Chłopiec

Jest 189 produktów.

Aktywne filtry

 • Nowy
Korki piłkarskie chłopięce American Club FH62/24 Korki piłkarskie chłopięce American Club FH62/24

Korki piłkarskie młodzieżowe American Club FH61/24

Klasyczne chłopięce młodzieżowe buty na naturalną murawę piłkarską. Podeszwa jest w praktycznym ciemnym kolorze i o dużej przyczepności. Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku oraz z przodu - na języku. Korki młodzieżowe na boisko idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną na powierzchni o naturalnej murawie. 

Cena 135,00 zł
 • Nowy
Korki piłkarskie chłopięce American Club FH62/24 Korki piłkarskie chłopięce American Club FH62/24

Korki piłkarskie chłopięce American Club FH62/24

Klasyczne chłopięce buty na naturalną murawę piłkarską. Podeszwa jest w praktycznym ciemnym kolorze i o dużej przyczepności. Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku oraz z przodu - na języku. Korki chłopięce na boisko idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną na powierzchni o naturalnej murawie. 

Cena 129,00 zł
 • Nowy
Adidasy chłopięce American Club HL123/24 - granatowe Adidasy chłopięce American Club HL123/24 - granatowe

Adidasy chłopięce American Club HL123/24 - granatowe

Adidasy chłopięce marki American Club w granatowym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z lekkiej pianki, dzięki czemu świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na dwa rzepy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce sportowe uszyte są z wygodnej i przewiewnej siateczki. Wewnątrz wygodna skórzana wkładka. Na boku logo marki. 

Cena 110,00 zł
 • Nowy
Adidasy chłopięce American Club HL123/24 - czarne Adidasy chłopięce American Club HL123/24 - czarne

Adidasy chłopięce American Club HL123/24 - czarne

Adidasy chłopięce marki American Club w czarnym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z lekkiej pianki, dzięki czemu świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na dwa rzepy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce sportowe uszyte są z wygodnej i przewiewnej siateczki. Wewnątrz wygodna skórzana wkładka. Na boku logo marki. 

Cena 110,00 zł
 • Nowy
Czarne trampki damskie American Club LH 83/23 Czarne trampki damskie American Club LH 83/23

Czarne trampki damskie American Club LH 83/23

Czarne trampki damskie marki American Club- kolor czarny z czerwonymi detalami. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy.  Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Trampki  posiadają wygodne i praktyczne sznurowanie w celu lepszego dopasowania butów do tęgości stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość i brak typowego dla butów gumowych zapachu. Buty młodzieżowe sportowe trampki uszyte są z elastycznej wygodnej tkaniny włókienniczej z praktyczną wentylacją. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny.

Cena 72,00 zł
 • Nowy
Buty sportowe chłopięce American Club PR01/24 - black Buty sportowe chłopięce American Club PR01/24 - black

Buty sportowe chłopięce American Club PR01/24 - black

Adidasy chłopięce marki American Club w czarnym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne podwójne zapięcie na rzep w celu lepszego dopasowania butów do stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce sportowe uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz wygodna wkładka skórzana. 

Cena 99,00 zł
 • Nowy
Buty sportowe chłopięce American Club PR01/24 - navy Buty sportowe chłopięce American Club PR01/24 - navy

Buty sportowe chłopięce American Club PR01/24 - navy

Adidasy chłopięce marki American Club w granatowym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne podwójne zapięcie na rzep w celu lepszego dopasowania butów do stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce sportowe uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz wygodna wkładka skórzana. 

Cena 99,00 zł
 • Nowy
Białe trampki damskie American Club LH 83/23 Białe trampki damskie American Club LH 83/23

Białe trampki damskie American Club LH 83/23

Białe trampki damskie marki American Club - kolor biały z czerwonymi detalami. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Trampki  posiadają wygodne i praktyczne sznurowanie w celu lepszego dopasowania butów do tęgości stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość i brak typowego dla butów gumowych zapachu. Buty młodzieżowe sportowe trampki uszyte są z elastycznej wygodnej tkaniny włókienniczej z praktyczną wentylacją. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny.

Cena 72,00 zł
 • Nowy
Buty chłopięce wsuwane American Club KOM56/24 - granatowe Buty chłopięce wsuwane American Club KOM56/24 - granatowe

Buty chłopięce wsuwane American Club KOM56/24 - granatowe

Wizytowe obuwie chłopięce w granatowym kolorze. Buty komunijne chłopięce wykonane są z miękkiej ekoskóry, w dotyku przypominającej nubuk. Środek to przyjemna wkładka, dzięki której stopa nie ślizga się. Noski są lekko zaokrąglone. Czarna podeszwa wykonana z komfortowej gumy. Wsuwane półbuty chłopięce świetnie nadają się jako obuwie na komunię, jak również w późniejszym okresie jako buty chłopięce garniturowe.

Cena 69,00 zł
 • Nowy
Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 50/23 Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 50/23

Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 50/23

Klasyczne chłopięce buty na orlik. Podeszwa jest w praktycznym ciemnym kolorze z podeszwą o dużej przyczepności. Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku oraz z przodu - na języku. Turfy chłopięce na orlik idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną na powierzchni o sztucznej murawie. 

Cena 135,00 zł
 • Nowy
Buty na orlik młodzieżowe American Club FH49/23 Buty na orlik młodzieżowe American Club FH49/23

Buty na orlik młodzieżowe American Club FH49/23

Klasyczne młodzieżowe buty z podeszwą na boisko piłkarskie typu orlik. Podeszwa jest w czarnym kolorze, z antypoślizgową podeszwą.  Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku, z tyłu oraz z przodu - na języku. Buty na boisko ze sztuczną murawą idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną. 

Cena 135,00 zł
 • Nowy
Buty z halową podeszwą halówki młodzieżowe American Club FH53/23 Buty z halową podeszwą halówki młodzieżowe American Club FH53/23

Buty z halową podeszwą halówki młodzieżowe American Club FH53/23

Klasyczne młodzieżowe buty z halową podeszwą. Podeszwa jest w jasnym kolorze, nie zostawia śladów - typu no-marking. Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku, z tyłu oraz z przodu - na języku. Halówki młodzieżowe idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną. 

Cena 135,00 zł
 • Nowy
Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 51/23 Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 51/23

Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 51/23

Klasyczne chłopięce buty na orlik. Podeszwa jest w praktycznym ciemnym kolorze z podeszwą o dużej przyczepności. Obuwie jest zapinane na dwa wygodne rzepy. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku, z tyłu oraz z przodu - na języku. Turfy chłopięce na orlik idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną na powierzchni o sztucznej murawie. 

Cena 129,00 zł
 • Nowy
Adidasy chłopięce American Club ES62/22 - granatowe Adidasy chłopięce American Club ES62/22 - granatowe

Adidasy chłopięce American Club ES62/22 - granatowe

Adidasy chłopięce marki American Club w granatowym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne podwójne zapięcie na rzep w celu lepszego dopasowania butów do stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce sportowe uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. Na boku logo marki.  

Cena 72,00 zł
 • Nowy
Adidasy chłopięce American Club ES62/22 - czarne Adidasy chłopięce American Club ES62/22 - czarne

Adidasy chłopięce American Club ES62/22 - czarne

Adidasy chłopięce marki American Club w czarnym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne podwójne zapięcie na rzep w celu lepszego dopasowania butów do stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce sportowe uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. Na boku logo marki.  

Cena 72,00 zł
Pokazano 1-36 z 189 pozycji

...