Półbuty

Jest 25 produktów.

Aktywne filtry

  • Nowy
Klapki męskie skórzane letnie American Club CY82/23- czarne Klapki męskie skórzane letnie American Club CY82/23- czarne

Klapki męskie skórzane letnie American Club CY82/23- czarne

Męskie klapki letnie z zakrytym przodem marki American Club - kolor czarny. Buty są uszyte z miękkiej skóry naturalnej. Na podbiciu wygodna regulacja na klamrę i rzep, który ułatwi dopasowanie do stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty letnie na co dzień. Buty są wsuwane, co ułatwia zakładanie. Wewnątrz wygodna wkładka z ekoskóry. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 129,00 zł
Mokasyny męskie wsuwane American Club CY105/24 - BLACK Mokasyny męskie wsuwane American Club CY105/24 - BLACK

Mokasyny męskie wsuwane American Club CY105/24 - BLACK

Męskie mokasyny marki American Club. Czarne wsuwane buty są uszyte ze skóry naturalnej. Na podbiciu znajdują się wygodne elastyczne gumki, które ułatwią dopasowanie do stopy. Buty posiadają lekko amortyzującą podeszwę w stonowanym kolorze. Świetnie sprawdzą się do codziennego użytku. Buty są wsuwane, co ułatwia ich zakładanie. Wkładka wykonana jest z tkaniny. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 155,00 zł
Mokasyny męskie wsuwane American Club CY77/24 - COFFEE Mokasyny męskie wsuwane American Club CY77/24 - COFFEE

Mokasyny męskie wsuwane American Club CY77/24 - COFFEE

Męskie mokasyny marki American Club - kolor brązowy. Wsuwane buty są uszyte ze skóry naturalnej. Na podbiciu znajdują się wygodne elastyczne gumki, które ułatwią dopasowanie do stopy. Buty posiadają lekko amortyzującą podeszwę. Świetnie sprawdzą się jako obuwie na co dzień. Buty są wsuwane, co ułatwia ich zakładanie. Wkładka wykonana jest z tkaniny. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 159,00 zł
Mokasyny męskie wsuwane American Club CY119/24 - czarne Mokasyny męskie wsuwane American Club CY119/24 - czarne

Mokasyny męskie wsuwane American Club CY119/24 - czarne

Męskie mokasyny wsuwane marki American Club w kolorze czarnym. Buty są wykonane z miękkiego zamszu. Wewnątrz znajduje się wkładka z technologią Memory Foam System. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą, antypoślizgową podeszwę w tym samym kolorze jak buty. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Są wsuwane, co ułatwia ich zakładanie. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 139,00 zł
Mokasyny męskie American Club CY74/23 - czarne Mokasyny męskie American Club CY74/23 - czarne

Mokasyny męskie American Club CY74/23 - czarne

Męskie mokasyny sznurowane marki American Club - kolor czarny. Buty są uszyte ze skóry naturalnej. Na podbiciu wygodne sznurówki, które ułatwią dopasowanie do stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą, antypoślizgową podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty są na nieco szerszą stopę, bardzo wygodny model. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 159,00 zł
Mokasyny męskie American Club CY74/23 - brązowe Mokasyny męskie American Club CY74/23 - brązowe

Mokasyny męskie American Club CY74/23 - brązowe

Męskie mokasyny sznurowane marki American Club - kolor brązowy. Buty są uszyte ze skóry naturalnej. Na podbiciu wygodne sznurówki, które ułatwią dopasowanie do stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą, antypoślizgową podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty są na nieco szerszą stopę, bardzo wygodny model. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 159,00 zł
Buty męskie wsuwane American Club CY50/22 - brązowe Buty męskie wsuwane American Club CY50/22 - brązowe

Buty męskie wsuwane American Club CY50/22 - brązowe

Męskie obuwie letnie wsuwane marki American Club - kolor brązowy. Buty są uszyte z wentylowanej skóry naturalnej. Na podbiciu wygodne elastyczne gumki, które ułatwią dopasowanie do stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty są wsuwane, co ułatwia zakładanie. Wewnątrz wygodna wkładka ze skóry naturalnej. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 154,00 zł
Buty męskie wsuwane American Club CY50/22 - czarne Buty męskie wsuwane American Club CY50/22 - czarne

Buty męskie wsuwane American Club CY50/22 - czarne

Męskie obuwie letnie wsuwane marki American Club - kolor czarny. Buty są uszyte z wentylowanej skóry naturalnej. Na podbiciu wygodne elastyczne gumki, które ułatwią dopasowanie do stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty są wsuwane, co ułatwia zakładanie. Wewnątrz wygodna wkładka ze skóry naturalnej. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 154,00 zł
Buty męskie wizytowe American Club CY75/23 - czarne Buty męskie wizytowe American Club CY75/23 - czarne

Buty męskie wizytowe American Club CY75/23 - czarne

Męskie obuwie skórzane wizytowe marki American Club - kolor czarny. Buty są uszyte ze skóry naturalnej. Na podbiciu wygodne wiązanie, które pozwoli idealnie dopasować buty do tęgości stopy. Buty posiadają wygodną podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień oraz jako buty wizytowe. Buty są wiązane, co ułatwia dopasowanie. Wewnątrz wygodna wkładka z ekoskóry. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 165,00 zł
Buty męskie wizytowe American Club CY75/23 - brąz Buty męskie wizytowe American Club CY75/23 - brąz

Buty męskie wizytowe American Club CY75/23 - brąz

Męskie obuwie skórzane wizytowe marki American Club - kolor ciemno brązowy. Buty są uszyte ze skóry naturalnej. Na podbiciu wygodne wiązanie, które pozwoli idealnie dopasować buty do tęgości stopy. Buty posiadają wygodną podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień oraz jako buty wizytowe. Buty są wiązane, co ułatwia dopasowanie. Wewnątrz wygodna wkładka z ekoskóry. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 165,00 zł
Mokasyny męskie wsuwane American Club CY77/23 - czarne Mokasyny męskie wsuwane American Club CY77/23 - czarne

Mokasyny męskie wsuwane American Club CY77/23 - czarne

Męskie mokasyny wsuwane marki American Club - kolor czarny. Buty są uszyte ze skóry naturalnej. Na podbiciu wygodne elastyczne gumki, które ułatwią dopasowanie do stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą, antypoślizgową podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty są wsuwane, co ułatwia zakładanie, Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 159,00 zł
Mokasyny męskie wsuwane American Club CY77/23 - brązowe Mokasyny męskie wsuwane American Club CY77/23 - brązowe

Mokasyny męskie wsuwane American Club CY77/23 - brązowe

Męskie mokasyny wsuwane marki American Club - kolor brązowy. Buty są uszyte ze skóry naturalnej. Na podbiciu wygodne elastyczne gumki, które ułatwią dopasowanie do stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą, antypoślizgową podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty są wsuwane, co ułatwia zakładanie, Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 159,00 zł
Buty męskie skórzane American Club CY76/23 - navy Buty męskie skórzane American Club CY76/23 - navy

Buty męskie skórzane American Club CY76/23 - navy

Męskie obuwie skórzane wiązane marki American Club - kolor granatowy. Buty są uszyte z wzorowanej skóry naturalnej. Na podbiciu wygodne wiązanie, które pozwoli idealnie dopasować buty do tęgości stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty są wiązane, co ułatwia dopasowanie. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 182,00 zł
Buty męskie skórzane American Club CY76/23 - brąz Buty męskie skórzane American Club CY76/23 - brąz

Buty męskie skórzane American Club CY76/23 - brąz

Męskie obuwie skórzane wiązane marki American Club - kolor jasno brązowy. Buty są uszyte z wzorowanej skóry naturalnej. Na podbiciu wygodne wiązanie, które pozwoli idealnie dopasować buty do tęgości stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą podeszwę w stonowanym kolorze. Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty są wiązane, co ułatwia dopasowanie. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 182,00 zł
Buty męskie wsuwane American Club CY47/22 - jasny brąz Buty męskie wsuwane American Club CY47/22 - jasny brąz

Buty męskie skórzane American Club CY47/22 - jasny brąz

Męskie obuwie skórzane wiązane marki American Club - kolor jasno brązowy. Buty są uszyte z wentylowanej skóry naturalnej. Na podbiciu wygodne wiązanie, które pozwoli idealnie dopasować buty do tęgości stopy. Buty posiadają wygodną, lekko amortyzującą podeszwę w stonowanym kolorze.  Buty świetnie sprawdzą się jako buty na co dzień. Buty są wiązane, co ułatwia dopasowanie. Wewnątrz wygodna wkładka z tkaniny. Na boku wstawka z czarno-czerwonej taśmy co nadaje butom młodzieżowego stylu. Dużą zaletą obuwia jest jego wyjątkowa lekkość.

Cena 168,00 zł
Pokazano 1-25 z 25 pozycji

...