Wyprzedaż

Narzuty i koce

Jest 458 produktów.

Aktywne filtry

  • Nowy
Koc z Wełny Nowozelandzkiej 150x200 ROMBY - Miodowy Koc z Wełny Nowozelandzkiej 150x200 ROMBY - Miodowy

Koc z Wełny Nowozelandzkiej 150x200 ROMBY - Miodowy

Ciepły koc z wełny jest wyprodukowany przez polskiego producenta. Wykonany w 100% z wysokiej jakości wełny nowozelandzkiej, która charakteryzuje się bardzo delikatnymi włóknami. Miodowy koc wełniany w delikatny wzór przedstawiający romby świetnie będzie pasował jako narzuta do sypialni lub koc na kanapę w salonie, gdzie z pewnością zostanie doceniony w chłodne wieczory. Pled z wełny na dwóch krótszych bokach posiada piękne frędzle, które efektownie będą zwisać z łóżka.  

Cena 235,00 zł
  • Nowy
Koc z Wełny Nowozelandzkiej PLECIONKA - Rudy Koc z Wełny Nowozelandzkiej PLECIONKA - Rudy

Koc z Wełny Nowozelandzkiej 150x200 PLECIONKA - Rudy

Ciepły koc z wełny jest wyprodukowany przez polskiego producenta. Wykonany w 100% z wysokiej jakości wełny nowozelandzkiej, która charakteryzuje się bardzo delikatnymi włóknami. Rudy koc wełniany w delikatny wzór plecionki świetnie będzie pasował jako narzuta do sypialni lub koc na kanapę w salonie, gdzie z pewnością zostanie doceniony w chłodne wieczory. Pled z wełny na dwóch krótszych bokach posiada piękne frędzle, które efektownie będą zwisać z łóżka.  

Cena 235,00 zł
  • Nowy
Koc z Wełny Nowozelandzkiej PLECIONKA - Bordowy Koc z Wełny Nowozelandzkiej PLECIONKA - Bordowy

Koc z Wełny Nowozelandzkiej 150x200 PLECIONKA - Bordowy

Ciepły koc z wełny jest wyprodukowany przez polskiego producenta. Wykonany w 100% z wysokiej jakości wełny nowozelandzkiej, która charakteryzuje się bardzo delikatnymi włóknami. Bordowy koc wełniany w delikatny wzór plecionki świetnie będzie pasował jako narzuta do sypialni lub koc na kanapę w salonie, gdzie z pewnością zostanie doceniony w chłodne wieczory. Pled z wełny na dwóch krótszych bokach posiada piękne frędzle, które efektownie będą zwisać z łóżka.  

Cena 235,00 zł
  • Nowy
Koc z Wełny Nowozelandzkiej 150x200 KRATA NZ0703 Koc z Wełny Nowozelandzkiej 150x200 KRATA NZ0703

Koc z Wełny Nowozelandzkiej 150x200 KRATA NZ0703

Ciepły koc z wełny jest wyprodukowany przez polskiego producenta. Wykonany w 100% z wysokiej jakości wełny nowozelandzkiej, która charakteryzuje się bardzo delikatnymi włóknami. Brązowy koc wełniany w kremową kratę świetnie będzie pasował jako narzuta do sypialni lub koc na kanapę w salonie, gdzie z pewnością zostanie doceniony w chłodne wieczory. Pled z wełny na dwóch krótszych bokach posiada piękne frędzle, które efektownie będą zwisać z łóżka.  

Cena 235,00 zł
  • Nowy
Koc z Wełny Nowozelandzkiej 150x200 KRATA NZ0701 Koc z Wełny Nowozelandzkiej 150x200 KRATA NZ0701

Koc z Wełny Nowozelandzkiej 150x200 KRATA NZ0701

Ciepły koc z wełny jest wyprodukowany przez polskiego producenta. Wykonany w 100% z wysokiej jakości wełny nowozelandzkiej, która charakteryzuje się bardzo delikatnymi włóknami. Szary koc wełniany w kremową kratę świetnie będzie pasował jako narzuta do sypialni lub koc na kanapę w salonie, gdzie z pewnością zostanie doceniony w chłodne wieczory. Pled z wełny na dwóch krótszych bokach posiada piękne frędzle, które efektownie będą zwisać z łóżka.  

Cena 235,00 zł
  • Nowy
Koc z Wełny Nowozelandzkiej 150x200 KRATA NZ0704 Koc z Wełny Nowozelandzkiej 150x200 KRATA NZ0704

Koc z Wełny Nowozelandzkiej 150x200 KRATA NZ0704

Ciepły koc z wełny jest wyprodukowany przez polskiego producenta. Wykonany w 100% z wysokiej jakości wełny nowozelandzkiej, która charakteryzuje się bardzo delikatnymi włóknami. Kremowy koc wełniany w brązową kratę świetnie będzie pasował jako narzuta do sypialni lub koc na kanapę w salonie, gdzie z pewnością zostanie doceniony w chłodne wieczory. Pled z wełny na dwóch krótszych bokach posiada piękne frędzle, które efektownie będą zwisać z łóżka.  

Cena 235,00 zł
  • Nowy
Koc z Wełny Nowozelandzkiej 150x200 KRATA NZ0702 Koc z Wełny Nowozelandzkiej 150x200 KRATA NZ0702

Koc z Wełny Nowozelandzkiej 150x200 KRATA NZ0702

Ciepły koc z wełny jest wyprodukowany przez polskiego producenta. Wykonany w 100% z wysokiej jakości wełny nowozelandzkiej, która charakteryzuje się bardzo delikatnymi włóknami. Kremowy koc wełniany w szarą kratę świetnie będzie pasował jako narzuta do sypialni lub koc na kanapę w salonie, gdzie z pewnością zostanie doceniony w chłodne wieczory. Pled z wełny na dwóch krótszych bokach posiada piękne frędzle, które efektownie będą zwisać z łóżka.  

Cena 235,00 zł
Pokazano 1-36 z 458 pozycji

Narzuty do sypialni dodadzą ciepła każdemu wnętrzu oraz podkreślą jej styl. Oprócz walorów estetycznych należy również pamiętać o głównym zadaniu jaki pełni narzuta – ochrona kołdry i materaca przed osadzaniem się kurzu w ciągu dnia. Warto zmieniać narzuty na łóżko (tzw. kapa na łóżko) wraz z porami roku, co z pewnością pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie. Wybierając rozmiar narzuty najlepiej wybrać większą niż nasze łóżko, aby narzuta zwisała z każdej strony. Wiele z oferowanych przez nas narzut w cieplejszych miesiącach może służyć jako kołdra letnia. Oczywiście każda z narzut idealnie nadaje się jako narzuta na sofę lub narzuta na kanapę w salonie. Jest to również idealny prezent dla kogoś bliskiego.

Koce na łóżko (tzw. pledy) również mogą służyć nam jako narzuty i z pewnością nie powinno go zabraknąć w naszym domu. Ciepły, miękki i miły w dotyku kocyk pełni podwójną rolę, gdyż możemy się nim przykryć w chłodniejsze zimowe wieczory. Może również posłużyć nam do zabawy dla dziecka lub dla naszego pupila. Szczególnie polecamy tanie koce z mikrofibry, gdyż cechują się niezwykłą miękkością, a przy tym również trwałością - zachowują swoje właściwości nawet po wielu praniach. Koce możemy podzielić głównie ze względu na materiał z jakiego są wykonane - koce z mikrofibry, koce polarowe, koce flanelowe, koce akrylowe, koce bawełniane, koce wełniane, grube koce, ciepłe koce.