ZAKUPY BEZ REJESTRACJI

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 200 ZŁ

SZYBKA WYSYŁKA

Pościel

Twoja sypialnia jest dla Ciebie jak świątynia. Jest to miejsce, gdzie możesz uciec od świata, odpocząć i odprężyć się po długim dniu. Dlatego szczególnie ważne jest, aby zadbać o jej design. Przygotowując naszą ofertę wzięliśmy pod uwagę wszystkie rodzaje wystroju sypialni, od tych tradycyjnych po najbardziej nowoczesne. Oferujemy pościel bawełn...

Twoja sypialnia jest dla Ciebie jak świątynia. Jest to miejsce, gdzie możesz uciec od świata, odpocząć i odprężyć się po długim dniu. Dlatego szczególnie ważne jest, aby zadbać o jej design. Przygotowując naszą ofertę wzięliśmy pod uwagę wszystkie rodzaje wystroju sypialni, od tych tradycyjnych po najbardziej nowoczesne. Oferujemy pościel bawełniana 160x200 oraz pościel bawełniana 200x220, pościel satyna bawełniana 160x200 (pościel bawełna satynowa 160x200), pościel satyna bawełniana 200x220 (pościel bawełna satynowa 200x220) oraz tania pościel ze specjalnego mikrowłókna. Dostępna jest również pościel satynowa 160x200, oraz pościel satynowa 200x220. Wybór odpowiedniej pościeli najlepiej zacząć od rozmiaru jaki potrzebujemy oraz rodzaju tkaniny, która będzie najlepiej odpowiadała naszym potrzebom. Warto zwrócić uwagę również na kolor pościeli w naszej sypialni, którym możemy dodać ciepła lub radości używając pastelowych lub odważniejszych kolorów. Różnorodna kolorystyka, bogate wzornictwo oraz szeroki zakres wariantów materiałowych sprawią, że w prezentowanej ofercie każdy odnajdzie komplet pościeli zgodny z jego oczekiwaniami.

Komplety pościeli możemy wyróżnić ze względu na to z ilu części się składają. Najbardziej popularna jest pościel 3-częściowa, w której skład wchodzi jedna poszwa na pościel oraz dwie poszewki na poduszki. Pościel dziecięca 140x200 ze względu na rozmiar oraz przeznaczenie, najczęściej jest 2-częściowa, czyli zawiera jedną poszwę na pościel oraz jedną poszewkę na poduszkę. Niektóra pościel dziecięca 160x200 również posiada tylko jedną poszewkę na poduszkę.

Jeśli mamy duże łóżko w sypialni to z pewnością będziemy szukać komplet pościeli 200x220 z motywem, który będzie odpowiadał zarówno mężczyźnie jak i kobiecie. Odpowiedni będzie w tym przypadku motyw pościeli w serca, pościel w kwiaty lub czarno biała pościel. Ekskluzywna pościel tego typu będzie również idealna jako pomysł na prezent dla kogoś bliskiego, szczególnie modele w ozdobnych pudełkach. Niektórzy producenci podają różne wymiary np. pościel 200x220 lub pościel 220x200, ale pamiętajmy że jest to ten sam standardowy rozmiar pościeli na duże łóżko.

Nasz sklep z pościelą szczególnie poleca klientom pościel 3D z bawełny polskich producentów, która jest miękka w dotyku, a jednocześnie łatwa w pielęgnacji. W ofercie posiadamy również pościel dla dzieci oraz pościel do łóżeczka. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla dziecka, polecamy pościel licencyjną, z której z pewnością ucieszy się każde dziecko. 

Więcej

Pościel  Jest 220 produktów

Podkategorie

 • Pościel 140X200

  Wiemy jak ważne jest dla Ciebie Twoje dziecko, dlatego przygotowując naszą ofertę szczególnie wzięliśmy pod uwagę komfort oraz bezpieczeństwo. Prawie każda pościel dla dzieci 140x200 posiada certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100. Oferujemy pościel bawełniana 140x200, pościel satyna bawełniana 140x200 (pościel bawełna satynowa 140x200), pościel satynowa 140x200 oraz tania pościel ze specjalnego mikrowłókna. Niezależnie czy szukamy pościel dla chłopca, czy pościel dla dziewczynki wybór odpowiedniej pościeli najlepiej zacząć od rozmiaru jaki potrzebujemy oraz rodzaju tkaniny, która będzie najlepiej odpowiadała naszym potrzebom. Warto zwrócić uwagę również na kolor pościeli w pokoju naszego maluszka, którym możemy dodać ciepła lub radości używając pastelowych lub odważniejszych kolorów – pościel młodzieżowa. Różnorodna kolorystyka, bogate wzornictwo oraz szeroki zakres wariantów materiałowych sprawią, że w prezentowanej ofercie każdy odnajdzie komplet pościeli zgodny z jego oczekiwaniami.

  Komplety pościeli możemy wyróżnić ze względu na to z ilu części się składają. Najbardziej popularna jest pościel 3-częściowa, w której skład wchodzi jedna poszwa na pościel oraz dwie poszewki na poduszki. Pościel dziecięca 140x200 ze względu na rozmiar oraz przeznaczenie, najczęściej jest 2-częściowa, czyli zawiera jedną poszwę na pościel oraz jedną poszewkę na poduszkę. Niektóra pościel dziecięca 160x200 również posiada tylko jedną poszewkę na poduszkę.

  Szczególnie polecamy pościel 3D 140x200 z bawełny polskich producentów, która jest miękka w dotyku, a jednocześnie łatwa w pielęgnacji. W ofercie posiadamy również pościel dla dzieci oraz pościel do łóżeczka. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla dziecka, polecamy pościel licencyjną, z której z pewnością ucieszy się każde dziecko. Kolorowa pościel z bajkowymi postaciami ciągle się zmienia. Staramy się nadążać, aby w tej zakładce znajdowały się zawsze najnowsze wzory z aktualnymi bohaterami bajkowymi.

 • Pościel 160X200

  Twoja sypialnia jest dla Ciebie jak świątynia. Jest to miejsce, gdzie możesz uciec od świata, odpocząć i odprężyć się po długim dniu. Dlatego szczególnie ważne jest, aby zadbać o jej design. Przygotowując naszą ofertę wzięliśmy pod uwagę wszystkie rodzaje wystroju sypialni, od tych tradycyjnych po najbardziej nowoczesne. Oferujemy pościel bawełniana 160x200, pościel satyna bawełniana 160x200 (pościel bawełna satynowa 160x200), pościel satynowa 160x200 oraz tania pościel ze specjalnego mikrowłókna. Wybór odpowiedniej pościeli najlepiej zacząć od rozmiaru jaki potrzebujemy oraz rodzaju tkaniny, która będzie najlepiej odpowiadała naszym potrzebom. Warto zwrócić uwagę również na kolor pościeli w naszej sypialni, którym możemy dodać ciepła lub radości używając pastelowych lub odważniejszych kolorów. Różnorodna kolorystyka, bogate wzornictwo oraz szeroki zakres wariantów materiałowych sprawią, że w prezentowanej ofercie każdy odnajdzie komplet pościeli zgodny z jego oczekiwaniami.

  Komplety pościeli możemy wyróżnić ze względu na to z ilu części się składają. Najbardziej popularna jest pościel 3-częściowa, w której skład wchodzi jedna poszwa na pościel oraz dwie poszewki na poduszki. Niektóra pościel dziecięca 160x200 ze względu na rozmiar oraz przeznaczenie jest 2-częściowa, czyli zawiera jedną poszwę na pościel oraz jedną poszewkę na poduszkę.

  Jeśli mamy średniej wielkości łóżko w sypialni to z pewnością będziemy szukać komplet pościeli 160x200 z motywem, który będzie odpowiadał zarówno mężczyźnie jak o kobiecie. Odpowiedni będzie w tym przypadku motyw pościeli w serca, pościel w kwiaty lub czarno biała pościel. Ekskluzywna pościel tego typu będzie również idealna jako pomysł na prezent dla kogoś bliskiego, szczególnie modele w ozdobnych pudełkach.

  Nasz sklep internetowy z pościelą szczególnie poleca klientom pościel 3D 160x200 z bawełny polskich producentów, która jest miękka w dotyku, a jednocześnie łatwa w pielęgnacji. Jeśli szukasz pościel dla dzieci lub pościel młodzieżowa również znajdziesz coś dla siebie. Większość oferowanych pościeli posiada certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100. Potrzebujesz pomysłu na prezent dla dziecka? Polecamy pościel licencyjną, z której z pewnością ucieszy się każde dziecko. Ważne, aby pamiętać o zasadzie – inna pościel dla dziewczynki, a inna pościel dla chłopca.

