Wyprzedaż

Obuwie

Jest 190 produktów.

Aktywne filtry

 • Nowy
Trekkingi Męskie American Club CY110/24 - czarne Trekkingi Męskie American Club CY110/24 - czarne

Trekkingi Męskie American Club CY110/24 - czarne

Bardzo wygodne buty męskie trekkingowe American Club. Niskie obuwie w góry cechuje gruba i antypoślizgowa podeszwa oraz usztywniony przód. Dodatkowo sznurowanie sprawia, że można je idealnie dopasować. Jest to niezwykle istotne podczas górskich wypraw. Buty wykonane są ze skóry naturalnej w czarnym kolorze. Tkanina ta pozwala oddychać stopie. Buty outdoorowe świetnie sprawdzą się nie tylko podczas wędrówek, ale także na co dzień.

Cena 165,00 zł
 • Nowy
Trekkingi Męskie American Club CY110/24 - brązowe Trekkingi Męskie American Club CY110/24 - brązowe

Trekkingi Męskie American Club CY110/24 - brązowe

Bardzo wygodne buty męskie trekkingowe American Club. Obuwie w góry cechuje gruba i antypoślizgowa podeszwa oraz usztywniony przód. Dodatkowo sznurowanie sprawia, że można je idealnie dopasować. Jest to niezwykle istotne podczas górskich wypraw. Buty wykonane są ze skóry naturalnej w brązowym kolorze. Tkanina ta pozwala oddychać stopie. Buty outdoorowe świetnie sprawdzą się nie tylko podczas wędrówek, ale także na co dzień.

Cena 165,00 zł
 • Nowy
Trekkingi Męskie American Club CY102/24 - czarne Trekkingi Męskie American Club CY102/24 - czarne

Trekkingi Męskie American Club CY102/24 - czarne

Bardzo wygodne buty męskie trekkingowe American Club. Obuwie w góry cechuje gruba i antypoślizgowa podeszwa oraz usztywniony przód. Dodatkowo sznurowanie sprawia, że idealnie dopasują się do stopy. Jest to niezwykle istotne podczas górskich wypraw. Buty wykonane są ze skóry naturalnej w czarnym kolorze. Tkanina ta pozwala oddychać stopie. Buty outdoorowe świetnie sprawdzą się nie tylko podczas wędrówek, ale także na co dzień.

Cena 165,00 zł
 • Nowy
Trekkingi Męskie American Club CY102/24 - brązowe Trekkingi Męskie American Club CY102/24 - brązowe

Trekkingi Męskie American Club CY102/24 - brązowe

Bardzo wygodne buty męskie trekkingowe American Club. Obuwie w góry cechuje gruba i antypoślizgowa podeszwa oraz usztywniony przód. Dodatkowo sznurowanie sprawia, że idealnie dopasują się do stopy. Jest to niezwykle istotne podczas górskich wypraw. Buty wykonane są ze skóry naturalnej w brązowym kolorze. Tkanina ta pozwala oddychać stopie. Buty outdoorowe świetnie sprawdzą się nie tylko podczas wędrówek, ale także na co dzień.

Cena 165,00 zł
 • Nowy
Mokasyny męskie wsuwane American Club CY105/24 - BROWN Mokasyny męskie wsuwane American Club CY105/24 - BROWN

Mokasyny męskie wsuwane American Club CY105/24 - BROWN

Męskie mokasyny marki American Club. Brązowe wsuwane buty są uszyte ze skóry naturalnej. Na podbiciu znajdują się wygodne elastyczne gumki, które ułatwią dopasowanie do stopy. Buty posiadają lekko amortyzującą podeszwę w stonowanym kolorze. Świetnie sprawdzą się do codziennego użytku. Buty są wsuwane, co ułatwia ich zakładanie. Wkładka wykonana jest z tkaniny. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 155,00 zł
 • Nowy
Mokasyny męskie wsuwane American Club CY105/24 - BLACK Mokasyny męskie wsuwane American Club CY105/24 - BLACK

Mokasyny męskie wsuwane American Club CY105/24 - BLACK

Męskie mokasyny marki American Club. Czarne wsuwane buty są uszyte ze skóry naturalnej. Na podbiciu znajdują się wygodne elastyczne gumki, które ułatwią dopasowanie do stopy. Buty posiadają lekko amortyzującą podeszwę w stonowanym kolorze. Świetnie sprawdzą się do codziennego użytku. Buty są wsuwane, co ułatwia ich zakładanie. Wkładka wykonana jest z tkaniny. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 155,00 zł
 • Nowy
Mokasyny męskie wsuwane American Club CY77/24 - COFFEE Mokasyny męskie wsuwane American Club CY77/24 - COFFEE

