Trampki

Jest 12 produktów.

Aktywne filtry

Półtrampki męskie American Club LH 05/22 - czarne Półtrampki męskie American Club LH 05/22 - czarne

Półtrampki męskie American Club LH 02/22 - czarne

Półtrampki męskie marki American Club - kolor czarny. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na sznurowanie w w celu lepszego dopasowania butów do tęgości stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość i brak typowego dla butów gumowych zapachu. Buty męskie sportowe trampki uszyte są z elastycznej wygodnej tkaniny włókienniczej z praktyczną wentylacją. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. 

Cena 65,00 zł
Półtrampki męskie American Club LH 13/22 - czarne Półtrampki męskie American Club LH 13/22 - czarne

Półtrampki męskie American Club LH 13/22 - czarne

Półtrampki męskie marki American Club- kolor czarny. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy.  Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na trzy rzepy w celu lepszego dopasowania butów do tęgości stopy.  Wygodna gumowa podeszwa zapewnia przyczepność oraz amortyzację. Na boku gumowane logo marki American Club. Wkładka tekstylna. Obuwie nie posiada typowego dla obuwia gumowego zapachu. 

Cena 73,00 zł
Półtrampki męskie American Club LH 13/22 - granatowe Półtrampki męskie American Club LH 13/22 - granatowe

Półtrampki męskie American Club LH 13/22 - granatowe

Półtrampki męskie marki American Club- kolor granatowy. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy.  Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na trzy rzepy w celu lepszego dopasowania butów do tęgości stopy.  Wygodna gumowa podeszwa zapewnia przyczepność oraz amortyzację. Na boku gumowane logo marki American Club. Wkładka tekstylna. Obuwie nie posiada typowego dla obuwia gumowego zapachu. 

Cena 73,00 zł
Półtrampki męskie American Club LH 05/22 - czarne Półtrampki męskie American Club LH 05/22 - czarne

Półtrampki męskie American Club LH 05/22 - czarne

Półtrampki męskie arki American Club - kolor czarny. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na sznurowaniew w celu lepszego dopasowania butów do tęgości stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość i brak typowego dla butów gumowych zapachu. Buty męskie sportowe trampki uszyte są z elastycznej wygodnej tkaniny włókienniczej z praktyczną wentylacją. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. 

Cena 69,00 zł
Półtrampki młodzieżowe American Club LH 31/22 - czarne Półtrampki młodzieżowe American Club LH 31/22 - czarne

Półtrampki młodzieżowe American Club LH 31/22 - czarne

Półtrampki młodzieżowe marki American Club- kolor czarny. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy.  Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na trzy rzepy w celu lepszego dopasowania butów do tęgości stopy.  Wygodna gumowa podeszwa zapewnia przyczepność oraz amortyzację. Na boku gumowane logo marki American Club. Wkładka tekstylna. Obuwie nie posiada typowego dla obuwia gumowego zapachu. 

Cena 72,00 zł
Półtrampki młodzieżowe American Club LH 31/22 - granatowe Półtrampki młodzieżowe American Club LH 31/22 - granatowe

Półtrampki młodzieżowe American Club LH 31/22 - granatowe

Półtrampki młodzieżowe marki American Club- kolor granatowy. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy.  Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na trzy rzepy w celu lepszego dopasowania butów do tęgości stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość i brak typowego dla butów gumowych zapachu. Buty młodzieżowe sportowe trampki uszyte są z elastycznej wygodnej tkaniny włókienniczej z praktyczną wentylacją. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. Na boku gumowane logo marki. 

Cena 72,00 zł
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

...

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć