Filtruj

Cena

Cena

  • 48,00 zł - 430,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

Zapięcie

Zapięcie

Producent

Producent

Kurtki i płaszcze

Jest 129 produktów.

Aktywne filtry

  • Nowy
Przejściowy płaszcz damski J-LIMA-czarny Przejściowy płaszcz damski J-LIMA-czarny

Przejściowy płaszcz damski J-LIMA-czarny

Damski przejściowy płaszcz w kolorze czarnymPłaszcz Volcano posiada dwustronny zamek błyskawiczny, szeroki kaptur z troczkami oraz wysoki kołnierz chroniący od wiatru. Z przodu kieszenie zapinane na niewidoczny zatrzask z napisem marki. Po bokach ozdobne napy w kolorze czarnym. Kurtka jest lekko asymetryczna, przód krótszy od tyłu, cała na podszewce. Krój trapezowy w stylu parki. Model lekki, wygodny idealnie sprawdzi się na wiosenne dni.

Cena 289,99 zł
  • Nowy
Przejściowy płaszcz damski J-SONI-beżowy Przejściowy płaszcz damski J-SONI-beżowy

Przejściowy płaszcz damski J-SONI-beżowy

Damski przejściowy płaszcz w kolorze beżowym z granatowymi wstawkami. W całości rozsuwany jest na solidny, dwustronny zamek błyskawiczny osłonięty listwą zabezpieczającą zapinaną na zatrzaski. Płaszcz Volcano posiada kaptur ze ściągaczami, wysoki kołnierz chroniący od wiatru, a rękawy z możliwością regulacji na zatrzaski. Z przodu dwie duże otwarte kieszenie. Od wewnątrz podszewka w kolorze granatowym oraz regulacja w pasie na troczki, dzięki czemu można podkreślić sylwetkę. Krój prosty. Model lekki, wygodny idealnie sprawdzi się na wiosenne dni.

 

Cena 299,99 zł
  • Nowy
Przejściowy płaszcz damski J-IGGI-szary Przejściowy płaszcz damski J-IGGI-szary

Przejściowy płaszcz damski J-IGGI-szary

Damski przejściowy płaszcz w kolorze szarym z czarnymi wstawkami. W całości rozsuwany jest na solidny, dwustronny zamek błyskawiczny osłonięty listwą zabezpieczającą zapinaną na napy. Płaszcz Volcano posiada kaptur z wstążkami, wysoki kołnierz chroniący od wiatru, a rękawy z możliwością regulacji na zatrzaski. Z przodu dwie duże otwarte kieszenie. Od wewnątrz podszewka w kolorze czarnym oraz regulacja w pasie na troczki, dzięki czemu można podkreślić sylwetkę. Krój prosty, z małymi rozcięciami po bokach. Model lekki, wygodny idealnie sprawdzi się na wiosenne dni.

 

Cena 299,99 zł
  • Nowy
Przejściowy płaszcz damski J-LATI-zielony Przejściowy płaszcz damski J-LATI-zielony

Przejściowy płaszcz damski J-LATI-zielony

Damski przejściowy płaszcz w kolorze zielonym z czarnymi wstawkami. W całości rozsuwany jest na solidny zamek błyskawiczny osłonięty listwą zabezpieczającą zapinaną na napy. Płaszcz Volcano posiada kaptur ze wstążkami, wysoki kołnierz chroniący od wiatru, a rękawy zakończone dresowymi ściągaczami. Z przodu dwie otwarte kieszenie. Ciekawym dodatkiem jest napis Volcano umiejscowiony z przodu i z tyłu kurtki. Od wewnątrz podszewka w tym samym kolorze. Krój trapezowy w stylu parki. Model lekki, wygodny, idealnie sprawdzi się na wiosenne dni.