Mokasyny męskie wsuwane American Club CY77/24 - COFFEE

Męskie mokasyny marki American Club - kolor brązowy. Wsuwane buty są uszyte ze skóry naturalnej. Na podbiciu znajdują się wygodne elastyczne gumki, które ułatwią dopasowanie do stopy. Buty posiadają lekko amortyzującą podeszwę. Świetnie sprawdzą się jako obuwie na co dzień. Buty są wsuwane, co ułatwia ich zakładanie. Wkładka wykonana jest z tkaniny. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 159,00 zł
 • Nowy
Mokasyny męskie wsuwane American Club CY119/24 - beżowe Mokasyny męskie wsuwane American Club CY119/24 - beżowe

Mokasyny męskie wsuwane American Club CY119/24 - beżowe

Męskie mokasyny wsuwane marki American Club w kolorze beżowym. Buty są wykonane z miękkiego zamszu. Wewnątrz znajduje się wkładka z technologią Memory Foam System. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą, antypoślizgową podeszwę w tym samym kolorze jak buty. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Są wsuwane, co ułatwia ich zakładanie. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 139,00 zł
 • Nowy
Mokasyny męskie wsuwane American Club CY119/24 - czarne Mokasyny męskie wsuwane American Club CY119/24 - czarne

Mokasyny męskie wsuwane American Club CY119/24 - czarne

Męskie mokasyny wsuwane marki American Club w kolorze czarnym. Buty są wykonane z miękkiego zamszu. Wewnątrz znajduje się wkładka z technologią Memory Foam System. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą, antypoślizgową podeszwę w tym samym kolorze jak buty. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Są wsuwane, co ułatwia ich zakładanie. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 139,00 zł
 • Nowy
Mokasyny męskie American Club CY74/23 - czarne Mokasyny męskie American Club CY74/23 - czarne

Mokasyny męskie American Club CY74/23 - czarne

Męskie mokasyny sznurowane marki American Club - kolor czarny. Buty są uszyte ze skóry naturalnej. Na podbiciu wygodne sznurówki, które ułatwią dopasowanie do stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą, antypoślizgową podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty są na nieco szerszą stopę, bardzo wygodny model. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 159,00 zł
 • Nowy
Mokasyny męskie American Club CY74/23 - brązowe Mokasyny męskie American Club CY74/23 - brązowe

Mokasyny męskie American Club CY74/23 - brązowe

Męskie mokasyny sznurowane marki American Club - kolor brązowy. Buty są uszyte ze skóry naturalnej. Na podbiciu wygodne sznurówki, które ułatwią dopasowanie do stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą, antypoślizgową podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty są na nieco szerszą stopę, bardzo wygodny model. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 159,00 zł
 • Nowy
Buty męskie wsuwane American Club CY50/22 - brązowe Buty męskie wsuwane American Club CY50/22 - brązowe

Buty męskie wsuwane American Club CY50/22 - brązowe

Męskie obuwie letnie wsuwane marki American Club - kolor brązowy. Buty są uszyte z wentylowanej skóry naturalnej. Na podbiciu wygodne elastyczne gumki, które ułatwią dopasowanie do stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty są wsuwane, co ułatwia zakładanie. Wewnątrz wygodna wkładka ze skóry naturalnej. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 154,00 zł
 • Nowy
Buty męskie wsuwane American Club CY50/22 - czarne Buty męskie wsuwane American Club CY50/22 - czarne

Buty męskie wsuwane American Club CY50/22 - czarne

Męskie obuwie letnie wsuwane marki American Club - kolor czarny. Buty są uszyte z wentylowanej skóry naturalnej. Na podbiciu wygodne elastyczne gumki, które ułatwią dopasowanie do stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty są wsuwane, co ułatwia zakładanie. Wewnątrz wygodna wkładka ze skóry naturalnej. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 154,00 zł
 • Nowy
Półtrampki męskie American Club LH 02/23 - czarne Półtrampki męskie American Club LH 02/23 - czarne

Półtrampki męskie American Club LH 02/23 - czarne

Półtrampki męskie marki American Club - kolor czarny. Buty posiadają wygodną amortyzującą podeszwę z gumy. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty posiadają wygodne i praktyczne zapięcie na sznurowanie w w celu lepszego dopasowania butów do tęgości stopy. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość i brak typowego dla butów gumowych zapachu. Buty męskie sportowe trampki uszyte są z elastycznej wygodnej tkaniny włókienniczej z praktyczną wentylacją. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. 