 • Pościel 200X220

  Twoja sypialnia jest dla Ciebie jak świątynia. Jest to miejsce, gdzie możesz uciec od świata, odpocząć i odprężyć się po długim dniu. Dlatego szczególnie ważne jest, aby zadbać o jej design. Przygotowując naszą ofertę wzięliśmy pod uwagę wszystkie rodzaje wystroju sypialni, od tych tradycyjnych po najbardziej nowoczesne. Oferujemy pościel bawełniana 200x220pościel satyna bawełniana 200x220 (pościel bawełna satynowa 200x220), pościel satynowa 200x220 oraz tania pościel ze specjalnego mikrowłókna. Wybór odpowiedniej pościeli najlepiej zacząć od rozmiaru jaki potrzebujemy oraz rodzaju tkaniny, która będzie najlepiej odpowiadała naszym potrzebom. Warto zwrócić uwagę również na kolor pościeli w naszej sypialni, którym możemy dodać ciepła lub radości używając pastelowych lub odważniejszych kolorów. Różnorodna kolorystyka, bogate wzornictwo oraz szeroki zakres wariantów materiałowych sprawią, że w prezentowanej ofercie każdy odnajdzie komplet pościeli zgodny z jego oczekiwaniami.

  Komplety pościeli możemy wyróżnić ze względu na to z ilu części się składają. Najbardziej popularna i polecaną jest pościel 3-częściowa, w której skład wchodzi jedna poszwa na pościel oraz dwie poszewki na poduszki. Nasz sklep z pościelą szczególnie poleca pościel 3D 200x220 z bawełny polskich producentów, która jest miękka w dotyku, a jednocześnie łatwa w pielęgnacji. 

  Jeśli mamy duże łóżko w sypialni to z pewnością będziemy szukać komplet pościeli 200x220 z motywem, który będzie odpowiadał zarówno mężczyźnie jak i kobiecie. Odpowiedni będzie w tym przypadku motyw pościeli w serca, pościel w kwiaty, szara pościel, czarna pościel, czarno biała pościel oraz pościel dla par. Ekskluzywna pościel tego typu będzie również idealna jako pomysł na prezent dla kogoś bliskiego, szczególnie modele w ozdobnych pudełkach. Niektórzy producenci podają różne wymiary np. pościel 200x220 lub pościel 220x200, ale pamiętajmy że jest to ten sam standardowy rozmiar pościeli na duże łóżko.

 • Pościel 3D

  Pościel z nadrukami wykonanymi w technologii 3D cechuje się nowoczesnym wzornictwem oraz żywymi kolorami. Od kilku lat pościel 3D coraz bardziej zadomawia się w naszych sypialniach, rozbudzając naszą wyobraźnię. Kto raz spróbował, z pewnością nie będzie chciał już innej pościeli. Nowoczesna pościel 3D - w porównaniu do tradycyjnej - jej nadruki posiadają wiele detali, które nadają wzorom dużą realistykę, tworząc złudzenie trójwymiaru. Taka pościel jest idealnym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego. Zachęcamy do poszukiwania ciekawych motywów wybierając pościel 3D zwierzęta np. tygrys, zebra, rybki, delfiny, pościel 3D kwiaty np. dmuchawce, słoneczniki, tulipany, róże. Co ważne pościel trójwymiarowa 3D wcale nie musi być droga, gdyż technologia ta pozwala nam na drukowanie na różnych tkaninach typu bawełna, satyna bawełniana lub mikrowłókno. Tania pościel 3D nadrukowana na tkaninie typu mikrówłókno wcale nie musi być gorsza w użytkowaniu niż bawełniana. Mikrowłókno posiada zupełnie inne właściwości niż tkaniny typu bawełna, czy satyna. Znajdziesz u nas również oryginalną pościel 3D dla dzieci, która cechuje się wyjątkową kolorystyką i wzornictwem np. postacie z bajek.

 • Pościel dla dzieci

  Bohaterowie i postacie z bajek na pościeli? Dlaczego nie? Komplety pościeli dziecięcej składają się z 2 lub z 3 elementów - poszwa na pościel i jedna lub dwie poszewki na poduszki. Jeśli szukasz - pościel dziecięca 140x200 lub pościel dla dzieci 160x200 - świetnie trafiłeś - oferujemy pościel dziecięcą w rozmiarach 140x200 oraz 160x200. Potrzeby naszych dzieci zupełnie odbiegają od naszych. Dzieci bardziej niż my zwracają uwagę, aby pościel była kolorowa, a wzory przedstawiały ulubione postaci z bajek. Taka pościel z pewnością sprawdzi się do pokoju dziecięcego (sypialni dziecięcej) sprawiając dziecku niesamowitą radość. My jako rodzice zwracamy uwagę na wysoką jakość oraz bezpieczeństwo naszych dzieci, wybierając starannie tkaninę z jakiej wykonana jest pościel dla dzieci. Na szczególną uwagę zasługują tutaj pościel 100% bawełna oraz pościel satyna bawełniana. Oprócz tkaniny warto również zastanowić się czy potrzebujemy pościel dla dziewczynki czy pościel dla chłopca, gdyż dla większych dzieci sprawia to ogromną różnicę. Dziewczynki z pewnością ucieszą się z pościeli z motywem księżniczki, chłopczyk natomiast z pościeli z motywem samochodów. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla dziecka, polecamy pościel licencyjną, z której z pewnością ucieszy się każde dziecko. 

 • Pościel młodzieżowa

  Pościel dla większych dzieci i młodzieży charakteryzuje się specyficznym wzornictwem - są dużo odważniejsze. Gdy nastolatkowie wyrośli już z bajek zaczynają się interesować zespołami muzycznymi, klubami sportowymi, motoryzacją, motywami zwierzęcymi - kotki, pieski, konie. Najpopularniejszym produktem w tej kategorii jest oczywiście pościel młodzieżowa 160x200. Młodzi mężczyźni wybierają - pościel reprezentacja Polski, pościel Robert Lewandowski, pościel Barcelona. Młode kobiety natomiast szukają pościeli dla nastolatek ze swoimi ulubionymi zespołami czy pościel vintage. Wiele motywów pościeli dla młodzieży pojawia się z zagranicznymi motywami - pościel z motywem Wielkiej Brytanii, Francji czy USA. Nastolatki bardzo szukają wzorów nowoczesnych ze swoimi ulubionymi zwierzakami jak na przykład pościel z kotem czy pościel z psami albo pościel w rybki. Młodzież lubi spać w pościeli związanej z ich zainteresowaniami czyli na przykład pościel z motywem nut czy pościel z baletnicą. 

 • Pościel w kwiaty

  Pościel z motywem kwiatów z pewnością ożywi każdy wystrój wnętrza. Dzięki kwiecistym wzorom możesz poczuć w swojej sypialni bliskość z naturą. W naszym sklepie z pościelą 3D znajdą Państwo mnóstwo rodzajów pościeli w kwiaty m.in.: pościel w maki, pościel w słoneczniki, pościel w róże, pościel w różyczki, pościel w magnolie, pościel w dmuchawce, pościel w hortensje, pościel w liście, pościel w tulipany, pościel w żonkile, pościel w lilie, pościel w fiołki, pościel w bzy. Nasze pościele charakteryzują się dużą intensywnością barw, dzięki czemu Twoje sny będą przyjemne i kolorowe.

 • Pościel bawełniana

  Oferowana przez nas wysokiej jakości pościel bawełniana będzie stanowiła świetny pomysł prezent dla kogoś bliskiego. Również jeśli myślimy o swojej sypialni ekskluzywna pościel z bawełny będzie stanowiła idealne połączenie komfortu i stylu. Nikomu nie trzeba mówić, że sen spełnia bardzo ważną rolę w naszym życiu, dlatego warto poświęcić nieco więcej uwagi przy doborze pościeli, na której będziemy odpoczywać po codziennym wysiłku. Bogate wzornictwo z pewnością Cię zaskoczy. Jeśli nie jesteśmy zdecydowani co do koloru pościeli, możemy pójść zgodnie z najnowszymi trendami - obecnie jednym z popularniejszych kolorów jest pościel biało czarna lub czarno biała. Taka pościel z pewnością będzie pasowała do każdego wystroju wnętrza. W naszym sklepie z pościelami możemy skategoryzować pościel ze względu na jej rozmiar: pościel bawełniana 140x200, pościel bawełniana 160x200, pościel bawełniana 200x220 lub ze względu na producentów. Szczególnie polecamy pościele bawełniane polskich producentów, które cechują się bardzo dobrą jakością wykonania i zadowoleniem stałych klientów. Nowoczesna i tania pościel bawełniana świetnie sprawdzi się również w pokoju dziecięcym.

 • Pościel satyna bawełniana

  Satyna bawełniana jest tkaniną gładką i lekko błyszczącą, zachowując przy tym swoją delikatność i miękkość jak bawełna. Inaczej nazywana również jest jako: pościel satynowa, pościel satyna bawełna, pościel bawełna satynowa czy bawełna o splocie satynowym. Jest bardzo częstym wyborem klientów, którzy cenią sobie połączenie wygody i elegancji. Pościel bawełniana o tego typu splocie sprawia, że tkanina jest bardziej odporna na codzienne użytkowanie oraz częste pranie. Komplet pościeli z satyny bawełnianej jest świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, a delikatny połysk dodaje jej elegancji. Dostępne w naszym sklepie pościele z satyny bawełnianej z pewnością gustownie uzupełnią wystrój wnętrza naszej sypialni. Zapewni nam również komfort podczas snu. Poszukaj odpowiedniego motywu, który podkreśli styl Twojego wnętrza, niezależnie od tego czy wnętrze naszej sypialni jest klasyczne czy nowoczesne.

produktów na stronie
Wyświetla 1 - 36 z 220 produktów
Wyświetla 1 - 36 z 220 produktów