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty dziewczęce sportowe uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz wygodna wkładka tekstylna.

Cena 109,00 zł
 • Nowy
Buty dziewczęce LED świecące American Club ES 132/23 - szaro różowe Buty dziewczęce LED świecące American Club ES 132/23 - szaro różowe

Buty dziewczęce LED świecące American Club ES 132/23 - szaro różowe

Buty sportowe dziewczęce marki American Club ze świecącą podeszwą LED. Buty posiadają wygodną amortyzującą piankową podeszwę. Idealnie sprawdzą się do codziennego użytku. Posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na rzep z regulacją oraz elastyczne sznurówki na podbiciu w celu lepszego dopasowania butów do stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty dziewczęce sportowe uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz wygodna wkładka tekstylna.

Cena 109,00 zł
 • Nowy
Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 50/23 Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 50/23

Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 50/23

Klasyczne chłopięce buty na orlik. Podeszwa jest w praktycznym ciemnym kolorze z podeszwą o dużej przyczepności. Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku oraz z przodu - na języku. Turfy chłopięce na orlik idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną na powierzchni o sztucznej murawie. 

Cena 135,00 zł
 • Nowy
Buty na orlik młodzieżowe American Club FH49/23 Buty na orlik młodzieżowe American Club FH49/23

Buty na orlik młodzieżowe American Club FH49/23

Klasyczne młodzieżowe buty z podeszwą na boisko piłkarskie typu orlik. Podeszwa jest w czarnym kolorze, z antypoślizgową podeszwą.  Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku, z tyłu oraz z przodu - na języku. Buty na boisko ze sztuczną murawą idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną. 

Cena 135,00 zł
 • Nowy
Buty z halową podeszwą halówki młodzieżowe American Club FH53/23 Buty z halową podeszwą halówki młodzieżowe American Club FH53/23

Buty z halową podeszwą halówki młodzieżowe American Club FH53/23

Klasyczne młodzieżowe buty z halową podeszwą. Podeszwa jest w jasnym kolorze, nie zostawia śladów - typu no-marking. Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku, z tyłu oraz z przodu - na języku. Halówki młodzieżowe idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną. 

Cena 135,00 zł
 • Nowy
Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 51/23 Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 51/23

Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 51/23

Klasyczne chłopięce buty na orlik. Podeszwa jest w praktycznym ciemnym kolorze z podeszwą o dużej przyczepności. Obuwie jest zapinane na dwa wygodne rzepy. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku, z tyłu oraz z przodu - na języku. Turfy chłopięce na orlik idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną na powierzchni o sztucznej murawie. 

Cena 129,00 zł
 • Nowy
Adidasy chłopięce American Club ES62/22 - granatowe Adidasy chłopięce American Club ES62/22 - granatowe

Adidasy chłopięce American Club ES62/22 - granatowe

Adidasy chłopięce marki American Club w granatowym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne podwójne zapięcie na rzep w celu lepszego dopasowania butów do stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce sportowe uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. Na boku logo marki.  

Cena 72,00 zł
 • Nowy
Adidasy chłopięce American Club ES62/22 - czarne Adidasy chłopięce American Club ES62/22 - czarne

Adidasy chłopięce American Club ES62/22 - czarne

Adidasy chłopięce marki American Club w czarnym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne podwójne zapięcie na rzep w celu lepszego dopasowania butów do stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce sportowe uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. Na boku logo marki.  

Cena 72,00 zł
 • Nowy
Buty komunijne dziewczęce American Club KOM61/24 Buty komunijne dziewczęce American Club KOM61/24

Buty komunijne dziewczęce American Club KOM61/24

Obuwie komunijne dziewczęce w białym kolorze. Balerinki dziewczęce komunijne wykonane są z wygodnej ekoskóry, wkładka wewnętrzna wykonana ze skóry naturalnej. Dodatkowe zapięcie na srebrną sprzączkę z paskiem, aby buciki nie spadały ze stopy. Z przodu piękna aplikacja z perełkami cyrkoniami w środku. Podeszwa w białym kolorze, wykonana z wygodnej i trwałej gumy. Obcas niski. Białe balerinki świetnie nadają się jako obuwie na komunię jak również w późniejszym okresie jako buty dziewczęce do sukienki. 

Cena 77,00 zł
 • Nowy
Buty komunijne dziewczęce American Club KOM59/24 Buty komunijne dziewczęce American Club KOM59/24

Buty komunijne dziewczęce American Club KOM59/24

Obuwie komunijne dziewczęce w białym kolorze. Balerinki dziewczęce komunijne wykonane są z wygodnej ekoskóry, wkładka wewnętrzna wykonana ze skóry naturalnej. Dodatkowe zapięcie na srebrną sprzączkę z paskiem, aby buciki nie spadały ze stopy. Z przodu piękna aplikacja z perełkami i cyrkoniami w środku. Podeszwa w białym kolorze, obcas niski. Białe balerinki świetnie nadają się jako obuwie na komunię jak również w późniejszym okresie jako buty dziewczęce do sukienki. 

Cena 77,00 zł
 • Nowy
Buty młodzieżowe softshell American Club khaki WT177/24 Buty młodzieżowe softshell American Club khaki WT177/24

Buty młodzieżowe softshell American Club khaki WT177/24

Młodzieżowe obuwie sportowe marki American Club - kolor khaki. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z dużym bieżnikiem z lekkiej pianki oraz gumy. Praktyczna podeszwa w ciemnym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne sznurowanie oraz taśmy na sznurówki. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty młodzieżowe sportowe uszyte są z elastycznej wygodnej tkaniny SOFTSHELL.

Cena 145,00 zł
 • Nowy
Buty młodzieżowe softshell American Club WT177/24 Buty młodzieżowe softshell American Club WT177/24

Buty młodzieżowe softshell American Club WT177/24

Młodzieżowe obuwie sportowe marki American Club - kolor navy. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z dużym bieżnikiem z lekkiej pianki oraz gumy. Praktyczna podeszwa w ciemnym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne sznurowanie oraz taśmy na sznurówki. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty młodzieżowe sportowe uszyte są z elastycznej wygodnej tkaniny SOFTSHELL.

Cena 145,00 zł
Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-5250 - camel Buty chłopięce na zimę Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-5250 - camel Buty chłopięce na zimę

Buty zimowe chłopięce NEWS 22DZ23-5250 - camel

Buty zimowe chłopięce marki NEWS w modnym camelowym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą gumową podeszwę z dużym bieżnikiem. Buty świetnie sprawdzą się jako buty zimowe na co dzień. Trzewiki posiadają wygodną i praktyczną regulację na rzepy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce na zimę uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz ocieplenie z miękkiego futerka. Z zewnątrz bezpieczne elementy odblaskowe.

Cena 109,00 zł
Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-5250 - khaki Buty chłopięce na zimę Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-5250 - khaki Buty chłopięce na zimę

Buty zimowe chłopięce NEWS 22DZ23-5250 - khaki

Buty zimowe chłopięce marki NEWS w modnym zielonym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą gumową podeszwę z dużym bieżnikiem. Buty świetnie sprawdzą się jako buty zimowe na co dzień. Trzewiki posiadają wygodną i praktyczną regulację na rzepy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce na zimę uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz ocieplenie z miękkiego futerka. Z zewnątrz bezpieczne elementy odblaskowe.

Cena 109,00 zł
Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6580 - black Buty chłopięce na zimę Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6580 - black Buty chłopięce na zimę

Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6580 - black

Buty zimowe chłopięce marki NEWS w klasycznym czarnym kolorze z zielonymi detalami. Buty posiadają wygodną amortyzującą gumową podeszwę z dużym bieżnikiem. Świetnie sprawdzą się jako buty zimowe na co dzień. Trzewiki posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na suwak z boku oraz regulację na rzepy z przodu. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce na zimę uszyte są z elastycznej wodoodpornej tkaniny i wstawek z ekoskóry. Wewnątrz ocieplenie z miękkiego futerka. 

Cena 115,00 zł
Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6581 - camel Buty chłopięce na zimę Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6581 - camel Buty chłopięce na zimę

Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6581 - camel

Buty zimowe chłopięce marki NEWS w modnym camelowym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą gumową podeszwę z dużym bieżnikiem. Buty świetnie sprawdzą się jako buty zimowe na co dzień. Trzewiki posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na suwak z boku oraz regulację na gumkę ze stoperem i rzepem z przodu. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce na zimę uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz ocieplenie z miękkiego futerka. 

Cena 115,00 zł
Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6581 - khaki Buty chłopięce na zimę Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6581 - khaki Buty chłopięce na zimę

Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6581 - khaki

Buty zimowe chłopięce marki NEWS w modnym zielonym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą gumową podeszwę z dużym bieżnikiem. Buty świetnie sprawdzą się jako buty zimowe na co dzień. Trzewiki posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na suwak z boku oraz regulację na gumkę ze stoperem i rzepem z przodu. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce na zimę uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz ocieplenie z miękkiego futerka. 

Cena 115,00 zł
Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6588 - grey Buty chłopięce na zimę Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6588 - grey Buty chłopięce na zimę

Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6588 - grey

Buty zimowe chłopięce marki NEWS w szarym kolorze z czerwonymi detalami. Buty posiadają wygodną amortyzującą gumową podeszwę z dużym bieżnikiem. Buty świetnie sprawdzą się jako buty zimowe na co dzień. Trzewiki chłopięce posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na suwak z boku oraz regulację na gumkę ze stoperem z przodu. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce na zimę uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz ocieplenie z wełny owczej. 

Cena 125,00 zł
Pokazano 1-36 z 414 pozycji

...

Ta strona korzysta z plików cookies, które pomagają jej funkcjonować i śledzić sposób interakcji z nią, dzięki czemu możemy zapewnić lepszą i spersonalizowaną obsługę. Będziemy używać wszystkich plików cookies tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę, klikając Akceptuj. Jeśli klikniesz Odrzuć użyjemy tylko plików cookies niezbędnych do działania naszej strony. Poznaj szczegółowe informacje o cookies klikając Więcej informacji

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć