Sandały

Jest 21 produktów.

Aktywne filtry

  • Nowy
Sportowe sandały damskie American Club HL 130/24 - czarne Sportowe sandały damskie American Club HL 130/24 - czarne

Sportowe sandały damskie American Club HL 130/24 - czarne

Klasyczne sportowe sandały damskie w czarnym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 2 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 2 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe.

Cena 125,00 zł
  • Nowy
Sportowe sandały damskie American Club HL 130/24 - białe Sportowe sandały damskie American Club HL 130/24 - białe

Sportowe sandały damskie American Club HL 130/24 - białe

Klasyczne sportowe sandały damskie w biało-szarym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 2 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 2 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe.

Cena 125,00 zł
  • Nowy
Czółenka damskie bez pięty Jezzi RMR23112-5 - beżowe Czółenka damskie bez pięty Jezzi RMR23112-5 - beżowe

Czółenka damskie bez pięty Jezzi RMR23112-5 - beżowe

Ponadczasowe czółenka damskie w kolorze beżowym. Są one na wygodnym obcasie o wysokości 5 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna zamszowa, a wkładka jest z miękkiej skóry naturalnej. Czółenka posiadają odkrytą piętę. Z tyłu zastosowano regulowany pasek. Tak eleganckie buty sprawdzą się do noszenia na co dzień do pracy oraz do wyjściowych stylizacji. Buty są wykonane przez znaną markę JEZZI. 

Cena 125,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club RL120/23 - czarne Sportowe sandały damskie American Club RL120/23 - czarne

Sportowe sandały damskie American Club RL120/23 - czarne

Klasyczne sportowe sandały damskie w czarnym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to elastyczna tkanina tekstylna od wewnątrz podszycie z miękkiej dzianiny. Zapinane na 2 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 115,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club RL120/23 - szare Sportowe sandały damskie American Club RL120/23 - szare

Sportowe sandały damskie American Club RL120/23 - szare

Klasyczne sportowe sandały damskie w szarym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to elastyczna tkanina tekstylna od wewnątrz podszycie z miękkiej dzianiny. Zapinane na 2 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 115,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club HL 53/22 - jasny fiolet Sportowe sandały damskie American Club HL 53/22 - jasny fiolet

Sportowe sandały damskie American Club HL 53/22 - jasny fiolet

Klasyczne sportowe sandały damskie w jasno fioletowym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 118,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club HL 63/22 - granat Sportowe sandały damskie American Club HL 63/22 - granat

Sportowe sandały damskie American Club HL 63/22 - granat

Klasyczne sportowe sandały damskie w granatowym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 118,00 zł
Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4535- czarne Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4535- czarne

Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4535- czarne

Klasyczne sandały damskie na niskiej koturnie w czarnym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej koturnie o wysokości 4 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna z ażurowym wzorem. Zapinane na sprzączkę z regulacją, dodatkowo na podbiciu elastyczne gumki. Wyściółka z miękkiej tkaniny włókienniczej, z wygodnym system COMFORT SHOE INSOLE SOFT FOAM. System zapewnia miękkość i elastyczność wyściółki. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie wizytowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 108,00 zł
Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4539- camel Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4539- camel

Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4539- camel

Klasyczne sandały damskie w camelowym kolorze. Rude sandały damskie są na wygodnej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna. Zapinane na rzep z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry ekologicznej, z wygodnym system COMFORT SHOE INSOLE SOFT FOAM. System zapewnia miękkość i elastyczność wyściółki. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 109,00 zł
Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4539- czarne Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4539- czarne

Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4539- czarne

Klasyczne sandały damskie w czarnym kolorze. Czarne sandały damskie są na wygodnej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna. Zapinane na rzep z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry ekologicznej, z wygodnym system COMFORT SHOE INSOLE SOFT FOAM. System zapewnia miękkość i elastyczność wyściółki. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 109,00 zł
Pokazano 1-21 z 21 pozycji

...