Chłopiec

Jest 208 produktów.

Aktywne filtry

Korki piłkarskie chłopięce American Club FH62/24 Korki piłkarskie chłopięce American Club FH62/24

Korki piłkarskie młodzieżowe American Club FH61/24

Klasyczne chłopięce młodzieżowe buty na naturalną murawę piłkarską. Podeszwa jest w praktycznym ciemnym kolorze i o dużej przyczepności. Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku oraz z przodu - na języku. Korki młodzieżowe na boisko idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną na powierzchni o naturalnej murawie. 

Cena 135,00 zł
Korki piłkarskie chłopięce American Club FH62/24 Korki piłkarskie chłopięce American Club FH62/24

Korki piłkarskie chłopięce American Club FH62/24

Klasyczne chłopięce buty na naturalną murawę piłkarską. Podeszwa jest w praktycznym ciemnym kolorze i o dużej przyczepności. Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku oraz z przodu - na języku. Korki chłopięce na boisko idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną na powierzchni o naturalnej murawie. 

Cena 129,00 zł
Adidasy chłopięce American Club HL123/24 - granatowe Adidasy chłopięce American Club HL123/24 - granatowe

Adidasy chłopięce American Club HL123/24 - granatowe

Adidasy chłopięce marki American Club w granatowym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z lekkiej pianki, dzięki czemu świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na dwa rzepy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce sportowe uszyte są z wygodnej i przewiewnej siateczki. Wewnątrz wygodna skórzana wkładka. Na boku logo marki. 

Cena 110,00 zł
Pokazano 1-36 z 208 pozycji

...