Sandały

Jest 23 produktów.

Aktywne filtry

Sportowe sandały damskie American Club RL54/23 - granatowe Sportowe sandały damskie American Club RL54/23 - granatowe

Sportowe sandały damskie American Club RL54/23 - granatowe

Klasyczne sportowe sandały damskie w granatowym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 2 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 115,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club RL54/23 - szare Sportowe sandały damskie American Club RL54/23 - szare

Sportowe sandały damskie American Club RL54/23 - szare

Klasyczne sportowe sandały damskie w szarym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 2 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 115,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club HL74/23 - czarne Sportowe sandały damskie American Club HL74/23 - czarne

Sportowe sandały damskie American Club HL74/23 - czarne

Klasyczne sportowe sandały damskie w czarnym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 1,5 cm. Materiał zewnętrzny to wygodna ekoskóra, od wewnątrz podszycie z miękkiej dzianiny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 115,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club HL74/23 - szare Sportowe sandały damskie American Club HL74/23 - szare

Sportowe sandały damskie American Club HL74/23 - szare

Klasyczne sportowe sandały damskie w szarym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 1,5 cm. Materiał zewnętrzny to wygodna ekoskóra, od wewnątrz podszycie z miękkiej dzianiny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 115,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club RL120/23 - czarne Sportowe sandały damskie American Club RL120/23 - czarne

Sportowe sandały damskie American Club RL120/23 - czarne

Klasyczne sportowe sandały damskie w czarnym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to elastyczna tkanina tekstylna od wewnątrz podszycie z miękkiej dzianiny. Zapinane na 2 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 115,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club RL120/23 - szare Sportowe sandały damskie American Club RL120/23 - szare

Sportowe sandały damskie American Club RL120/23 - szare

Klasyczne sportowe sandały damskie w szarym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to elastyczna tkanina tekstylna od wewnątrz podszycie z miękkiej dzianiny. Zapinane na 2 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 115,00 zł
Sandały sportowe damskie American Club RL55/22 - szare Sandały sportowe damskie American Club RL55/22 - szare

Sandały sportowe damskie American Club RL55/22 - szare

Klasyczne sportowe sandały damskie w szarym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 2 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 2 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 109,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club HL 61/22 - czarne Sportowe sandały damskie American Club HL 61/22 - czarne

Sportowe sandały damskie American Club HL 61/22 - czarne

Klasyczne sportowe sandały młodzieżowe w czarnym kolorze. Sandały młodzieżowe są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 118,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club HL 61/22 - granat Sportowe sandały damskie American Club HL 61/22 - granat

Sportowe sandały damskie American Club HL 61/22 - granat

Klasyczne sportowe sandały młodzieżowe w granatowym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 118,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club HL 53/22 - jasny fiolet Sportowe sandały damskie American Club HL 53/22 - jasny fiolet

Sportowe sandały damskie American Club HL 53/22 - jasny fiolet

Klasyczne sportowe sandały damskie w jasno fioletowym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 118,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club HL 63/22 - czarne Sportowe sandały damskie American Club HL 63/22 - czarne

Sportowe sandały damskie American Club HL 63/22 - czarne

Klasyczne sportowe sandały damskie w czarnym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 118,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club HL 63/22 - granat Sportowe sandały damskie American Club HL 63/22 - granat

Sportowe sandały damskie American Club HL 63/22 - granat

Klasyczne sportowe sandały damskie w granatowym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 118,00 zł
Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4535- czarne Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4535- czarne

Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4535- czarne

Klasyczne sandały damskie na niskiej koturnie w czarnym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej koturnie o wysokości 4 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna z ażurowym wzorem. Zapinane na sprzączkę z regulacją, dodatkowo na podbiciu elastyczne gumki. Wyściółka z miękkiej tkaniny włókienniczej, z wygodnym system COMFORT SHOE INSOLE SOFT FOAM. System zapewnia miękkość i elastyczność wyściółki. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie wizytowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 108,00 zł
Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4539- camel Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4539- camel

Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4539- camel

Klasyczne sandały damskie w camelowym kolorze. Rude sandały damskie są na wygodnej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna. Zapinane na rzep z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry ekologicznej, z wygodnym system COMFORT SHOE INSOLE SOFT FOAM. System zapewnia miękkość i elastyczność wyściółki. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 109,00 zł
Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4539- czarne Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4539- czarne

Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4539- czarne

Klasyczne sandały damskie w czarnym kolorze. Czarne sandały damskie są na wygodnej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna. Zapinane na rzep z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry ekologicznej, z wygodnym system COMFORT SHOE INSOLE SOFT FOAM. System zapewnia miękkość i elastyczność wyściółki. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 109,00 zł
Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4535- beżowe Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4535- beżowe

Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4535- beżowe

Klasyczne sandały damskie na niskiej koturnie w beżowym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej koturnie o wysokości 4 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna z połyskiem oraz ażurowym wzorem. Zapinane na sprzączkę z regulacją, dodatkowo na podbiciu elastyczne gumki. Wyściółka z miękkiej tkaniny włókienniczej, z wygodnym system COMFORT SHOE INSOLE SOFT FOAM. System zapewnia miękkość i elastyczność wyściółki. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie wizytowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 107,00 zł
Wygodne sandały damskie na koturnie 22SD98-4571- beżowe Wygodne sandały damskie na koturnie 22SD98-4571- beżowe

Wygodne sandały damskie na koturnie 22SD98-4571- beżowe

Klasyczne sandały damskie na koturnie w beżowym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej koturnie o wysokości 6 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna z połyskiem oraz ażurowym wzorem. Zapinane na sprzączkę z regulacją. Wyściółka z miękkiej tkaniny włókienniczej, z wygodnym system COMFORT SHOE INSOLE SOFT FOAM. System zapewnia miękkość i elastyczność wyściółki. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie wizytowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 107,00 zł
Pokazano 1-23 z 23 pozycji

...

Ta strona korzysta z plików cookies, które pomagają jej funkcjonować i śledzić sposób interakcji z nią, dzięki czemu możemy zapewnić lepszą i spersonalizowaną obsługę. Będziemy używać wszystkich plików cookies tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę, klikając Akceptuj. Jeśli klikniesz Odrzuć użyjemy tylko plików cookies niezbędnych do działania naszej strony. Poznaj szczegółowe informacje o cookies klikając Więcej informacji

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć