Czółenka

Jest 5 produktów.

Aktywne filtry

Czółenka damskie bez pięty Jezzi RMR23112-5 - beżowe Czółenka damskie bez pięty Jezzi RMR23112-5 - beżowe

Czółenka damskie bez pięty Jezzi RMR23112-5 - beżowe

Ponadczasowe czółenka damskie w kolorze beżowym. Są one na wygodnym obcasie o wysokości 5 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna zamszowa, a wkładka jest z miękkiej skóry naturalnej. Czółenka posiadają odkrytą piętę. Z tyłu zastosowano regulowany pasek. Tak eleganckie buty sprawdzą się do noszenia na co dzień do pracy oraz do wyjściowych stylizacji. Buty są wykonane przez znaną markę JEZZI. 

Cena 125,00 zł
Czółenka lakierowane damskie Jezzi ASA210-2 - czarne Czółenka lakierowane damskie Jezzi ASA210-2 - czarne

Czółenka zamszowe damskie Jezzi ASA210-2 - czarne

Ponadczasowe czółenka damskie w kolorze czarnym. Są one na wygodnym obcasie o wysokości 5 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna zamszowa, a wkładka jest z miękkiej skóry naturalnej. Czółenka posiadają odkrytą piętę. Z tyłu zastosowano regulowany pasek. Tak eleganckie buty sprawdzą się do noszenia na co dzień do pracy oraz do wyjściowych stylizacji. Buty są wykonane przez znaną markę JEZZI. 

Cena 135,00 zł
Czółenka lakierowane damskie Jezzi ASA210-2 - beżowe Czółenka lakierowane damskie Jezzi ASA210-2 - beżowe

Czółenka lakierowane damskie Jezzi ASA210-2 - beżowe

Ponadczasowe czółenka damskie w beżowym kolorze. Są one na wygodnym obcasie o wysokości 5 cm. Materiał zewnętrzny to lakierowana skóra ekologiczna, a wkładka jest z miękkiej skóry naturalnej. Czółenka posiadają odkrytą piętę. Z tyłu zastosowano regulowany pasek. Tak eleganckie buty sprawdzą się do noszenia na co dzień do pracy oraz do wyjściowych stylizacji. Buty są wykonane przez znaną markę JEZZI. 

Cena 135,00 zł
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

...