Trzewiki

Jest 24 produktów.

Aktywne filtry

Czerwone Śniegowce Damskie NEWS 23SN26-6526 Damskie śniegowce Damskie obuwie zimowe Czerwone Śniegowce Damskie NEWS 23SN26-6526 Damskie śniegowce Damskie obuwie zimowe

Czerwone Śniegowce Damskie NEWS 23SN26-6526

Czerwone śniegowce damskie wykonane z tkaniny nylonowej z lekkim połyskiem. Śniegowce są wzmocnione dodatkowo skórą ekologiczną. Obuwie zimowe posiada z przodu modny zamek z czarnymi kontrastowymi napisami. Z tyłu również kontrastowe taśmy. Solidna podeszwa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa antypoślizgowego z dużym modnym bieżnikiem, co gwarantuje nam dużą przyczepność i styl. Wewnątrz buty ocieplane są ciepłym i miłym futerkiem, które zapewni nam komfort podczas zimowych spacerów lub wędrówek.

Cena 125,00 zł
Czarne Botki Damskie Sznurowane RMR2038-40 Czarne Botki Damskie Sznurowane RMR2038-40

Czarne Botki Damskie Sznurowane RMR2038-40

Czarne botki damskie z modnym sznurowaniem. Wstawki z czarnej tkaniny typu baranek dodają zimowego looku. Ekoskóra jest bardzo miękka. Buty są zasuwane na praktyczny zamek z boku. Od wewnątrz ocieplenie z pluszu o krótkim włosiu. Stabilny obcas, o wysokości 5,5 cm, podeszwa w czarnym kolorze z dużym traperowym bieżnikiem. Materiał zewnętrzny to czarna ekoskóra ze stylowymi przeszyciami. Sprawdzą się do noszenia na co dzień. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI

Cena 165,00 zł
Czarne Workery Damskie RMR2183-26 Czarne Workery Damskie RMR2183-26

Czarne Workery Damskie RMR2183-26

Czarne workery damskie ze złotymi detalami. Na boku estetyczna ozdoba w złotym kolorze. Ekoskóra jest lekko elastyczna. Buty są zasuwane na zamek z boku, oraz posiadają sznurowanie. Od wewnątrz ocieplenie z pluszu o krótkim włosiu. Stabilny obcas, o wysokości 5 cm, podeszwa w czarnym kolorze z dużym bieżnikiem. Materiał zewnętrzny to czarna ekoskóra. Sprawdzą się do noszenia na co dzień. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI

Cena 162,00 zł
Czarne botki na wysokiej koturnie RMR2175-5 Czarne botki na wysokiej koturnie RMR2175-5

Czarne botki na wysokiej koturnie RMR2175-5

Eleganckie czarne botki damskie na koturnie. Na boku estetyczna gumeczka, która ułatwi dopasowanie buta do stopy i zakładanie. Ekoskóra jest lekko elastyczna. Buty są zasuwane na zamek z boku. Od wewnątrz ocieplenie z pluszu o krótkim włosiu. Obcas typu koturn, bardzo wygodny o wysokości 5 cm. Materiał zewnętrzny to czarna ekoskóra. Podeszwa w czarnym z lekkim bieżnikiem kolorze. Sprawdzą się do noszenia na co dzień i do pracy. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 137,00 zł
Czarne botki na koturnie ASA207 - 4 Czarne botki na koturnie ASA207 - 4

Czarne botki na koturnie ASA207 - 4

Eleganckie czarne botki damskie na koturnie. Na boku estetyczna gumeczka, która ułatwi dopasowanie buta do stopy i zakładanie. Ekoskóra jest lekko elastyczna. Buty są zasuwane na zamek z boku. Od wewnątrz ocieplenie z pluszu o krótkim włosiu. Obcas typu koturn, bardzo wygodny o wysokości 5 cm. Materiał zewnętrzny to czarna ekoskóra. Podeszwa z lekkim bieżnikiem w czarnym kolorze. Sprawdzą się do noszenia na co dzień i do pracy. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 169,00 zł
Czarne botki z ekoskóry JEZZI ASA62-106 Czarne botki z ekoskóry JEZZI ASA62-106

Czarne botki z ekoskóry JEZZI ASA62-106

Wygodne czarne botki damskie na niskim obcasie. Z przodu praktyczne gumeczki, które ułatwiają dopasowanie do stopy. Na cholewce śliczna ozdoba. Ekoskóra jest lekko elastyczna. Buty są zasuwane na zamek z boku. Od wewnątrz ocieplenie z pluszu o krótkim włosiu. Obcas typu klocek, o wysokości 2,5 cm. Materiał zewnętrzny to czarna ekoskóra. Podeszwa w czarnym kolorze. Sprawdzą się do noszenia na co dzień. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 165,00 zł
Czarne kozaki z marszczeniem ASA128-31 Czarne kozaki z marszczeniem ASA128-31

Czarne kozaki z marszczeniem ASA128-31

Wygodne czarne marszczone kozaki damskie na stabilnym obcasie. Cholewka wykonana z lekko elastycznej ekoskóry, która dopasuje się do łydki. Dodatkowo gumeczka w łydce, która ułatwi dopasowanie. Buty są zasuwane w całości na zamek z boku. Od wewnątrz ocieplenie z pluszu o krótkim włosiu. Obcas typu klocek, o wysokości 5 cm. Materiał zewnętrzny to czarna ekoskóra na całości. Podeszwa z lekkim bieżnikiem w czarnym kolorze. Sprawdzą się do noszenia na co dzień i do pracy. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 199,00 zł
Trekkingi Softshell Męskie American Club 9TR37-1403 Trekkingi Softshell Męskie American Club 9TR37-1403

Trekkingi Softshell Młodzieżowe McBraun 9TR37-1405

Czarne trekkingi młodzieżowe zimowe w standardowej rozmiarówce marki McBraun. Buty posiadają wygodną, amortyzującą, antypoślizgową podeszwę z dużym bieżnikiem z lekkiej pianki i gumy. Wiązane na tradycyjne sznurówki. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Obuwie outdoorowe młodzieżowe ponadto jest bardzo elastyczne oraz przepuszcza powietrze. Buty z tkaniny softshell cechują się bardzo dobrą izolacją wilgoci. Wewnątrz obuwie ocieplane jest miękkim polarem.

Cena 165,00 zł
Beżowe kowbojki zamszowe RMR2353-4 Beżowe kowbojki zamszowe RMR2353-4

Beżowe kowbojki zamszowe RMR2353-4

Wygodne beżowe długie kozaki damskie na niskim obcasie. Cholewka wykonana z lekko elastycznego zamszu o modnej dziurkowanej strukturze Dodatkowo gumeczka w łydce, która ułatwi dopasowanie. Buty są zasuwane w całości na zamek z boku. Od wewnątrz ocieplenie z pluszu o krótkim włosiu. Obcas typu klocek, o wysokości 4 cm. Podeszwa w ciemno brązowym kolorze. Sprawdzą się do noszenia na co dzień i do pracy. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. Obwód cholewki w rozmiarze 36: 35 cm. 

Cena 187,00 zł
Czarne wysokie kozaki zamsz/ekoskóra ASA198-13 Czarne wysokie kozaki zamsz/ekoskóra ASA198-13

Czarne wysokie kozaki zamsz/ekoskóra ASA198-13

Wygodne czarne długie kozaki damskie na niskim obcasie. Cholewka wykonana z lekko elastycznego zamszu, który dopasuje się do łydki. Dodatkowo gumeczka w łydce, która ułatwi dopasowanie. Buty są zasuwane w całości na zamek z boku. Od wewnątrz ocieplenie z pluszu o krótkim włosiu. Obcas typu klocek, o wysokości 3,5 cm. Materiał zewnętrzny to czarny zamsz ekologiczny na cholewce oraz czarna skóra ekologiczna w dolnej części. Podeszwa w czarnym kolorze. Sprawdzą się do noszenia na co dzień i do pracy. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 187,00 zł
Czarne wysokie kowbojki zamszowe MAM65-101 Czarne wysokie kowbojki zamszowe MAM65-101

Czarne wysokie kowbojki zamszowe MAM65-101

Wygodne czarne botki damskie na niskim obcasie. Cholewka wykonana z elastycznego zamszu, który dopasuje się do łydki. Buty są zasuwane na zamek z boku. Od wewnątrz ocieplenie z pluszu o krótkim włosiu. Obcas typu klocek, o wysokości 2,5 cm. Materiał zewnętrzny to czarny zamsz ekologiczny. Podeszwa w czarnym kolorze. Sprawdzą się do noszenia na co dzień i do pracy. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 159,00 zł
Pokazano 1-24 z 24 pozycji

...