Cena 69,00 zł
Pokazano 1-36 z 190 pozycji

Nie da się ukryć, że obuwie łączące w sobie wygodę z nowoczesnym wyglądem to podstawa praktycznie każdej efektownej stylizacji. Z pewnością każdy elegancki facet „z klasą”, trzymający rękę na pulsie współczesnych trendów w świecie mody, dysponuje co najmniej kilkoma parami obuwia przeznaczonymi na przeróżne okoliczności. Opowiemy Wam więc o najpopularniejszych modelach obuwia męskiego, które warto mieć w swojej garderobie.

Modne obuwie męskie - sneakersy dobre na wszystko

W poszukiwaniu idealnych butów na słoneczne dni, oprócz oczywistej kwestii, jaką jest wygoda, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ich przewiewność. Zapewnią ją zarówno lekkie, skórzane półbuty, jak i obuwie wykonane z zamszu lub nubuku. W ostatnich latach sporym powodzeniem cieszą się także przeróżnego rodzaju trampki, które nadają się do wielu zestawień, dodając nam stylowego luzu. Najczęściej poszukiwanym rodzajem obuwia męskiego są sneakersy. Określenie to funkcjonuje na rynku obuwniczym od kilku lat. Zastąpiło ono od dawna używane przez wszystkich słowo „adidasy”, oznaczające wszystkie buty sportowe, niezależnie od marki. Nazwa sneakersów pochodzi od angielskiego słowa „sneak”, które możemy przetłumaczyć jako skradanie się. Oznacza to, że sneakersy to buty zazwyczaj niezwykle lekkie. Charakteryzują się płaską podeszwą i modną cholewką zaprojektowaną na bazie najnowszych trendów. Zostały one stworzone dla wymagających sportowców. Za sprawą wysokiego komfortu użytkowania stały się codziennym, uniwersalnym obuwiem noszonym nie tylko przez młodzież. Sneakersy to stylowe buty dla aktywnych ludzi, w których czujemy się świetnie niezależnie od okazji. Ich uniwersalny charakter sprawia, że pasują one praktycznie do każdej stylizacji, zyskując sobie z roku na rok coraz większą ilość fanów.
Sneakersy stały się także wpływowym elementem całej międzynarodowej mody, uwielbianym także przez celebrytów z całego świata. Są przede wszystkim ważnym elementem stylu zwanego athleisure, łączącego w sobie sportowe buty z casualowymi częściami garderoby. Od kilku lat w młodzieżowych trendach królują głównie białe sneakersy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się na inne, odważniejsze barwy odzwierciedlające naszą osobowość i temperament. W przypadku wyboru najbardziej odpowiadających nam sneakersów możemy postawić zarówno na tradycję, jak i nowoczesność. W tym drugim przypadku najwięksi światowi producenci prześcigają się w projektowaniu coraz to bardziej wymyślnych i ekstrawaganckich wzorów, o prawdziwie futurystycznym designie. Ceny niektórych markowych modeli sneakersów nie należą do najniższych. Warto jednak zainwestować w rozwiązania nie tylko modne, lecz przede wszystkim wysokiej jakości. Przy odpowiedniej konserwacji, z pewnością będziemy cieszyć się nimi dłużej niż jeden sezon.

Męskie adidasy na każdą okazję

W bogatej ofercie sklepu internetowego estilex.pl znajdziesz nie tylko przeróżne tekstylia przeznaczone dla domu, odzież damską, męską, dziecięcą i galanterię, lecz także wysokiej jakości obuwie wielu renomowanych marek, zarówno światowych, jak i polskich. Adidas to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Zarówno odzież, jak i obuwie tej legendarnej niemieckiej, funkcjonującej na rynku niemal od połowy wieku firmy zdążyły trwale wpisać się w kanon codziennej mody, zyskując miliony fanów na całym globie. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór obuwia męskiego ze znanych od lat, najpopularniejszych kolekcji tej renomowanej marki. Z pewnością zalicza się do nich kultowa seria Gazelle, której pierwsze modele pojawiły się już w 1966 roku. Początkowo dedykowane były one do wszelkiego rodzaju treningów, jednak z czasem stały się przykładem idealnego obuwia miejskiego, co zapoczątkowało ich olbrzymią, trwającą nieprzerwanie aż do dziś popularność. Za sprawą jedynego w swoim rodzaju, pięknego w swej prostocie oldschoolowego wyglądu oraz wyjątkowej wygody, buty z serii Gazelle uwielbiane są przez wszystkich, niezależnie od wieku oraz płci. Sporym zainteresowaniem cieszy się także wszechstronna seria Adidas Terrex, przeznaczona do szerokich zastosowań „outdoorowych”. Buty te są częstym wyborem pasjonatów aktywnej turystyki, wspinaczy oraz sportowców górskich. Męskie obuwie z tej serii oferowane jest nie tylko dla osób profesjonalnie zajmujących się tego typu aktywnościami, lecz także dla wszystkich weekendowych turystów. Z powodzeniem sprawdzi się także w wielu codziennych, także miejskich zastosowaniach. Seria Terrex może poszczycić się wyjątkowym zaawansowaniem technologicznym. Większość modeli posiada podeszwę wykonaną przez firmę Continental, będącą jednym z najważniejszych producentów opon. Dzięki temu oferują one niespotykaną przyczepność i amortyzację podczas chodzenia, biegania oraz nie tylko górskich wycieczek. W niektórych modelach zastosowano także technologię Traxion, oferującą podobne właściwości. Z myślą o bardziej intensywnych aktywnościach przygotowano specjalną membranę Gore-Tex, która dba o efektywne odprowadzanie wilgoci z naszej stopy, pozwala na jej swobodne oddychanie, a także gwarantuje wodoodporność obuwia.

4F, czyli nie tylko sportowy komfort

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się także obuwie męskie polskiej marki 4F. Ten popularny brandvpoza wytwarzaniem odzieży, oferuje także buty przeznaczone nie tylko do aktywności sportowej, lecz także do codziennego użytkowania. Buty do biegania 4F są bardzo lekkie, a do tego charakteryzują się gumową podeszwą o niezwykle dużej przyczepności. Gwarantuje ona wysoki komfort w trakcie biegania po twardej powierzchni. Cholewka o niskim profilu została wykonana z technicznej siatki 3D o wysokiej oddychalności. Całość buta zostałanatomiast zaprojektowana w sposób umożliwiający jego szybkie zakładanie i zdejmowanie. Dodatkowym atutem jest elastyczny kołnierz wokół kostki zapewniający idealne dopasowanie. Wewnętrzna, miękka wyściółka amortyzująca wykonana została z pianki EVA. Skrót ten pochodzi od angielskiej nazwy związku chemicznego Ethylene-VinylAcetate, z którego wykonywane są przeróżne elementy obuwia. Ten materiał o porowatej strukturze charakteryzuje się lekkością i elastycznością. Ponadto jest wyjątkowo trwały i odporny na ścieranie oraz niskie temperatury. W kategorii najlepszego obuwia męskiego na lato, od lat niezmienną popularnością cieszą się także sandały. Są niezastąpionym akcesorium towarzyszącym wakacyjnym wyjazdom nad morze. Marka 4F oferuje kilka modeli tego rodzaju obuwia. Zazwyczaj sandały zapinane są na rzepy. Możliwa jest także dodatkowa regulacja za pomocą specjalnej gumki ze stoperem. Paski sandałów zostały wykonane z połączenia ekoskóry i tkaniny tekstylnej. Podobnie jak buty do biegania, są one niesamowicie lekkie, a do tego posiadają gumowe, amortyzujące podeszwy z tłoczeniami. Dzięki nim sandały mają znacznie lepszą przyczepność. W zależności od naszych upodobań możemy zaopatrzyć się w model z otwartym lub wzmocnionym zabudowanym przodem, co stanowi dodatkową ochronę w trakcie wszelkich aktywności fizycznych. Jako że słoneczna aura sprzyja także częstym wypadom na przeróżne obiekty wodne, idealnym rozwiązaniem będą klasyczne klapki basenowe marki 4F. Wykonane z gumy i zapinane na rzepy modele klapek posiadają profilowaną podeszwę. Cechują się wysoką jakością wykonania, w przeciwieństwie do swoich tańszych, „bazarowych” odpowiedników. Z kolei wszyscy miłośnicy klasycznych, wykonanych z materiału japonek, znajdą w sklepie estilex.pl ciekawe modele marki Outhorn. W ich konstrukcji nie znajdziemy plastiku ani gumy, które pod wpływem wysokich temperatur mogą powodować odparzenia. Japonki te posiadają wyjątkowo lekkie, amortyzujące podeszwy wykonane z pianki. Dla zachowania większej przyczepności są one dodatkowo karbowane. Z kolei ich paski wykonane zostały z efektownej parcianej tkaniny.
W sklepie estilex.pl znajdziesz modne, markowe obuwie męskie na jesienne wypady w góry, wyjścia ze znajomymi, sportowe rozgrywki i letnie wypady nad wodę. Zapraszamy na zakupy!

Ta strona korzysta z plików cookies, które pomagają jej funkcjonować i śledzić sposób interakcji z nią, dzięki czemu możemy zapewnić lepszą i spersonalizowaną obsługę. Będziemy używać wszystkich plików cookies tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę, klikając Akceptuj. Jeśli klikniesz Odrzuć użyjemy tylko plików cookies niezbędnych do działania naszej strony. Poznaj szczegółowe informacje o cookies klikając Więcej informacji

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć