Pościel

Twoja sypialnia jest dla Ciebie jak świątynia. Jest to miejsce, gdzie możesz uciec od świata, odpocząć i odprężyć się po długim dniu. Dlatego szczególnie ważne jest, aby zadbać o jej design. Przygotowując naszą ofertę wzięliśmy pod uwagę wszystkie rodzaje wystroju sypialni, od tych tradycyjnych po najbardziej nowoczesne. Oferujemy pościel bawełn...

Twoja sypialnia jest dla Ciebie jak świątynia. Jest to miejsce, gdzie możesz uciec od świata, odpocząć i odprężyć się po długim dniu. Dlatego szczególnie ważne jest, aby zadbać o jej design. Przygotowując naszą ofertę wzięliśmy pod uwagę wszystkie rodzaje wystroju sypialni, od tych tradycyjnych po najbardziej nowoczesne. Oferujemy pościel bawełniana 160x200 oraz pościel bawełniana 200x220, pościel satyna bawełniana 160x200 (pościel bawełna satynowa 160x200), pościel satyna bawełniana 200x220 (pościel bawełna satynowa 200x220) oraz tania pościel ze specjalnego mikrowłókna. Dostępna jest również pościel satynowa 160x200, oraz pościel satynowa 200x220. Wybór odpowiedniej pościeli najlepiej zacząć od rozmiaru jaki potrzebujemy oraz rodzaju tkaniny, która będzie najlepiej odpowiadała naszym potrzebom. Warto zwrócić uwagę również na kolor pościeli w naszej sypialni, którym możemy dodać ciepła lub radości używając pastelowych lub odważniejszych kolorów. Różnorodna kolorystyka, bogate wzornictwo oraz szeroki zakres wariantów materiałowych sprawią, że w prezentowanej ofercie każdy odnajdzie komplet pościeli zgodny z jego oczekiwaniami.

Komplety pościeli możemy wyróżnić ze względu na to z ilu części się składają. Najbardziej popularna jest pościel 3-częściowa, w której skład wchodzi jedna poszwa na pościel oraz dwie poszewki na poduszki. Pościel dziecięca 140x200 ze względu na rozmiar oraz przeznaczenie, najczęściej jest 2-częściowa, czyli zawiera jedną poszwę na pościel oraz jedną poszewkę na poduszkę. Niektóra pościel dziecięca 160x200 również posiada tylko jedną poszewkę na poduszkę.

Jeśli mamy duże łóżko w sypialni to z pewnością będziemy szukać komplet pościeli 200x220 z motywem, który będzie odpowiadał zarówno mężczyźnie jak i kobiecie. Odpowiedni będzie w tym przypadku motyw pościeli w serca, pościel w kwiaty lub czarno biała pościel. Ekskluzywna pościel tego typu będzie również idealna jako pomysł na prezent dla kogoś bliskiego, szczególnie modele w ozdobnych pudełkach. Niektórzy producenci podają różne wymiary np. pościel 200x220 lub pościel 220x200, ale pamiętajmy że jest to ten sam standardowy rozmiar pościeli na duże łóżko.

Nasz sklep z pościelą szczególnie poleca klientom pościel 3D z bawełny polskich producentów, która jest miękka w dotyku, a jednocześnie łatwa w pielęgnacji. W ofercie posiadamy również pościel dla dzieci oraz pościel do łóżeczka. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla dziecka, polecamy pościel licencyjną, z której z pewnością ucieszy się każde dziecko. 

Więcej

Pościel  Jest 235 produktów

Podkategorie

 • Pościel 140X200

  Wiemy jak ważne jest dla Ciebie Twoje dziecko, dlatego przygotowując naszą ofertę szczególnie wzięliśmy pod uwagę komfort oraz bezpieczeństwo. Prawie każda pościel dla dzieci 140x200 posiada certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100. Oferujemy pościel bawełniana 140x200, pościel satyna bawełniana 140x200 (pościel bawełna satynowa 140x200), pościel satynowa 140x200 oraz tania pościel ze specjalnego mikrowłókna. Niezależnie czy szukamy pościel dla chłopca, czy pościel dla dziewczynki wybór odpowiedniej pościeli najlepiej zacząć od rozmiaru jaki potrzebujemy oraz rodzaju tkaniny, która będzie najlepiej odpowiadała naszym potrzebom. Warto zwrócić uwagę również na kolor pościeli w pokoju naszego maluszka, którym możemy dodać ciepła lub radości używając pastelowych lub odważniejszych kolorów – pościel młodzieżowa. Różnorodna kolorystyka, bogate wzornictwo oraz szeroki zakres wariantów materiałowych sprawią, że w prezentowanej ofercie każdy odnajdzie komplet pościeli zgodny z jego oczekiwaniami.

  Komplety pościeli możemy wyróżnić ze względu na to z ilu części się składają. Najbardziej popularna jest pościel 3-częściowa, w której skład wchodzi jedna poszwa na pościel oraz dwie poszewki na poduszki. Pościel dziecięca 140x200 ze względu na rozmiar oraz przeznaczenie, najczęściej jest 2-częściowa, czyli zawiera jedną poszwę na pościel oraz jedną poszewkę na poduszkę. Niektóra pościel dziecięca 160x200 również posiada tylko jedną poszewkę na poduszkę.

  Szczególnie polecamy pościel 3D 140x200 z bawełny polskich producentów, która jest miękka w dotyku, a jednocześnie łatwa w pielęgnacji. W ofercie posiadamy również pościel dla dzieci oraz pościel do łóżeczka. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla dziecka, polecamy pościel licencyjną, z której z pewnością ucieszy się każde dziecko. Kolorowa pościel z bajkowymi postaciami ciągle się zmienia. Staramy się nadążać, aby w tej zakładce znajdowały się zawsze najnowsze wzory z aktualnymi bohaterami bajkowymi.

 • Pościel 160X200

  Twoja sypialnia jest dla Ciebie jak świątynia. Jest to miejsce, gdzie możesz uciec od świata, odpocząć i odprężyć się po długim dniu. Dlatego szczególnie ważne jest, aby zadbać o jej design. Przygotowując naszą ofertę wzięliśmy pod uwagę wszystkie rodzaje wystroju sypialni, od tych tradycyjnych po najbardziej nowoczesne. Oferujemy pościel bawełniana 160x200, pościel satyna bawełniana 160x200 (pościel bawełna satynowa 160x200), pościel satynowa 160x200 oraz tania pościel ze specjalnego mikrowłókna. Wybór odpowiedniej pościeli najlepiej zacząć od rozmiaru jaki potrzebujemy oraz rodzaju tkaniny, która będzie najlepiej odpowiadała naszym potrzebom. Warto zwrócić uwagę również na kolor pościeli w naszej sypialni, którym możemy dodać ciepła lub radości używając pastelowych lub odważniejszych kolorów. Różnorodna kolorystyka, bogate wzornictwo oraz szeroki zakres wariantów materiałowych sprawią, że w prezentowanej ofercie każdy odnajdzie komplet pościeli zgodny z jego oczekiwaniami.

  Komplety pościeli możemy wyróżnić ze względu na to z ilu części się składają. Najbardziej popularna jest pościel 3-częściowa, w której skład wchodzi jedna poszwa na pościel oraz dwie poszewki na poduszki. Niektóra pościel dziecięca 160x200 ze względu na rozmiar oraz przeznaczenie jest 2-częściowa, czyli zawiera jedną poszwę na pościel oraz jedną poszewkę na poduszkę.

  Jeśli mamy średniej wielkości łóżko w sypialni to z pewnością będziemy szukać komplet pościeli 160x200 z motywem, który będzie odpowiadał zarówno mężczyźnie jak o kobiecie. Odpowiedni będzie w tym przypadku motyw pościeli w serca, pościel w kwiaty lub czarno biała pościel. Ekskluzywna pościel tego typu będzie również idealna jako pomysł na prezent dla kogoś bliskiego, szczególnie modele w ozdobnych pudełkach.

  Nasz sklep internetowy z pościelą szczególnie poleca klientom pościel 3D 160x200 z bawełny polskich producentów, która jest miękka w dotyku, a jednocześnie łatwa w pielęgnacji. Jeśli szukasz pościel dla dzieci lub pościel młodzieżowa również znajdziesz coś dla siebie. Większość oferowanych pościeli posiada certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100. Potrzebujesz pomysłu na prezent dla dziecka? Polecamy pościel licencyjną, z której z pewnością ucieszy się każde dziecko. Ważne, aby pamiętać o zasadzie – inna pościel dla dziewczynki, a inna pościel dla chłopca.

 • Pościel 200X220

  Twoja sypialnia jest dla Ciebie jak świątynia. Jest to miejsce, gdzie możesz uciec od świata, odpocząć i odprężyć się po długim dniu. Dlatego szczególnie ważne jest, aby zadbać o jej design. Przygotowując naszą ofertę wzięliśmy pod uwagę wszystkie rodzaje wystroju sypialni, od tych tradycyjnych po najbardziej nowoczesne. Oferujemy pościel bawełniana 200x220pościel satyna bawełniana 200x220 (pościel bawełna satynowa 200x220), pościel satynowa 200x220 oraz tania pościel ze specjalnego mikrowłókna. Wybór odpowiedniej pościeli najlepiej zacząć od rozmiaru jaki potrzebujemy oraz rodzaju tkaniny, która będzie najlepiej odpowiadała naszym potrzebom. Warto zwrócić uwagę również na kolor pościeli w naszej sypialni, którym możemy dodać ciepła lub radości używając pastelowych lub odważniejszych kolorów. Różnorodna kolorystyka, bogate wzornictwo oraz szeroki zakres wariantów materiałowych sprawią, że w prezentowanej ofercie każdy odnajdzie komplet pościeli zgodny z jego oczekiwaniami.

  Komplety pościeli możemy wyróżnić ze względu na to z ilu części się składają. Najbardziej popularna i polecaną jest pościel 3-częściowa, w której skład wchodzi jedna poszwa na pościel oraz dwie poszewki na poduszki. Nasz sklep z pościelą szczególnie poleca pościel 3D 200x220 z bawełny polskich producentów, która jest miękka w dotyku, a jednocześnie łatwa w pielęgnacji. 

  Jeśli mamy duże łóżko w sypialni to z pewnością będziemy szukać komplet pościeli 200x220 z motywem, który będzie odpowiadał zarówno mężczyźnie jak i kobiecie. Odpowiedni będzie w tym przypadku motyw pościeli w serca, pościel w kwiaty, szara pościel, czarna pościel, czarno biała pościel oraz pościel dla par. Ekskluzywna pościel tego typu będzie również idealna jako pomysł na prezent dla kogoś bliskiego, szczególnie modele w ozdobnych pudełkach. Niektórzy producenci podają różne wymiary np. pościel 200x220 lub pościel 220x200, ale pamiętajmy że jest to ten sam standardowy rozmiar pościeli na duże łóżko.

produktów na stronie
Wyświetla 1 - 36 z 235 produktów
Wyświetla 1 - 36 z 235 produktów