 

Cena 289,99 zł
  • Nowy
Przejściowy płaszcz damski J-LIMA-miętowy Przejściowy płaszcz damski J-LIMA-miętowy

Przejściowy płaszcz damski J-LIMA-miętowy

Damski przejściowy płaszcz w kolorze miętowym z czarnymi wstawkami. Płaszcz Volcano posiada dwustronny zamek błyskawiczny, szeroki kaptur z troczkami oraz wysoki kołnierz chroniący od wiatru. Z przodu kieszenie zapinane na niewidoczny zatrzask z napisem marki. Po bokach ozdobne napy w kolorze czarnym. Kurtka jest lekko asymetryczna, przód krótszy od tyłu, cała na podszewce. Krój trapezowy w stylu parki. Model lekki, wygodny idealnie sprawdzi się na wiosenne dni.

Cena 289,99 zł
Płaszcz damski zimowy z połyskiem W822 - granatowy Płaszcz damski zimowy z połyskiem W822 - granatowy

Płaszcz damski zimowy z połyskiem W822 - granatowy

Modny płaszcz damski zimowy z połyskiem z efektem aksamitu w intensywnym granatowym kolorze. Płaszcz posiada wygodny odpinany kaptur z ciekawą podszewką oraz ślicznym dwukolorowym futerkiem, które również można odpiąć. Zasuwana jest na plastikowy dwubiegunowy solidny zamek. Z przodu dwie wygodne zasuwane kieszenie. Płaszcz puchowy damski idealnie sprawdzi się na zimę oraz na chłodniejszą jesień oraz wiosnę. Płaszcze z aksamitnego ortalionu przykuwają uwagę i są modne i stylowe.

Cena 225,00 zł
Płaszcz damski zimowy z połyskiem W822 - czarny Płaszcz damski zimowy z połyskiem W822 - czarny

Płaszcz damski zimowy z połyskiem W822 - czarny

Modny płaszcz damski zimowy z połyskiem z efektem aksamitu w intensywnym czarnym kolorze. Płaszcz posiada wygodny odpinany kaptur z ciekawą podszewką oraz ślicznym dwukolorowym futerkiem, które również można odpiąć. Zasuwana jest na plastikowy dwubiegunowy solidny zamek. Z przodu dwie wygodne zasuwane kieszenie. Płaszcz puchowy damski idealnie sprawdzi się na zimę oraz na chłodniejszą jesień oraz wiosnę. Płaszcze z aksamitnego ortalionu przykuwają uwagę i są modne i stylowe.

Cena 225,00 zł
Płaszcz damski zimowy z połyskiem W822 - antracyt Płaszcz damski zimowy z połyskiem W822 - antracyt

Płaszcz damski zimowy z połyskiem W822 - antracyt

Modny płaszcz damski zimowy z połyskiem z efektem aksamitu w intensywnym antracytowym kolorze. Płaszcz posiada wygodny odpinany kaptur z ciekawą podszewką oraz ślicznym dwukolorowym futerkiem, które również można odpiąć. Zasuwana jest na plastikowy dwubiegunowy solidny zamek. Z przodu dwie wygodne zasuwane kieszenie. Płaszcz puchowy damski idealnie sprawdzi się na zimę oraz na chłodniejszą jesień oraz wiosnę. Płaszcze z aksamitnego ortalionu przykuwają uwagę i są modne i stylowe.

Cena 225,00 zł
Płaszcz damski zimowy z połyskiem W822 - zielony Płaszcz damski zimowy z połyskiem W822 - zielony

Płaszcz damski zimowy z połyskiem W822 - zielony

Modny płaszcz damski zimowy z połyskiem z efektem aksamitu w intensywnym zielonym kolorze. Płaszcz posiada wygodny odpinany kaptur z ciekawą podszewką oraz ślicznym dwukolorowym futerkiem, które również można odpiąć. Zasuwana jest na plastikowy dwubiegunowy solidny zamek. Z przodu dwie wygodne zasuwane kieszenie. Płaszcz puchowy damski idealnie sprawdzi się na zimę oraz na chłodniejszą jesień oraz wiosnę. Płaszcze z aksamitnego ortalionu przykuwają uwagę i są modne i stylowe.

