Obuwie

Jest 121 produktów.

Aktywne filtry

 • Nowy
Buty chłopięce wsuwane American Club KOM56/24 - granatowe Buty chłopięce wsuwane American Club KOM56/24 - granatowe

Buty chłopięce wsuwane American Club KOM56/24 - granatowe

Wizytowe obuwie chłopięce w granatowym kolorze. Buty komunijne chłopięce wykonane są z miękkiej ekoskóry, w dotyku przypominającej nubuk. Środek to przyjemna wkładka, dzięki której stopa nie ślizga się. Noski są lekko zaokrąglone. Czarna podeszwa wykonana z komfortowej gumy. Wsuwane półbuty chłopięce świetnie nadają się jako obuwie na komunię, jak również w późniejszym okresie jako buty chłopięce garniturowe.

Cena 69,00 zł
 • Nowy
Buty chłopięce wsuwane American Club KOM56/24 - czarne Buty chłopięce wsuwane American Club KOM56/24 - czarne

Buty chłopięce wsuwane American Club KOM56/24 - czarne

Wizytowe obuwie chłopięce w czarnym kolorze. Buty komunijne chłopięce wykonane są z miękkiej ekoskóry, w dotyku przypominającej nubuk. Środek to przyjemna wkładka, dzięki której stopa nie ślizga się. Noski są lekko zaokrąglone. Podeszwa wykonana z komfortowej gumy. Wsuwane półbuty chłopięce świetnie nadają się jako obuwie na komunię, jak również w późniejszym okresie jako buty chłopięce garniturowe.

Cena 69,00 zł
 • Nowy
Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 50/23 Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 50/23

Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 50/23

Klasyczne chłopięce buty na orlik. Podeszwa jest w praktycznym ciemnym kolorze z podeszwą o dużej przyczepności. Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku oraz z przodu - na języku. Turfy chłopięce na orlik idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną na powierzchni o sztucznej murawie. 

Cena 135,00 zł
 • Nowy
Buty na orlik młodzieżowe American Club FH49/23 Buty na orlik młodzieżowe American Club FH49/23

Buty na orlik młodzieżowe American Club FH49/23

Klasyczne młodzieżowe buty z podeszwą na boisko piłkarskie typu orlik. Podeszwa jest w czarnym kolorze, z antypoślizgową podeszwą.  Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku, z tyłu oraz z przodu - na języku. Buty na boisko ze sztuczną murawą idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną. 

Cena 135,00 zł
 • Nowy
Buty z halową podeszwą halówki młodzieżowe American Club FH53/23 Buty z halową podeszwą halówki młodzieżowe American Club FH53/23

Buty z halową podeszwą halówki młodzieżowe American Club FH53/23

Klasyczne młodzieżowe buty z halową podeszwą. Podeszwa jest w jasnym kolorze, nie zostawia śladów - typu no-marking. Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku, z tyłu oraz z przodu - na języku. Halówki młodzieżowe idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną. 

Cena 135,00 zł
 • Nowy
Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 51/23 Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 51/23

Turfy chłopięce na orlik buty piłkarskie American Club FH 51/23

Klasyczne chłopięce buty na orlik. Podeszwa jest w praktycznym ciemnym kolorze z podeszwą o dużej przyczepności. Obuwie jest zapinane na dwa wygodne rzepy. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku, z tyłu oraz z przodu - na języku. Turfy chłopięce na orlik idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną na powierzchni o sztucznej murawie. 

Cena 129,00 zł
 • Nowy
Adidasy chłopięce American Club ES62/22 - granatowe Adidasy chłopięce American Club ES62/22 - granatowe

Adidasy chłopięce American Club ES62/22 - granatowe

Adidasy chłopięce marki American Club w granatowym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne podwójne zapięcie na rzep w celu lepszego dopasowania butów do stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce sportowe uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. Na boku logo marki.  

Cena 72,00 zł
 • Nowy
Adidasy chłopięce American Club ES62/22 - czarne Adidasy chłopięce American Club ES62/22 - czarne

Adidasy chłopięce American Club ES62/22 - czarne

Adidasy chłopięce marki American Club w czarnym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne podwójne zapięcie na rzep w celu lepszego dopasowania butów do stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce sportowe uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. Na boku logo marki.  

Cena 72,00 zł
 • Nowy
Buty młodzieżowe softshell American Club khaki WT177/24 Buty młodzieżowe softshell American Club khaki WT177/24

Buty młodzieżowe softshell American Club khaki WT177/24

Młodzieżowe obuwie sportowe marki American Club - kolor khaki. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z dużym bieżnikiem z lekkiej pianki oraz gumy. Praktyczna podeszwa w ciemnym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne sznurowanie oraz taśmy na sznurówki. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty młodzieżowe sportowe uszyte są z elastycznej wygodnej tkaniny SOFTSHELL.

Cena 145,00 zł
 • Nowy
Buty młodzieżowe softshell American Club WT177/24 Buty młodzieżowe softshell American Club WT177/24

Buty młodzieżowe softshell American Club WT177/24

Młodzieżowe obuwie sportowe marki American Club - kolor navy. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z dużym bieżnikiem z lekkiej pianki oraz gumy. Praktyczna podeszwa w ciemnym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne sznurowanie oraz taśmy na sznurówki. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty młodzieżowe sportowe uszyte są z elastycznej wygodnej tkaniny SOFTSHELL.

Cena 145,00 zł
Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-5250 - camel Buty chłopięce na zimę Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-5250 - camel Buty chłopięce na zimę

Buty zimowe chłopięce NEWS 22DZ23-5250 - camel

Buty zimowe chłopięce marki NEWS w modnym camelowym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą gumową podeszwę z dużym bieżnikiem. Buty świetnie sprawdzą się jako buty zimowe na co dzień. Trzewiki posiadają wygodną i praktyczną regulację na rzepy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce na zimę uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz ocieplenie z miękkiego futerka. Z zewnątrz bezpieczne elementy odblaskowe.

Cena 109,00 zł
Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-5250 - khaki Buty chłopięce na zimę Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-5250 - khaki Buty chłopięce na zimę

Buty zimowe chłopięce NEWS 22DZ23-5250 - khaki

Buty zimowe chłopięce marki NEWS w modnym zielonym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą gumową podeszwę z dużym bieżnikiem. Buty świetnie sprawdzą się jako buty zimowe na co dzień. Trzewiki posiadają wygodną i praktyczną regulację na rzepy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce na zimę uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz ocieplenie z miękkiego futerka. Z zewnątrz bezpieczne elementy odblaskowe.

Cena 109,00 zł
Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6580 - black Buty chłopięce na zimę Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6580 - black Buty chłopięce na zimę

Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6580 - black

Buty zimowe chłopięce marki NEWS w klasycznym czarnym kolorze z zielonymi detalami. Buty posiadają wygodną amortyzującą gumową podeszwę z dużym bieżnikiem. Świetnie sprawdzą się jako buty zimowe na co dzień. Trzewiki posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na suwak z boku oraz regulację na rzepy z przodu. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce na zimę uszyte są z elastycznej wodoodpornej tkaniny i wstawek z ekoskóry. Wewnątrz ocieplenie z miękkiego futerka. 

Cena 115,00 zł
Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6581 - camel Buty chłopięce na zimę Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6581 - camel Buty chłopięce na zimę

Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6581 - camel

Buty zimowe chłopięce marki NEWS w modnym camelowym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą gumową podeszwę z dużym bieżnikiem. Buty świetnie sprawdzą się jako buty zimowe na co dzień. Trzewiki posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na suwak z boku oraz regulację na gumkę ze stoperem i rzepem z przodu. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce na zimę uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz ocieplenie z miękkiego futerka. 

Cena 115,00 zł
Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6581 - khaki Buty chłopięce na zimę Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6581 - khaki Buty chłopięce na zimę

Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6581 - khaki

Buty zimowe chłopięce marki NEWS w modnym zielonym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą gumową podeszwę z dużym bieżnikiem. Buty świetnie sprawdzą się jako buty zimowe na co dzień. Trzewiki posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na suwak z boku oraz regulację na gumkę ze stoperem i rzepem z przodu. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce na zimę uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz ocieplenie z miękkiego futerka. 

Cena 115,00 zł
Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6588 - grey Buty chłopięce na zimę Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6588 - grey Buty chłopięce na zimę

Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6588 - grey

Buty zimowe chłopięce marki NEWS w szarym kolorze z czerwonymi detalami. Buty posiadają wygodną amortyzującą gumową podeszwę z dużym bieżnikiem. Buty świetnie sprawdzą się jako buty zimowe na co dzień. Trzewiki chłopięce posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na suwak z boku oraz regulację na gumkę ze stoperem z przodu. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce na zimę uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz ocieplenie z wełny owczej. 

Cena 125,00 zł
Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6588 - khaki Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6588 - khaki

Buty zimowe chłopięce NEWS 23DZ23-6588 - khaki

Buty zimowe chłopięce marki NEWS w zielonym kolorze, w odcieniu khaki. Buty posiadają wygodną amortyzującą gumową podeszwę z dużym bieżnikiem. Buty świetnie sprawdzą się jako buty zimowe na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na suwak z boku oraz regulację na gumkę ze stoperem z przodu. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce na zimę uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz ocieplenie z wełny owczej. 

Cena 125,00 zł
Trekkingi Softshell Męskie American Club 9TR37-1403 Trekkingi Softshell Męskie American Club 9TR37-1403

Trekkingi Softshell Młodzieżowe McBraun 9TR37-1405

Czarne trekkingi młodzieżowe zimowe w standardowej rozmiarówce marki McBraun. Buty posiadają wygodną, amortyzującą, antypoślizgową podeszwę z dużym bieżnikiem z lekkiej pianki i gumy. Wiązane na tradycyjne sznurówki. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Obuwie outdoorowe młodzieżowe ponadto jest bardzo elastyczne oraz przepuszcza powietrze. Buty z tkaniny softshell cechują się bardzo dobrą izolacją wilgoci. Wewnątrz obuwie ocieplane jest miękkim polarem.

Cena 165,00 zł
Buty młodzieżowe softshell American Club HL86/23 Buty młodzieżowe softshell American Club HL86/23

Buty młodzieżowe softshell American Club HL86/23

Młodzieżowe obuwie sportowe marki American Club - kolor czarny. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z dużym bieżnikiem z lekkiej pianki oraz gumy. Praktyczna podeszwa w ciemnym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne sznurowanie oraz taśmy na sznurówki. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty młodzieżowe sportowe uszyte są z elastycznej wygodnej tkaniny SOFTSHELL.

Cena 147,00 zł
Buty z halową podeszwą halówki męskie American FH 44/23 - czarne Buty z halową podeszwą halówki męskie American FH 44/23 - czarne

Buty z halową podeszwą halówki młodzieżowe American Club FH45/23

Klasyczne młodzieżowe buty z halową podeszwą. Podeszwa jest w jasnym kolorze, nie zostawia śladów - typu no-marking. Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku, z tyłu oraz z przodu - na języku. Halówki młodzieżowe idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną. 

Cena 135,00 zł
Turfy męskie buty piłkarskie na orlik American Club FH 48/23 Turfy męskie buty piłkarskie na orlik American Club FH 48/23

Turfy młodzieżowe chłopięce na orlik American Club FH 49/23

Klasyczne młodzieżowe buty na orlik. Podeszwa jest w praktycznym ciemnym kolorze z podeszwą o dużej przyczepności. Obuwie jest sznurowane. Wewnątrz wkładka z tkaniny włókienniczej. Buty są uszyte z czarnej, praktycznej skóry ekologicznej z logiem marki American Club na boku, z tyłu oraz z przodu - na języku. Turfy chłopięce na orlik idealnie sprawdzą się do rekreacyjnej gry w piłkę nożną na powierzchni o sztucznej murawie. 

Cena 135,00 zł
Sandały chłopięce NEWS 22DZ23-5909 - khaki Sandały chłopięce NEWS 22DZ23-5909 - khaki

Sandały chłopięce NEWS 22DZ23-5909 - khaki

Sandały chłopięce marki NEWS w zielonym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na dwa rzepy z regulacją w celu lepszego dopasowania butów do stopy. Pięta usztywniona. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce sportowe uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz wygodna wkładka skórzana. 

Cena 79,00 zł
Sandały chłopięce NEWS 22DZ23-5909 - granatowe Sandały chłopięce NEWS 22DZ23-5909 - granatowe

Sandały chłopięce NEWS 22DZ23-5909 - granatowe

Sandały chłopięce marki NEWS w granatowym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na dwa rzepy z regulacją w celu lepszego dopasowania butów do stopy. Pięta usztywniona. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce sportowe uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz wygodna wkładka skórzana. 

Cena 79,00 zł
Sandały chłopięce NEWS 22DZ23-4787 - granatowe Sandały chłopięce NEWS 22DZ23-4787 - granatowe

Sandały chłopięce NEWS 22DZ23-4787 - granatowe

Sandały chłopięce marki NEWS w granatowym kolorze. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na dwa rzepy z regulacją w celu lepszego dopasowania butów do stopy. Pięta lekko usztywniona. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty chłopięce sportowe uszyte są z wygodnej ekoskóry. Wewnątrz wygodna wkładka skórzana. 

Cena 85,00 zł
Pokazano 1-36 z 121 pozycji

...

Ta strona korzysta z plików cookies, które pomagają jej funkcjonować i śledzić sposób interakcji z nią, dzięki czemu możemy zapewnić lepszą i spersonalizowaną obsługę. Będziemy używać wszystkich plików cookies tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę, klikając Akceptuj. Jeśli klikniesz Odrzuć użyjemy tylko plików cookies niezbędnych do działania naszej strony. Poznaj szczegółowe informacje o cookies klikając Więcej informacji

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć