ZAKUPY BEZ REJESTRACJI

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 200 ZŁ

SZYBKA WYSYŁKA

Poszewki na poduszki dekoracyjne

Zadbaj o ciekawą kolorystykę w swojej sypialni lub w salonie dobierając odpowiednie poszewki na poduszki dekoracyjne. Możesz zmieniać je zależnie od humoru lub pory roku. Wybierz swój kolor i styl. Ozdobne poszewki na poduszki staną się idealną dekoracją i uzupełnieniem każdego domu. Nasza kolekcja poszewek dekoracyjnych świetnie uzupełnia bogat...

Zadbaj o ciekawą kolorystykę w swojej sypialni lub w salonie dobierając odpowiednie poszewki na poduszki dekoracyjne. Możesz zmieniać je zależnie od humoru lub pory roku. Wybierz swój kolor i styl. Ozdobne poszewki na poduszki staną się idealną dekoracją i uzupełnieniem każdego domu. Nasza kolekcja poszewek dekoracyjnych świetnie uzupełnia bogatą ofertę pościeli oraz narzut na łóżko. Po długim dniu nie ma nic przyjemniejszego niż odpoczynek na miękkiej poduszce. Dlatego warto zadbać, aby nasze poszewki na jaśki były przede wszystkim wygodne, miłe w dotyku, z dobrej jakościowo tkaniny i estetycznie wyglądające.

Poszewki na poduszki ozdobne

Jeśli szukasz poszewki na poduszki ozdobne – znajdziesz u nas sporo wzorów w różnej kolorystyce. Poszewki dekoracyjne do salonu możemy podzielić ze względu na rodzaj tkaniny z której są wykonane – poszewki bawełniane, satynowe, z kory, flanelowe, poliestrowe, frotte, jersey – ze względu na wykonanie – poszewki dwustronne lub jednostronne – a także ze względu na ich przeznaczenie – poszewki dziecięce, poszewki świąteczne, poszewki do sypialni, do salonu czy na kanapę.

Poszewki ozdobne - jaki rozmiar?

Zdecydowanie najpopularniejsze są poszewki na poduszki 40x40. Jest to standardowy rozmiar, który spotkamy w wielu sklepach oraz salonach meblowych. Często ten rozmiar jest w kompletach z narzutami na łóżko. Takie poszewki doskonale będą się nadawały jako ozdoba kanapy w salonie. Popularne są również poszewki ozdobne 50x50, ale ze wzgledu na spore gabaryty częściej możemy spotkać te pierwsze - poszewki dekoracyjne 40x40.

Wypełnienie do poduszek

Po wyborze odpowiedniej poszewki warto zadbać o odpowiednie wypełnienie do poduszek:

Więcej

POSZEWKI NA PODUSZKI DEKORACYJNE  Jest 41 produktów

produktów na stronie
Wyświetla 1 - 36 z 41 produktów
Wyświetla 1 - 36 z 41 produktów