Cena 225,00 zł
Płaszcz damski zimowy z połyskiem W822 - czerwony Płaszcz damski zimowy z połyskiem W822 - czerwony

Płaszcz damski zimowy z połyskiem W822 - czerwony

Modny płaszcz damski zimowy z połyskiem z efektem aksamitu w intensywnym czerwonym kolorze. Płaszcz posiada wygodny odpinany kaptur z ciekawą podszewką oraz ślicznym dwukolorowym futerkiem, które również można odpiąć. Zasuwana jest na plastikowy dwubiegunowy solidny zamek. Z przodu dwie wygodne zasuwane kieszenie. Płaszcz puchowy damski idealnie sprawdzi się na zimę oraz na chłodniejszą jesień oraz wiosnę. Płaszcze z aksamitnego ortalionu przykuwają uwagę i są modne i stylowe.

Cena 225,00 zł
copy of Metaliczny płaszcz damski zimowy W823 - niebieski copy of Metaliczny płaszcz damski zimowy W823 - niebieski

Metaliczny płaszcz damski zimowy W823 - niebieski

Modny metaliczny płaszcz damski zimowy w niebieskim kolorze. Płaszcz posiada wygodny odpinany kaptur z ciekawą podszewką oraz ślicznym dwukolorowym futerkiem, które również można odpiąć. Zasuwana jest na plastikowy dwubiegunowy solidny zamek. Z przodu dwie wygodne zasuwane kieszenie. Płaszcz puchowy damski idealnie sprawdzi się na zimę oraz na chłodniejszą jesień oraz wiosnę. Płaszcze z metalicznego ortalionu przykuwają uwagę i są modne i stylowe.

Cena 225,00 zł
Metaliczny płaszcz damski zimowy W823 - srebrny Metaliczny płaszcz damski zimowy W823 - srebrny

Metaliczny płaszcz damski zimowy W823 - srebrny

Modny metaliczny płaszcz damski zimowy w srebrnym kolorze. Płaszcz posiada wygodny odpinany kaptur z ciekawą podszewką oraz ślicznym dwukolorowym futerkiem, które również można odpiąć. Zasuwana jest na plastikowy dwubiegunowy solidny zamek. Z przodu dwie wygodne zasuwane kieszenie. Płaszcz puchowy damski idealnie sprawdzi się na zimę oraz na chłodniejszą jesień oraz wiosnę. Płaszcze z metalicznego ortalionu przykuwają uwagę i są modne i stylowe.

Cena 225,00 zł
Metaliczny płaszcz damski zimowy W823 - czarny Metaliczny płaszcz damski zimowy W823 - czarny

Metaliczny płaszcz damski zimowy W823 - czarny

Modny metaliczny płaszcz damski zimowy w czarnym kolorze. Płaszcz posiada wygodny odpinany kaptur z ciekawą podszewką oraz ślicznym dwukolorowym futerkiem, które również można odpiąć. Zasuwana jest na plastikowy dwubiegunowy solidny zamek. Z przodu dwie wygodne zasuwane kieszenie. Płaszcz puchowy damski idealnie sprawdzi się na zimę oraz na chłodniejszą jesień oraz wiosnę. Płaszcze z metalicznego ortalionu przykuwają uwagę i są modne i stylowe.

Cena 225,00 zł
Metaliczny płaszcz damski zimowy W823 - zielony Metaliczny płaszcz damski zimowy W823 - zielony

Metaliczny płaszcz damski zimowy W823 - zielony

Modny metaliczny płaszcz damski zimowy w zielonym kolorze. Płaszcz posiada wygodny odpinany kaptur z ciekawą podszewką oraz ślicznym dwukolorowym futerkiem, które również można odpiąć. Zasuwana jest na plastikowy dwubiegunowy solidny zamek. Z przodu dwie wygodne zasuwane kieszenie. Płaszcz puchowy damski idealnie sprawdzi się na zimę oraz na chłodniejszą jesień oraz wiosnę. Płaszcze z metalicznego ortalionu przykuwają uwagę i są modne i stylowe.

Cena 225,00 zł
Metaliczna kurtka damska zimowa W809 - zielona Metaliczna kurtka damska zimowa W809 - zielona

Metaliczna kurtka damska zimowa W809 - zielona

Modna metaliczna dłuższa kurtka damska zimowa w zielonym kolorze. Kurtka posiada wygodny odpinany kaptur z ciekawą podszewką oraz ślicznym dwukolorowym futerkiem, które również można odpiąć. Zasuwana jest na plastikowy solidny zamek. Z przodu dwie wygodne kieszenie. Kurtka damska idealnie sprawdzi się na zimę oraz na chłodniejszą jesień oraz wiosnę. Kurtki z metalicznego ortalionu przykuwają uwagę i są modne i stylowe. 

Cena 210,00 zł
Metaliczna kurtka damska zimowa W809 - czarna Metaliczna kurtka damska zimowa W809 - czarna

Metaliczna kurtka damska zimowa W809 - czarna

Modna metaliczna dłuższa kurtka damska zimowa w czarnym kolorze. Kurtka posiada wygodny odpinany kaptur z ciekawą podszewką oraz ślicznym dwukolorowym futerkiem, które również można odpiąć. Zasuwana jest na plastikowy solidny zamek. Z przodu dwie wygodne kieszenie. Kurtka damska idealnie sprawdzi się na zimę oraz na chłodniejszą jesień oraz wiosnę. Kurtki z metalicznego ortalionu przykuwają uwagę i są modne i stylowe. 

Cena 210,00 zł
Metaliczna kurtka damska zimowa W809 - srebrna Metaliczna kurtka damska zimowa W809 - srebrna

Metaliczna kurtka damska zimowa W809 - srebrna

Modna metaliczna dłuższa kurtka damska zimowa w srebrnym kolorze. Kurtka posiada wygodny odpinany kaptur z ciekawą podszewką oraz ślicznym dwukolorowym futerkiem, które również można odpiąć. Zasuwana jest na plastikowy solidny zamek. Z przodu dwie wygodne kieszenie. Kurtka damska idealnie sprawdzi się na zimę oraz na chłodniejszą jesień oraz wiosnę. Kurtki z metalicznego ortalionu przykuwają uwagę i są modne i stylowe. 

Cena 210,00 zł
Metaliczna kurtka damska zimowa W809 - kobaltowa Metaliczna kurtka damska zimowa W809 - kobaltowa

Metaliczna kurtka damska zimowa W809 - kobaltowa

Modna metaliczna dłuższa kurtka damska zimowa w kobaltowym kolorze. Kurtka posiada wygodny odpinany kaptur z ciekawą podszewką oraz ślicznym dwukolorowym futerkiem, które również można odpiąć. Zasuwana jest na plastikowy solidny zamek. Z przodu dwie wygodne kieszenie. Kurtka damska idealnie sprawdzi się na zimę oraz na chłodniejszą jesień oraz wiosnę. Kurtki z metalicznego ortalionu przykuwają uwagę i są modne i stylowe. 

Cena 210,00 zł
Metaliczna kurtka damska zimowa W809 - granatowa Metaliczna kurtka damska zimowa W809 - granatowa

Metaliczna kurtka damska zimowa W809 - granatowa

Modna metaliczna dłuższa kurtka damska zimowa w granatowym kolorze. Kurtka posiada wygodny odpinany kaptur z ciekawą podszewką oraz ślicznym dwukolorowym futerkiem, które również można odpiąć. Zasuwana jest na plastikowy solidny zamek. Z przodu dwie wygodne kieszenie. Kurtka damska idealnie sprawdzi się na zimę oraz na chłodniejszą jesień oraz wiosnę. Kurtki z metalicznego ortalionu przykuwają uwagę i są modne i stylowe. 

Cena 210,00 zł
Metaliczna kurtka damska zimowa 0613 - czarna Metaliczna kurtka damska zimowa 0613 - czarna

Metaliczna kurtka damska zimowa 0613 - czarna

Modna metaliczna krótka kurtka damska zimowa w czarnym kolorze. Kurtka posiada wygodny kaptur z dekoracyjną taśmą z napisami - regulacja na sznurki. Zasuwana jest na metalowy solidny zamek. Z przodu dwie wygodne kieszenie zasuwane na zamek oraz dodatkowo na napy. Suwaki z ozdobną taśmą z napisami. Kurtka damska idealnie sprawdzi się na zimę praz na chłodniejszą jesień oraz wiosnę. Kurtki z metalicznego ortalionu przykuwają uwagę i są modne i stylowe. 

Cena 169,00 zł
Metaliczna kurtka damska zimowa 0613 - granatowa Metaliczna kurtka damska zimowa 0613 - granatowa

Metaliczna kurtka damska zimowa 0613 - granatowa

Modna metaliczna krótka kurtka damska zimowa w granatowym kolorze. Kurtka posiada wygodny kaptur z dekoracyjną taśmą z napisami - regulacja na sznurki. Zasuwana jest na metalowy solidny zamek. Z przodu dwie wygodne kieszenie zasuwane na zamek oraz dodatkowo na napy. Suwaki z ozdobną taśmą z napisami. Kurtka damska idealnie sprawdzi się na zimę praz na chłodniejszą jesień oraz wiosnę. Kurtki z metalicznego ortalionu przykuwają uwagę i są modne i stylowe. 

Cena 169,00 zł
Metaliczna kurtka damska zimowa - ciemna zieleń Metaliczna kurtka damska zimowa - ciemna zieleń

Metaliczna kurtka damska zimowa 0613 - ciemna zieleń

Modna metaliczna krótka kurtka damska zimowa w ciemno zielonym kolorze. Kurtka posiada wygodny kaptur z dekoracyjną taśmą z napisami - regulacja na sznurki. Zasuwana jest na metalowy solidny zamek. Z przodu dwie wygodne kieszenie zasuwane na zamek oraz dodatkowo na napy. Suwaki z ozdobną taśmą z napisami. Kurtka damska idealnie sprawdzi się na zimę praz na chłodniejszą jesień oraz wiosnę. Kurtki z metalicznego ortalionu przykuwają uwagę i są modne i stylowe. 

Cena 169,00 zł
Kurtka narciarska damska 4F - H4Z21 KUDN002 - róż Kurtka narciarska damska 4F - H4Z21 KUDN002 - róż

Kurtka narciarska damska 4F - H4Z21 KUDN002 - róż

Wygodna i praktyczna damska kurtka narciarska 4F, która świetnie sprawdzi się na stoku narciarskim, jak również do chodzenia na co dzień. Kurtka damska zimowa posiada obszerny kaptur z gumką ze stoperami do regulacji. W całości jest zasuwana na solidny zamek z listwą przeciwwiatrową od wewnątrz wykończoną tkaniną z miękkim meszkiem, aby nie podrażniała podbródka. Kieszenie z przodu zasuwane na zamki. Na rękawach regulacja na rzep oraz na jednej kieszonka zasuwana na zamek.

Cena 279,00 zł
Pokazano 1-36 z 129 pozycji

Jeśli jesteś na etapie odświeżania swojej garderoby przed zmianą sezonu to trafiłaś we właściwe miejsce. Znajdziesz u nas szeroki wybór ponadczasowych kurtek i płaszczy damskich, w których będziesz się czuła komfortowo niezależnie od pogody. Szukasz czegoś sportowego na wiosnę lub na jesień? Polecamy cienkie kurtki typu softshell. Jeśli potrzebujesz czegoś bardziej okazyjnego z pewnością znajdziesz u nas kurtki damskie w stonowanych, ciemnych kolorach. Fani sportów zimowych również znajdą coś dla siebie. Idealnie nadadzą się do tego kurtki zimowe ze specjalnym ściągaczem, który uniemożliwia dostanie się śniegu pod wewnętrzne warstwy. Natomiast wygodny odpinany kaptur pozwoli dopasować kurtkę do własnych potrzeb.

W naszym sklepie internetowym z odzieżą damską znajdziesz kurtki i płaszcze damskie na cały rok. Od płaszczy damskich flauszowych po krótkie bomberki. Jeśli szukasz czegoś dla większych Pań, posiadamy kurtki damskie duże rozmiary i płaszcze damskie duże rozmiary. Płaszcze damskie softshell i kurtki damskie softshell to hity ostatnich lat. Świetnie sprawdzą się na co dzień jak również jako elegancki płaszcz damski. W sklepie internetowym z kurtkami eStilex znajdziecie wiele fasonów kurtek typu grzybek w wielu pięknych kolorach jak również płaszczy ortalionowych i kilka fasonów kurtek damskich puchowych. Zwracamy uwagę na to aby kurtki, które sprzedajemy były praktyczne i wygodne, dlatego mamy dużo lekkich kurtek damskich i sportowych kurtek damskich. Ramoneska damska to kolejny hit, który z powodzeniem sprzedajemy. Czarna ramoneska świetnie sprawdzi się jako kurtka, jak również jako ramoneska do sukienki. Posiadamy również kilka fasonów najmodniejszej kurtki w sezonie zimowym i jesiennych czyli parka damska. Parka damska granatowa, parka damska beżowa, czy barka damska moro ? Wybór należy do Ciebie.  To, czego najczęściej u nas szukacie to kurtki przeciwdeszczowe czy kurtki zimowe lub kurtki jesienne. Kurtki damskie z ekoskóry to fasony, które nie wychodzą z mody - w zależności od trendów zmieniają sie jedynie ich detale, długość czy kolory. W tym sezonie króluje fason kurtka biker. Również kurtka jeansowa damska nigdy nie wychodzi z mody. Warto w nią zainwestować, ponieważ posłuży nam na pewno przez kilka solidnych lat. Płaszcze buklowe to świetna propozycja na zimę. Fasony płaszczy z kapturem lub płaszczy z guzikami to kolejne propozycje, z których możesz wybierać. W tym sezonie bardzo modne są kurtki damskie z futerkiem czy kurtki damskie pikowane. U nas znajdziesz rewelacyjną ofertę cenową na odzież wierzchnią - tanie kurtki oraz  tanie płaszcze damskie, bez uszczerbku na jakości produktów. Kurtki damskie na co dzień to chyba coś czego każda z nas najbardziej szuka przed sezonem zimowym. Warto zainwestować w porządną kurtkę, aby nie zmarznąć na przystanku czy na spacerze. Kurtki damskie xxl to propozycja dla pań w większych rozmiarach. U nas znajdziesz również praktyczne kurtki damskie w góry czy na wycieczkę. Również w lecie szukamy kurtek damskich na lato, ponieważ pogoda nie zawsze nas rozpieszcza.  Jeśli chodzi o kolorystykę to kurtka na narty może być wzorzysta, w końcu nie wykorzystujemy jej codzienne, a na stoku trzeba dać sie zauważyć jeśli chodzi o bezpieczeństwo jak również aspekty estetyczne. Kurtka ombre to ciekawa propozycja kurtek dwukolorowych cieniowanych. Jeśli szukasz praktycznej kurtki, którą możesz nosić na wiele sposób wybierz kurtkę dwustronną - wykorzystać ją wiele razy w różnych odsłonach !

Ciepłe kurtki damskie, jeśli zamówisz je u nas to bardzo prawdopodobne, że przekroczysz kwotę by otrzymać od nas darmową dostawę

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć