ZAKUPY BEZ REJESTRACJI

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 200 ZŁ

SZYBKA WYSYŁKA

ZWROTY - ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Otrzymany towar możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od objęcia produktu w posiadanie. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu dlatego prosimy o zachowanie ostrożności podczas przymierzania.

Rezygnacji możesz dokonać z całości zamówienia lub z jego części. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia (najtańsze oferowane w sklepie internetowym koszty dostarczenia). Przy zwrocie tylko części zamówienia koszty dostarczenia zwracamy proporcjonalnie do ilości zwracanych towarów (np. przy zwrocie połowy zamówienia zwracamy połowę kosztów dostarczenia). Należność za zakupiony towar zwrócimy Ci niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki. Należność za zwrócone towary wpłacimy na Twój rachunek bankowy lub na kartę płatniczą. Prosimy o staranne zabezpieczenie zwracanego towaru przed możliwymi uszkodzeniami podczas wysyłki.

Aby dokonać zwrotu należy odesłać towar na adres:

Stilex Sp. z o.o. Sp. k.
Palikówka 419A
36-073 Strażów

Jeśli to możliwe prosimy o poinformowanie nas o zamiarze zwrotu w terminie 14 dni od otrzymania towaru.
Do przesyłki dołącz dowód zakupu i podpisany formularz zwrotu dostępny tutaj:

doc pdf

UWAGA!

  • Do zwracanego towaru proszę dołączyć dowód zakupu oraz formularz zwrotuWYMIANY

Aby wymienić towar należy postępować tak jak w przypadku zwrotu. Jako przyczynę zwrotu należy podać "WYMIANA". Następnie proszę złożyć nowe zamówienie.REKLAMACJE

Pamiętaj, że w przypadku otrzymania towaru wadliwego lub uszkodzonego przysługuje Ci prawo do reklamacji.
Aby złożyć reklamację należy wypełnić poniższy formularz i odesłać go wraz z towarem na adres:

Stilex Sp. z o.o. Sp. k.
Palikówka 419A
36-073 Strażów

Formularz: pdf doc

W ciągu 14 dni ustosunkujemy się do Twojej reklamacji i powiadomimy Cię drogą mailową o jej rozpatrzeniu. W przypadku uznania reklamacji naprawimy lub wymienimy reklamowany towar na pełnowartościowy. W przypadku braku towaru na wymianę zwrócimy Ci należność za odesłany towar niezwłocznie, a najpóźniej w terminie 14 dni od otrzymania zgłoszenia. Należność za zwrócone towary wpłacimy na Twój rachunek bankowy lub na kartę płatniczą. Prosimy o staranne zabezpieczenie zwracanego towaru przed możliwymi uszkodzeniami podczas wysyłki.

UWAGA! Reklamacji nie podlegają:

  • części wymienne
  • wady powstałe przez naturalne zużycie
  • uszkodzenia mechaniczne (tj. obicia, otarcia, rysy, nacięcia)
  • uszkodzone w sposób mechaniczny zamki błyskawiczne
  • wady powstałe na skutek czyszczenia i mycia środkami do tego nie przeznaczonymi (np. pranie niezgodne z zaleceniami na metce)
  • wady powstałe na skutek działania czynników zewnętrznych
  • wygoda