ZAKUPY BEZ REJESTRACJI

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 200 ZŁ

SZYBKA WYSYŁKA

Prześcieradła

Oferowane przez nas prześcieradła wykonane są z wysokiej jakości tkanin. Wybór odpowiedniego prześcieradła najlepiej zacząć od rozmiaru jaki potrzebujemy oraz rodzaju tkaniny, która będzie najlepiej odpowiadała naszym potrzebom. Bogata kolorystyka z pewnością sprawi, że dopasują Państwo prześcieradło do koloru pościeli i sypialni. Szczególnie po...

Oferowane przez nas prześcieradła wykonane są z wysokiej jakości tkanin. Wybór odpowiedniego prześcieradła najlepiej zacząć od rozmiaru jaki potrzebujemy oraz rodzaju tkaniny, która będzie najlepiej odpowiadała naszym potrzebom. Bogata kolorystyka z pewnością sprawi, że dopasują Państwo prześcieradło do koloru pościeli i sypialni. Szczególnie polecamy prześcieradła bawełniane. Prześcieradło jersey idealnie nada się jako prześcieradło letnie, natomiast prześcieradło frotte da nam ukojenie w chłodniejszych miesiącach.

Jeżeli mamy w sypialni łóżko z materacem to na pewno będziemy szukać prześcieradło z gumką. Oferujemy prześcieradła jersey z gumką oraz prześcieradła frotte z gumką. Szczególnie polecamy prześcieradła na gumce polskich producentów, które cechują się wysoką gramaturą oraz jakością wykonania. Tkaniny, z których wykonane są prześcieradła nie elektryzują się, jak może mieć to miejsce kupując tanie prześcieradła oraz nie mechacą się. Kolory w rzeczywistości są intensywniejsze niż na zdjęciach i nie bledną nawet po wielokrotnym praniu, a tkaniny są elastyczne i wracają do pierwotnego rozmiaru. Można je prać w temperaturze 40 stopni bez obaw o utratę właściwości. Nie ma potrzeby prasowania takich prześcieradeł – co jest dużą wygodą i oszczędnością czasu. Prześcieradła posiadają gumkę wszytą dookoła co pozwala na łatwe zakładanie na materac - nie musimy po każdej nocy go ponownie naciągać i poprawiać – jest to duża zaleta w porównaniu do prześcieradła bez gumki. Duża zaszywka sprawia, że prześcieradło spokojnie zachodzi na materac o wysokości ok. 20cm. Sen na prześcieradle z gumką to gwarancja dobrej podstawy do spania. Po dokonaniu wyboru odpowiedniego prześcieradła zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty pościeli 3D oraz narzut na łóżko, z których z pewnością będą Państwo zadowoleni przez długie lata.

Więcej

Prześcieradła  Jest 46 produktów

Podkategorie

 • Prześcieradła 160x200

  Oferowane przez nas prześcieradła w rozmiarze 160x200 wykonane są z wysokiej jakości tkanin. Wybór odpowiedniego prześcieradła najlepiej zacząć od rozmiaru jaki potrzebujemy oraz rodzaju tkaniny, która będzie najlepiej odpowiadała naszym potrzebom. Bogata kolorystyka z pewnością sprawi, że dopasują Państwo prześcieradło do koloru pościeli i sypialni. Szczególnie polecamy prześcieradła bawełniane 160x200Prześcieradło jersey 160x200 idealnie nada się jako prześcieradło letnie, natomiast prześcieradło frotte 160x200 da nam ukojenie w chłodniejszych miesiącach.

  Jeżeli mamy w sypialni łóżko z materacem to na pewno będziemy szukać prześcieradło z gumką 160x200. Oferujemy prześcieradła jersey z gumką 160x200 oraz prześcieradła frotte z gumką 160x200. Szczególnie polecamy prześcieradła na gumce polskich producentów, które cechują się wysoką gramaturą oraz jakością wykonania. Tkaniny, z których wykonane są prześcieradła nie elektryzują się, jak może mieć to miejsce kupując tanie prześcieradła oraz nie mechacą się. Kolory w rzeczywistości są intensywniejsze niż na zdjęciach i nie bledną nawet po wielokrotnym praniu, a tkaniny są elastyczne i wracają do pierwotnego rozmiaru. Można je prać w temperaturze 40 stopni bez obaw o utratę właściwości. Nie ma potrzeby prasowania takich prześcieradeł – co jest dużą wygodą i oszczędnością czasu. Prześcieradła posiadają gumkę wszytą dookoła co pozwala na łatwe zakładanie na materac - nie musimy po każdej nocy go ponownie naciągać i poprawiać – jest to duża zaleta w porównaniu do prześcieradła bez gumki 160x200. Duża zaszywka sprawia, że prześcieradło spokojnie zachodzi na materac o wysokości ok. 20cm. Sen na prześcieradle z gumką to gwarancja dobrej podstawy do spania. Po dokonaniu wyboru odpowiedniego prześcieradła zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty pościeli 3D oraz narzut na łóżko, z których z pewnością będą Państwo zadowoleni przez długie lata.

 • Prześcieradła 180x200

  Oferowane przez nas prześcieradła w rozmiarze 180x200 wykonane są z wysokiej jakości tkanin. Wybór odpowiedniego prześcieradła najlepiej zacząć od rozmiaru jaki potrzebujemy oraz rodzaju tkaniny, która będzie najlepiej odpowiadała naszym potrzebom. Bogata kolorystyka z pewnością sprawi, że dopasują Państwo prześcieradło do koloru pościeli i sypialni. Szczególnie polecamy prześcieradła bawełniane 180x200Prześcieradło jersey 180x200 idealnie nada się jako prześcieradło letnie, natomiast prześcieradło frotte 180x200 da nam ukojenie w chłodniejszych miesiącach.

  Jeżeli mamy w sypialni łóżko z materacem to na pewno będziemy szukać prześcieradło z gumką 180x200. Oferujemy prześcieradła jersey z gumką 180x200 oraz prześcieradła frotte z gumką 180x200. Szczególnie polecamy prześcieradła na gumce polskich producentów, które cechują się wysoką gramaturą oraz jakością wykonania. Tkaniny, z których wykonane są prześcieradła nie elektryzują się, jak może mieć to miejsce kupując tanie prześcieradła oraz nie mechacą się. Kolory w rzeczywistości są intensywniejsze niż na zdjęciach i nie bledną nawet po wielokrotnym praniu, a tkaniny są elastyczne i wracają do pierwotnego rozmiaru. Można je prać w temperaturze 40 stopni bez obaw o utratę właściwości. Nie ma potrzeby prasowania takich prześcieradeł – co jest dużą wygodą i oszczędnością czasu. Prześcieradła posiadają gumkę wszytą dookoła co pozwala na łatwe zakładanie na materac - nie musimy po każdej nocy go ponownie naciągać i poprawiać – jest to duża zaleta w porównaniu do prześcieradła bez gumki 180x200. Duża zaszywka sprawia, że prześcieradło spokojnie zachodzi na materac o wysokości ok. 20cm. Sen na prześcieradle z gumką to gwarancja dobrej podstawy do spania. Po dokonaniu wyboru odpowiedniego prześcieradła zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty pościeli 3D oraz narzut na łóżko, z których z pewnością będą Państwo zadowoleni przez długie lata.

 • Prześcieradła 200x220

  Oferowane przez nas prześcieradła w rozmiarze 200x220 wykonane są z wysokiej jakości tkanin. Wybór odpowiedniego prześcieradła najlepiej zacząć od rozmiaru jaki potrzebujemy oraz rodzaju tkaniny, która będzie najlepiej odpowiadała naszym potrzebom. Bogata kolorystyka z pewnością sprawi, że dopasują Państwo prześcieradło do koloru pościeli i sypialni. Szczególnie polecamy prześcieradła bawełniane 200x220Prześcieradło jersey 200x220 idealnie nada się jako prześcieradło letnie, natomiast prześcieradło frotte 200x220 da nam ukojenie w chłodniejszych miesiącach.

  Jeżeli mamy w sypialni łóżko z materacem to na pewno będziemy szukać prześcieradło z gumką 200x220. Oferujemy prześcieradła jersey z gumką 200x220 oraz prześcieradła frotte z gumką 200x220. Szczególnie polecamy prześcieradła na gumce polskich producentów, które cechują się wysoką gramaturą oraz jakością wykonania. Tkaniny, z których wykonane są prześcieradła nie elektryzują się, jak może mieć to miejsce kupując tanie prześcieradła oraz nie mechacą się. Kolory w rzeczywistości są intensywniejsze niż na zdjęciach i nie bledną nawet po wielokrotnym praniu, a tkaniny są elastyczne i wracają do pierwotnego rozmiaru. Można je prać w temperaturze 40 stopni bez obaw o utratę właściwości. Nie ma potrzeby prasowania takich prześcieradeł – co jest dużą wygodą i oszczędnością czasu. Prześcieradła posiadają gumkę wszytą dookoła co pozwala na łatwe zakładanie na materac - nie musimy po każdej nocy go ponownie naciągać i poprawiać – jest to duża zaleta w porównaniu do prześcieradła bez gumki 200x220. Duża zaszywka sprawia, że prześcieradło spokojnie zachodzi na materac o wysokości ok. 20cm. Sen na prześcieradle z gumką to gwarancja dobrej podstawy do spania. Po dokonaniu wyboru odpowiedniego prześcieradła zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty pościeli 3D oraz narzut na łóżko, z których z pewnością będą Państwo zadowoleni przez długie lata.

produktów na stronie
Wyświetla 1 - 36 z 46 produktów
Wyświetla 1 - 36 z 46 produktów