Sandały

Jest 25 produktów.

Aktywne filtry

Sandały sportowe damskie American Club RL55/22 - szare Sandały sportowe damskie American Club RL55/22 - szare

Sandały sportowe damskie American Club RL55/22 - szare

Klasyczne sportowe sandały damskie w szarym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 2 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 2 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 109,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club RL54/22 - granatowe Sportowe sandały damskie American Club RL54/22 - granatowe

Sportowe sandały damskie American Club RL54/22 - granatowe

Klasyczne sportowe sandały damskie w granatowym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 2 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 109,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club HL54/22 - niebieskie Sportowe sandały damskie American Club HL54/22 - niebieskie

Sportowe sandały damskie American Club HL54/22 - niebieskie

Klasyczne sportowe sandały damskie w niebieskim kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 118,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club HL 61/22 - czarne Sportowe sandały damskie American Club HL 61/22 - czarne

Sportowe sandały damskie American Club HL 61/22 - czarne

Klasyczne sportowe sandały młodzieżowe w czarnym kolorze. Sandały młodzieżowe są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 118,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club HL 61/22 - granat Sportowe sandały damskie American Club HL 61/22 - granat

Sportowe sandały damskie American Club HL 61/22 - granat

Klasyczne sportowe sandały młodzieżowe w granatowym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 118,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club HL 53/22 - jasny fiolet Sportowe sandały damskie American Club HL 53/22 - jasny fiolet

Sportowe sandały damskie American Club HL 53/22 - jasny fiolet

Klasyczne sportowe sandały damskie w jasno fioletowym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 118,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club HL 53/22 - czarne Sportowe sandały damskie American Club HL 53/22 - czarne

Sportowe sandały damskie American Club HL 53/22 - szare

Klasyczne sportowe sandały damskie w szarym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 118,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club HL 63/22 - czarne Sportowe sandały damskie American Club HL 63/22 - czarne

Sportowe sandały damskie American Club HL 63/22 - czarne

Klasyczne sportowe sandały damskie w czarnym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 118,00 zł
Sportowe sandały damskie American Club HL 63/22 - granat Sportowe sandały damskie American Club HL 63/22 - granat

Sportowe sandały damskie American Club HL 63/22 - granat

Klasyczne sportowe sandały damskie w granatowym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej antypoślizgowej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to tworzywo sztuczne wysokiej jakości, od wewnątrz podszycie z miękkiej tkaniny. Zapinane na 3 rzepy, każdy z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry naturalnej, lekko wyprofilowana. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę American Club. 

Cena 118,00 zł
Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4535- srebrne Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4535- srebrne

Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4535- srebrne

Klasyczne sandały damskie na niskiej koturnie w srebrnym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej koturnie o wysokości 4 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna z ażurowym wzorem. Zapinane na sprzączkę z regulacją, dodatkowo na podbiciu elastyczne gumki. Wyściółka z miękkiej tkaniny włókienniczej, z wygodnym system COMFORT SHOE INSOLE SOFT FOAM. System zapewnia miękkość i elastyczność wyściółki. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie wizytowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 108,00 zł
Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4535- czarne Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4535- czarne

Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4535- czarne

Klasyczne sandały damskie na niskiej koturnie w czarnym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej koturnie o wysokości 4 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna z ażurowym wzorem. Zapinane na sprzączkę z regulacją, dodatkowo na podbiciu elastyczne gumki. Wyściółka z miękkiej tkaniny włókienniczej, z wygodnym system COMFORT SHOE INSOLE SOFT FOAM. System zapewnia miękkość i elastyczność wyściółki. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie wizytowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 108,00 zł
Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4539- camel Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4539- camel

Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4539- camel

Klasyczne sandały damskie w camelowym kolorze. Rude sandały damskie są na wygodnej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna. Zapinane na rzep z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry ekologicznej, z wygodnym system COMFORT SHOE INSOLE SOFT FOAM. System zapewnia miękkość i elastyczność wyściółki. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 109,00 zł
Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4539- czarne Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4539- czarne

Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4539- czarne

Klasyczne sandały damskie w czarnym kolorze. Czarne sandały damskie są na wygodnej podeszwie o wysokości 3 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna. Zapinane na rzep z regulacją. Wyściółka z miękkiej skóry ekologicznej, z wygodnym system COMFORT SHOE INSOLE SOFT FOAM. System zapewnia miękkość i elastyczność wyściółki. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 109,00 zł
Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4554- szare Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4554- szare

Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4554- szare

Klasyczne sandały damskie w szarym kolorze. Szare sandały damskie są na wygodnej podeszwie o wysokości 4,5 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna zciekawym wzorem. Zapinane na rzepy z regulacją. Wyściółka z miękkiej tkaniny włókienniczej, z wygodnym system COMFORT SHOE INSOLE SOFT FOAM. System zapewnia miękkość i elastyczność wyściółki. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 107,00 zł
Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4535- beżowe Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4535- beżowe

Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-4535- beżowe

Klasyczne sandały damskie na niskiej koturnie w beżowym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej koturnie o wysokości 4 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna z połyskiem oraz ażurowym wzorem. Zapinane na sprzączkę z regulacją, dodatkowo na podbiciu elastyczne gumki. Wyściółka z miękkiej tkaniny włókienniczej, z wygodnym system COMFORT SHOE INSOLE SOFT FOAM. System zapewnia miękkość i elastyczność wyściółki. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie wizytowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 107,00 zł
Wygodne sandały damskie na koturnie 22SD98-4571- beżowe Wygodne sandały damskie na koturnie 22SD98-4571- beżowe

Wygodne sandały damskie na koturnie 22SD98-4571- beżowe

Klasyczne sandały damskie na koturnie w beżowym kolorze. Sandały damskie są na wygodnej koturnie o wysokości 6 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna z połyskiem oraz ażurowym wzorem. Zapinane na sprzączkę z regulacją. Wyściółka z miękkiej tkaniny włókienniczej, z wygodnym system COMFORT SHOE INSOLE SOFT FOAM. System zapewnia miękkość i elastyczność wyściółki. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie wizytowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 107,00 zł
Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD984552- szare Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD984552- szare

Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD984552- szare

Klasyczne sandały damskie w szarym kolorze. Szare sandały damskie są na wygodnej podeszwie o wysokości 4,5 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna z połyskiem. Zapinane na rzepy z regulacją. Wyściółka z miękkiej tkaniny włókienniczej, z wygodnym system COMFORT SHOE INSOLE SOFT FOAM. System zapewnia miękkość i elastyczność wyściółki. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 107,00 zł
Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-0146 - granatowe Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-0146 - granatowe

Wygodne sandały damskie COMFORT SHOE 22SD98-0146 - granatowe

Klasyczne sandały damskie w granatowym metalicznym kolorze. Granatowe sandały damskie są na wygodnej podeszwie o wysokości 4,5 cm. Materiał zewnętrzny to skóra ekologiczna z połyskiem. Zapinane na rzepy z regulacją. Wyściółka z miękkiej tkaniny włókienniczej, z wygodnym system COMFORT SHOE INSOLE SOFT FOAM. System zapewnia miękkość i elastyczność wyściółki. Sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz jako wygodne obuwie sportowe. Buty są wykonane przez znaną z jakości wykonania markę JEZZI. 

Cena 107,00 zł
Pokazano 1-25 z 25 pozycji

...

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć