Dostawa i płatność

Aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby pozostawiamy Ci do wyboru dwie metody płatności i transportu. W czasie realizacji zakupu o wyborze formy, która najbardziej Ci odpowiada, zdecydujesz już w koszyku oraz w ostatnim etapie. Od wybranej metody płatności oraz transportu zależy koszt dostawy.

Płatności możesz dokonać on-line, czyli w trakcie składania zamówienia - przelewem lub kartą kredytową (Przelewy24). Możesz wybrać również opcję za pobraniem, czyli zapłacić gotówką w momencie odbioru przesyłki. Zachęcamy do rozliczeń on-line – metoda ta jest szybsza i wygodniejsza. Również w przypadku ewentualnego zwrotu towaru.

Możesz wybrać transport za pośrednictwem Kuriera lub Paczkomatów InPost. Kurier dostarcza przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres, natomiast wybierając dostawę do Paczkomatu przesyłka trafia do wybranego podczas składania zamówienia paczkomatu. Numer telefonu, który został podany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym, umożliwi kurierowi kontakt z Tobą w celu ustalenia terminu dostarczenia przesyłki. Podanie telefonu komórkowego jest niezbędne, aby odebrać przesyłkę z paczkomatu.

Dane do przelewu:

Stilex Michnar Sp. k.
Palikówka 419A,
36-073 Strażów
Nr konta: 19 1140 1225 0000 5351 2000 1005 mBank S.A.

Proszę pamiętać, aby w tytule przelewu dopisać numer zamówienia.

ABY ZOBACZYĆ W ZAMÓWIENIU WSZYSTKIE PONIŻSZE OPCJE DOSTAWY, NALEŻY NAJPIERW WPROWADZIĆ ADRES: 

Metoda płatności/dostawy Przelew Pobranie

Kurier DPD
(zamówienie do 300zł)

17,00zł

22,00zł

Kurier DPD
(zamówienie powyżej 300zł)

darmowa
dostawa

7,00zł

Odbiór w punkcie DPD Pickup
(zamówienie do 300zł)
Lista punktów

10,99zł

-

Odbiór w punkcie DPD Pickup
(zamówienie powyżej 300zł)
Lista punktów

darmowa
dostawa

-Metoda płatności/dostawy

Przelew

Small_JPG.jpg

Paczkomat InPost
(zamówienie do 300zł)

13,00zł

Small_JPG.jpg

Paczkomat InPost 
(zamówienie powyżej 300zł)

darmowa
dostawa

 

Metoda płatności/dostawy

Przelew

Small_JPG.jpg

Odbiór osobisty

Kasa sklepu Stilex
Palikówka 419A
36-073 Palikówka

pon-pt: 9:30 - 17:30
sobota: 9:00 - 17:00

za darmo

 

OBSŁUGIWANE PŁATNOŚCI ONLINE:

Akceptowane płatności

PACZKOMATY InPost - Jak odbierać?

Aby znaleźć najbliższy paczkomat kliknij tutaj.

Aby śledzić swoją paczkę należy wpisać numer przesyłki na oficjalnej stronie paczkomatów InPost, czyli tutaj. Numer przesyłki znajdziesz w wiadomości SMS lub e-mailu z powiadomieniem o nadaniu.

Po złożeniu zamówienia i opłaceniu (chyba że wybrano opcję za pobraniem - tylko niektóre paczkomaty obsługują taką metodę płatności) towar zostanie niezwłocznie wysłany. W momencie dostarczenia przesyłki do Twojego Paczkomatu otrzymasz powiadomienie (e-mail i SMS) z kodem odbioru. Zachowaj je, by móc odebrać paczkę! Podejdź do Paczkomatu i podaj na ekranie swój numer telefonu oraz kod odbioru. Po chwili otworzy się skrytka z Twoją paczką. Na odbiór masz 3 dni od otrzymania powiadomienia. Jeśli nie masz czasu, poproś kogoś zaufanego, by zrobił to za Ciebie.


 InPost
JAK ZAMAWIAĆ? Poniżej znajduje się krótka instrukcja: