Obuwie sportowe

Jest 136 produktów.

Aktywne filtry

 • Nowy
Klapki męskie skórzane letnie American Club CY56/22 - czarne Klapki męskie skórzane letnie American Club CY56/22 - czarne

Klapki męskie skórzane letnie American Club CY56/22 - czarne

Męskie klapki letnie z zakrytym przodem marki American Club - kolor czarny. Buty są uszyte z miękkiej skóry naturalnej. Na podbiciu wygodna regulacja na klamrę, który ułatwi dopasowanie do stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty letnie na co dzień. Buty są wsuwane, co ułatwia zakładanie. Wewnątrz wygodna wkładka ze skóry naturalnej. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 131,00 zł
 • Nowy
Klapki męskie skórzane letnie American Club CY56/22 - brązowe Klapki męskie skórzane letnie American Club CY56/22 - brązowe

Klapki męskie skórzane letnie American Club CY56/22 - brązowe

Męskie klapki letnie z zakrytym przodem marki American Club - kolor brązowy. Buty są uszyte z miękkiej skóry naturalnej. Na podbiciu wygodna regulacja na klamrę, który ułatwi dopasowanie do stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty letnie na co dzień. Buty są wsuwane, co ułatwia zakładanie. Wewnątrz wygodna wkładka ze skóry naturalnej. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 131,00 zł
 • Nowy
Buty męskie wsuwane American Club CY50/22 - brązowe Buty męskie wsuwane American Club CY50/22 - brązowe

Buty męskie wsuwane American Club CY50/22 - brązowe

Męskie obuwie letnie wsuwane marki American Club - kolor brązowy. Buty są uszyte z wentylowanej skóry naturalnej. Na podbiciu wygodne elastyczne gumki, które ułatwią dopasowanie do stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty są wsuwane, co ułatwia zakładanie. Wewnątrz wygodna wkładka ze skóry naturalnej. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 169,00 zł
 • Nowy
Buty męskie skórzane letnie American Club CY51/22 - brązowe Buty męskie skórzane letnie American Club CY51/22 - brązowe

Buty męskie skórzane letnie American Club CY51/22 - brązowe

Męskie obuwie letnie wsuwane marki American Club - kolor brązowy. Buty są uszyte z wentylowanej skóry naturalnej. Na podbiciu wygodna regulacja na rzep, który ułatwi dopasowanie do stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty są wsuwane, co ułatwia zakładanie. Wewnątrz wygodna wkładka ze skóry naturalnej. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 169,00 zł
 • Nowy
Buty męskie skórzane letnie American Club CY51/22 - czarne Buty męskie skórzane letnie American Club CY51/22 - czarne

Buty męskie skórzane letnie American Club CY51/22 - czarne

Męskie obuwie letnie wsuwane marki American Club - kolor czarny. Buty są uszyte z wentylowanej skóry naturalnej. Na podbiciu wygodna regulacja na rzep, który ułatwi dopasowanie do stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty są wsuwane, co ułatwia zakładanie. Wewnątrz wygodna wkładka ze skóry naturalnej. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 169,00 zł
 • Nowy
Buty męskie wsuwane American Club CY50/22 - czarne Buty męskie wsuwane American Club CY50/22 - czarne

Buty męskie wsuwane American Club CY50/22 - czarne

Męskie obuwie letnie wsuwane marki American Club - kolor czarny. Buty są uszyte z wentylowanej skóry naturalnej. Na podbiciu wygodne elastyczne gumki, które ułatwią dopasowanie do stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty są wsuwane, co ułatwia zakładanie. Wewnątrz wygodna wkładka ze skóry naturalnej. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 169,00 zł
 • Nowy
Męskie buty NEW BALANCE 373 ML373CT2 Męskie buty NEW BALANCE 373 ML373CT2

Męskie buty NEW BALANCE 373 ML373CT2

Męskie obuwie sportowe New Balance 373 z podeszwą wykonaną z solidnej amortyzującej pianki oraz gumy, która zapewnia odpowiednią przyczepność i sprężystość podczas biegania. Świetnie się sprawdzą również jako buty miejskie na co dzień. Zewnętrzny materiał tworzy tkanina z wentylacją oraz zamsz. Niezawodny system sznurowania butów zapewnia dopasowanie obuwia do stopy. Szare obuwie męskie posiada charakterystyczne dla marki logo na boku. 

Cena 242,00 zł
 • Nowy
Męskie buty NEW BALANCE 515 ML515RSB Męskie buty NEW BALANCE 515 ML515RSB

Męskie buty NEW BALANCE 515 ML515RSB

Męskie obuwie sportowe New Balance 515 z podeszwą wykonaną z solidnej amortyzującej pianki oraz gumy, która zapewnia odpowiednią przyczepność i sprężystość podczas biegania. Świetnie się sprawdzą również jako buty miejskie na co dzień. Zewnętrzny materiał tworzy tkanina z wentylacją oraz zamsz. Niezawodny system sznurowania butów zapewnia dopasowanie obuwia do stopy. Granatowe obuwie męskie posiada charakterystyczne dla marki logo na boku. 

Cena 242,00 zł
 • Nowy
Męskie buty NEW BALANCE M520LB7 Męskie buty NEW BALANCE M520LB7

Męskie buty NEW BALANCE M520LB7

Męskie obuwie sportowe New Balance z podeszwą wykonaną z solidnej amortyzującej pianki, która zapewnia odpowiednią przyczepność i sprężystość podczas biegania. Świetnie się sprawdzą również jako buty miejskie na co dzień. Zewnętrzny materiał tworzy tkanina z wentylacją. Niezawodny system sznurowania butów zapewnia dopasowanie obuwia do stopy. Czarne obuwie męskie posiada charakterystyczne dla marki logo na boku. 

Cena 242,00 zł
 • Nowy
Buty męskie trekkingowe nadwymiar American Club WT82/22 Buty męskie trekkingowe nadwymiar American Club WT82/22

Buty męskie trekkingowe nadwymiar American Club WT82/22

Męskie obuwie trekkingowe w dużej rozmiarówce marki American Club - kolor czarny. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z dużym bieżnikiem z lekkiej pianki oraz gumy. Praktyczna podeszwa w ciemnym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne sznurowanie z taśmami na sznurówki. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty męskie sportowe uszyte są z elastycznej wygodnej tkaniny SOFTSHELL.

Cena 154,00 zł
 • Nowy
Półtrampki męskie American Club LH 05/22 - czarne Półtrampki męskie American Club LH 05/22 - czarne

Półtrampki męskie American Club LH 02/22 - czarne

Półtrampki męskie marki American Club - kolor czarny. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na sznurowanie w w celu lepszego dopasowania butów do tęgości stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość i brak typowego dla butów gumowych zapachu. Buty męskie sportowe trampki uszyte są z elastycznej wygodnej tkaniny włókienniczej z praktyczną wentylacją. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. 

Cena 72,00 zł
 • Nowy
Buty sportowe młodzieżowe HA45/22 - czarne Buty sportowe młodzieżowe HA45/22 - czarne

Buty sportowe młodzieżowe HA45/22 - czarne

Młodzieżowe obuwie sportowe marki American Club - kolor czarny. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z antypoślizgowym bieżnikiem z lekkiej pianki oraz gumy. Praktyczna podeszwa w ciemnym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne zapięcie na rzep oraz elastyczną gumkę na podbiciu. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty młodzieżowe sportowe uszyte są z elastycznej wygodnej ekoskóry.

Cena 121,00 zł
 • Nowy
Buty sportowe młodzieżowe HA45/22 - granatowe Buty sportowe młodzieżowe HA45/22 - granatowe

Buty sportowe młodzieżowe HA45/22 - granatowe

Młodzieżowe obuwie sportowe marki American Club - kolor granatowy. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z antypoślizgowym bieżnikiem z lekkiej pianki oraz gumy. Praktyczna podeszwa w ciemnym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne zapięcie na rzep oraz elastyczną gumkę na podbiciu. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość. Buty młodzieżowe sportowe uszyte są z elastycznej wygodnej ekoskóry.

Cena 121,00 zł
 • Nowy
Buty męskie wsuwane American Club LH 50/22 - denim Buty męskie wsuwane American Club LH 50/22 - denim

Buty męskie wsuwane American Club LH 50/22 - denim

Tenisówki męskie marki American Club - kolor niebieski jeans. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne wsuwanie z gumkami po bokach w celu lepszego dopasowania butów do tęgości stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość i brak typowego dla butów gumowych zapachu. Buty męskie tenisówki uszyte są z elastycznej wygodnej tkaniny włókienniczej. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. 

Cena 72,00 zł
 • Nowy
Buty męskie wsuwane American Club LH 50/22 - czarne Buty męskie wsuwane American Club LH 50/22 - czarne

Buty męskie wsuwane American Club LH 50/22 - czarne

Tenisówki męskie marki American Club - kolor czarny jeans. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne wsuwanie z gumkami po bokach w celu lepszego dopasowania butów do tęgości stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość i brak typowego dla butów gumowych zapachu. Buty męskie tenisówki uszyte są z elastycznej wygodnej tkaniny włókienniczej. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. 

Cena 72,00 zł
Pokazano 1-36 z 136 pozycji

...

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć